Rehber Xiaomi Miui Hesabı Şifresini Unutursanız Ne Yapacaksınız ?

bazzrulz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mahir
Cihazım
xiaomi mi 9 se
Meslek
Broker/Owner
Konular
30
pocophone f1 twrp den rom yükledim telefon açıldı fakat direk activasyon şifresi istiyor. şifre ekranında kaldı hiçbir şekilde kullanamıyorum telefonu
yurt dışı numarası girilmiş ne yapabilirim ?

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
pocophone f1 twrp den rom yükledim telefon açıldı fakat direk activasyon şifresi istiyor. şifre ekranında kaldı hiçbir şekilde kullanamıyorum telefonu
yurt dışı numarası girilmiş ne yapabilirim ?
Cihaz çalıntı moduna geçmiş. Cihazda kullanılan son Mi hesabına ait şifreyi yazmadan cihazı açamazsınız. Eğer o hesabın sahibine ulaşamıyorsanız cihazın size ait olduğunu ispatladığınız takdirde yetkili bir hesap ile açılabilir.

MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lutfionur

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
LÜTFİ ONUR
Cihazım
redmi note 4
Konular
0
evet bu sorunun cozumu var , tabıı telefon modelıne gore durum degısır.
fakat telefonun çalıntı olma ıhtımalıne karsı cok temkinli hareket etmek gerekıyor.
o yüzden bir acıklama yapmadım sımdıye kadar...
telefonun gercek sahıbı oldugunu ıspatlarsa o zaman yardımcı olabılırım.

telefonum redmi note 4. dokunmatik ekran da sıkıntı oldu bende kalibrasyonda sıfırlanır diye reset attım. cihazı açtığımda şifre istedi. şifremi sıfırladım internete bağlandım ama kabul etmiyor ve cep telefonuma onay mesajı gelmiyor. yardımcı olursanız çok sevinirim

mustafagdemir

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi Mi Max 3
Konular
0
Merhaba, Xiaomi Mi Max 3 aynı şekilde kilitlendi, açamıyorum lütfen yardım

İbrahim-d

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
0
Cihaz çalıntı moduna geçmiş. Cihazda kullanılan son Mi hesabına ait şifreyi yazmadan cihazı açamazsınız. Eğer o hesabın sahibine ulaşamıyorsanız cihazın size ait olduğunu ispatladığınız takdirde yetkili bir hesap ile açılabilir.

Merhaba benim redmi 5plus tel sıfırladım bu ekranda kaldı açamıyorum mı com a yazdım bekleyin acacaz diyor 10 gündür bu sonuç alamadım cihazın faturası var mi hesabı ve mail hesabının şifresini unuttum açamıyorum nasıl yaparız yardımcı olabilirmisiniz . teşekkürler
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Merhaba benim redmi 5plus tel sıfırladım bu ekranda kaldı açamıyorum mı com a yazdım bekleyin acacaz diyor 10 gündür bu sonuç alamadım cihazın faturası var mi hesabı ve mail hesabının şifresini unuttum açamıyorum nasıl yaparız yardımcı olabilirmisiniz . teşekkürler
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Defalarca yazıldı ama yine yazayım. Cihazda Mi hesabı varken sıfırlama yapılırsa cihaz çalıntı moduna girer. Cihaz açıldığında reset öncesindeki mevcut Mi hesabınızın şifresini ister. Şifreyi girer, kuruluma devam edersiniz. Ne sebeple olursa olsun, bu şifre girilmeden cihazı kullanamazsınız. Çözümü cihazın kendinize ait olduğunu ispat ederek Xiaomi'ye yazıp hesabınızın telefondan kaldırılıp, yeni bir Mi hesabı ile kullanılabilir hale getirilmesini sağlamak. Çin'e yazdığınız için bu durum biraz sıkıntılı. Birkaç haftayı bulabilen bekleme süreleri hatta red cevabı alabiliyorsunuz.
Peki hesap nasıl kaldırılıyor? Elbette yetkili bir hesabın, sizin telefonunuzdaki Mi hesabını sistemden kaldırmasıyla. İşte bu hesaba sahip arkadaşlarımız da var. Kendileriyle iletişime geçerek kendilerinden yardım alabilirsiniz. Lütfen mesajları biraz daha dikkatli okuyunuz.

libona

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
libona
Cihazım
redmi note 4x
Konular
0
iyi günler
aynı sorun bugün benim başıma da geldi. bir sebepten telefonumu resetledim. ancak yüklemeye devam edemiyorum. hesap bilgilerimi doğru girdiğim halde kabul etmiyor. her defasında ıd veya şifre yanlış diyor .peki bu yetkili arkadaşlar kimler...

Üst Alt