Yardım Xiaomi neden bu kadar kötüleşti

mekor

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi8
Konular
87
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Eu beta
Telefon Modeli
Mi8
Bootloader Kilidi
Açık
Telefonu alalı 6-7 ay oldu ilk şu pile bakın Allah aşkına ya iphoneden şikayetçi idim pil konusunda bu ondan da beter çıktı . Global beta kullandım eu stabil kullandım son olarak ta şuan eu beta son sürüm kullanıyorum fakat hala aynı durum her seferinde temiz kurulumla geçip umut ettim düzelmesini bilen biri lütfen yardım etsin

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Telefonu alalı 6-7 ay oldu ilk şu pile bakın Allah aşkına ya iphoneden şikayetçi idim pil konusunda bu ondan da beter çıktı . Global beta kullandım eu stabil kullandım son olarak ta şuan eu beta son sürüm kullanıyorum fakat hala aynı durum her seferinde temiz kurulumla geçip umut ettim düzelmesini bilen biri lütfen yardım etsin
İpucu - En Doğru Şekilde Batarya Kullanım Rehberi [Doğru Bilinen Yanlışlar]
Rehber - Miui 10 Bloatware, Android Sistemi Pil Tüketimi ve Gizlilik (Güncel Çözüm 19.03.2019)
Veya satıp samsung huawei oppo gibi markalara bakın

Oyla:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Valla ne yalan söyleyim batarya sağlığı konusunda bende bu kadar kötü olanı görmedim. Telefonu ilk aldığımda 6 ay önce mükemmel gidiyordu. Şimdi temiz kurulum vs 1 saat düştü ekran süresi. Sanırım xiaomi modelleri kalitesiz bir batarya kullanıyor. Söylediklerine katılıyorum.

Oyla:

Gurkut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa G
Cihazım
Mi 9
Meslek
I.T
Konular
14
Ekim ayında almıştım ben mi8'imi bir çok rom denedim. Uzun zamandır da güncel versiyon eu beta kullanıyorum. ekran süresini hiç açıp kontrol eden birisi değilim. gün içerisinde oyun ve sosyal medya dışında başka amaçlarla telefonumu kullanmıyorum. Açıkcası pilinden memnumun diyebilirim ama istatistik sorarsanız ilk etapta veremem.. Teknoloji işi birazda şans işi bence..

Oyla:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Ekim ayında almıştım ben mi8'imi bir çok rom denedim. Uzun zamandır da güncel versiyon eu beta kullanıyorum. ekran süresini hiç açıp kontrol eden birisi değilim. gün içerisinde oyun ve sosyal medya dışında başka amaçlarla telefonumu kullanmıyorum. Açıkcası pilinden memnumun diyebilirim ama istatistik sorarsanız ilk etapta veremem.. Teknoloji işi birazda şans işi bence..
Telefondan bende memnunum. Araba da iş yerinde evde her yerde şarj aletim var o yüzden ben ekranı filan kısmam. Sadece bataryası kalitesiz bu konuda katıldım arkadaşa. Ama yine xiaomi alır mıyım tabiki alırım :)

Oyla:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
pile bakın allah aşkına diyince bütün kullanım verileriniz film şeridi gibi gözlerimin önünden geçti... eleştiri için açtığınız konuya konu bile denemeyecek seviyede malesef. detay yok veri yok bilgi yok iphonedan kötü çıktı diyince hiç bir anlam ifade etmiyor

Oyla:

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Red mi çok iyi sanırım o konuda
O serinin ismi "Red mi" değil "Redmi" zaten son dönemde de Xiaomi ve Redmi olarak ayrıldılar...

Konuya dönecek olursak, Redmi veya Redmi Note serileri alt segment olup, batarya performansı sunarlar... Mi serilerinde öncelik hiç bir zaman batarya değildir...

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
O serinin ismi "Red mi" değil "Redmi" zaten son dönemde de Xiaomi ve Redmi olarak ayrıldılar...

Konuya dönecek olursak, Redmi veya Redmi Note serileri alt segment olup, batarya performansı sunarlar... Mi serilerinde öncelik hiç bir zaman batarya değildir...
Bir de klasman dışı ve en alt kategoride Max serileri var hocam8=)haha--

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

Oyla:
Üst Alt