Rehber Xiaomi Miui Hesabı Şifresini Unutursanız Ne Yapacaksınız ?

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
mi hesabına kaydoldugum e maili de unuttum ... ne yapmam lazım ??
Telefon numaranızla ve şifrenizle de giriş yapıp e-posta adresinizi görebilirsiniz

Redmi 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Inthefade

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Xioami
Konular
0
Sa beyler ben numarami ve epostami yazmama ragmen oyle bir numara kayitli degil diyor baska bir çözümü yok mu mi hesabina giris yapmak icin?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefon numaranızla ve şifrenizle de giriş yapıp e-posta adresinizi görebilirsiniz

Redmi 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çözümü buldunuz mu

aysuhuyhu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
aysuhuyhu
Cihazım
xiaomi redmi 5
Konular
0
merhaba benim telefonum mi 5 ben telefonumu ilk aldığımda e postamı yanlış yazmışım benim e postam (mail1) ben yanlışlıkla (mail2) yazmışım ve şifremi de unuttum . şuan telefonumu satmak istiyorum format attım bu cihaz kitli diyor haliyle benden hesabımın şifresini istiyor telefonu satamam şuan sizce ne yapmam gerekiyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

akdamar01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdulkerim
Cihazım
Mi max 3
Konular
0
Biliyorsunuzki XİAOMİ Telefonlara bootloader kilidi koymak ile başladı , sonra edl rom yüklemeyi de kapatarak , en sonunda da mi hesabına telefonumu bul seçeneğini ekliyerek güvenlik olayını iyice arttırdı..
Telefona bir sebebten dolayı telefona giriş yapamazsanız işiniz zor.
Bugün mi hesabı şifresini unutursanız ne yapmalıyım sorusuna cevap bulamaya çalışacağız...

Eveet , birgün telefonu fabrika ayarlarına sıfırladınız 4-5 dakika sonra telefon açıldı o da ne şifre soruyor size ....
Hatırlayamadınız mı ? giriş yapmayı da unutun o zaman :D

Size lazım olan şifre mi hesaplarında duruyor merak etmeyin...
İlk yapmamız gereken linke tıklayarak şifremi unuttum sayfasına gitmeniz.

Burada karşınıza hesabınızda kayıtlı olan e-mail yada telefon no seçeneklerinden birini seçmek çıkıyor.
Örneğin telefon no seçtiniz ;

Telefon numaranızı ve doğrulama resmindeki kodu girmelisiniz sonra onay sayfası karşınızda ;

Son olarak karşınıza şifre sıfırlama onay kodunun telefonunuza gideceği sayfa karşınızda.
Next diyerek telefonuza sıfırlama kodu gönderiliyor.

Gelen sıfırlama onay kodunu bu sayfaya girdiğinizde sizi şifrenizi yeniden belirliyeceğiniz sayfaya yönlendiriyor.

Burada yeni şifrenizi yazarak onaylıyorsunuz.
Tebrikler artık Xiaomi telefonunuza yeni şifre ile giriş yapabilieceksiniz :)
Hesabınıza e-mail kayıtlı ise bu e-mail adresini kullanarak da şifrenizi kurtarabilirsiniz.

@micro77 Arakdaşımıza Anlatımı İçin Teşşekür Ederim.
Arkadaş operatör değiştirdim. "Sim kart değişmiş görünüyor" diyor. Telefonumda mi hesap kurulu. Şifreyi hatırlayamıyorum. Telefon kayıtlı olduğu halde telefona Kurtarma mesajı gelmiyor. Yeni hesap açılmış durumda. Şifresi bilinmiyor diye de eskisini kapatmıyor. Ne yapmak lazım bulamadım.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Arkadaş operatör değiştirdim. "Sim kart değişmiş görünüyor" diyor. Telefonumda mi hesap kurulu. Şifreyi hatırlayamıyorum. Telefon kayıtlı olduğu halde telefona Kurtarma mesajı gelmiyor. Yeni hesap açılmış durumda. Şifresi bilinmiyor diye de eskisini kapatmıyor. Ne yapmak lazım bulamadım.
Cihaz nedir?

ata0681

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yasin uluçay
Cihazım
mi 6
Konular
2
merhaba cihaz mi 6 uzun ikinci el olarak almıştım yurt dışı 6 gb ram 64 gb dısk olan modelı uzun suredir kullanıyordum custom rom vardı ve orjınal rom yukleyım dedım ugraslar sonucu miu 10 yukledım cihaz şimdi mi hesab şifresi istiyor aldığım şahsa ulaşamıyorum 1 yıl geçti sonucta aradan çözümü var mı bu işin bypass işe yaramıyor tekrar custom rom kurayım dedim oda olmuyor ne yapmam gerekiyor

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
merhaba cihaz mi 6 uzun ikinci el olarak almıştım yurt dışı 6 gb ram 64 gb dısk olan modelı uzun suredir kullanıyordum custom rom vardı ve orjınal rom yukleyım dedım ugraslar sonucu miu 10 yukledım cihaz şimdi mi hesab şifresi istiyor aldığım şahsa ulaşamıyorum 1 yıl geçti sonucta aradan çözümü var mı bu işin bypass işe yaramıyor tekrar custom rom kurayım dedim oda olmuyor ne yapmam gerekiyor
Tamamen kaldırabiliyoruz hocam. Özelden ulaşın.

Ayten

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ayten
Cihazım
Android
Konular
0
Anlatılanları yaptım fakat telefonuma mesaj gelmiyor

hikmet007