Rehber Xiaomi Miui Hesabı Şifresini Unutursanız Ne Yapacaksınız ?

sinan.k

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
sinan
Cihazım
MI Max 3
Meslek
Bilgi İşlem
Konular
0
Maalesef bir haftadır deniyorum olmadı. Kayıtlı numaraya ulaşmak istiyor. Kurtarma seçeneklerini sıfırla kısmında ise yazdığım numaralara geçersiz diyor. Acemilik işte.

Sorunu çözdüm:) Kurtarma seçeneklerini sıfırla kısmında Ülkeyi değiştirip numarayı yazınca düzeldi.

sinan.k

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
sinan
Cihazım
MI Max 3
Meslek
Bilgi İşlem
Konular
0
Çok saolun.

Orkun

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Orkun
Cihazım
Mi5
Meslek
öğrenci
Konular
14
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

selamlar. birinci adımda telefon numaramı da girsem mailimi de girsem bu hatayı alıyorum.
hatalı doğrulama kodu yazıyor çince acaba sorun nedir ?

emre2135

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
mi max 3
Konular
0
Merhaba arkadaşlar.Benimde şöyle bir sıkıntım oldu.Telefonumu fabrika ayarlarına döndürmek istedim fakat bu işlemi yapmadan önce telefondan hesaptan çıkış yapmadım.Telefonu sıfırladıktan sonra mi hesabımın şifresini girmem gereken yere doğru şifreyi giriyorum sonrasında uygulamaları ve verileri kopyalayın sayfasında ileri ve kopyalama seçeneğinden herhangi birini tıkladığımda şifrenizi onaylayın diye biryer geliyor ve buraya yazılacak şifreyi hatırlamıyor yada bilmiyorum.Bu kısımdan ileriye geçemedim.Bunu nasıl çözebilirim.Mi hesabımı internetten açabiliyorum.
model: mi max 3

Thief.

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Cihad
Cihazım
Mi 9 Se
Meslek
Art Direktör
Konular
11
Telefonu aldığım yer bir mi hesabı oluşturup oradan açılış yaptı. Ben o hesap yerine aynı telefon numarasıyla yeni hesap açabilir miyim? ve kullanıma devam edebilir miyim?

Biscuit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
İç İletişim Uzmanı
Konular
14
Elimde aynı mi hesabıyla açılmış 2 telefon var. Bunlardan birinden çıkış yapıp, yeni hesap açarak kullanmak istiyorum. Çıkış yaparken mevcuttaki verilerimi siler mi, bir yedek almam gerekir mi? Ayrıca çıkış yaptıktan sonra telefonu format veya fabrika ayarlarına döndürme vs. bir aksiyon almam gerekiyor mu?

Son düzenleme:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Elimde aynı mi hesabıyla açılmış 2 telefon var. Bunlardan birinden çıkış yapıp, yeni hesap açarak kullanmak istiyorum. Çıkış yaparken mevcuttaki verilerimi siler mi, bir yedek almam gerekir mi? Ayrıca çıkış yaptıktan sonra telefonu format veya fabrika ayarlarına döndürme vs. bir aksiyon almam gerekiyor mu?
Siz çıkış yaparken kişisel verilerinizin telefonda saklanmasını mı, silinmesini mi istediğiniz sorulacak zaten hocam.

Çıkış yaptıktan sonra veri sıfırlamaya normal şartlarda gerek yok fakat mi home, mi fit vb. mi hesabınızla bağlantılı uygulamalar kullanıyorsanız bu uygulamaların daha kararlı çalışmaları için verilerini temizleyebilirsiniz.

Üst Alt