Rehber Xiaomi Miui Hesabı Şifresini Unutursanız Ne Yapacaksınız ?

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
selam...

şu anda kullandığım cihaz mi 5 ve cihaz tam orjinal değil yani sıfırlanma yapılmış ( kapak ekran pil vs vs..) şu ana kadar kullanıyordum sıkıntı yoktu.. yazılım atmak zorunda kaldım... telefona kesinlikle kendi kurduğum mi hesabı vardı... herhalde çinde topatılmış cihaz...şimdi çin ülke kodu ile başlayan hesap doğrulama istiyor... ucuz etin yahnisi misali...

bu hesabı kaldırma yöntemi var mı? bypas değil
Merhabalar. Hesabı tamamen kaldırabilirim. Özelden ulaşınız.

Testimo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
3310
Konular
21
cihaz çalışır vaziyette bypass yapmadan bana ulaşın ben açarım .d

tasamek

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi4s mipad mi6
Meslek
teknisyen
Konular
50
merhaba arkadaşlar kendime Mİ6 aldım eski telefonum Mİ4S i eşime vereceğim doğal olarak ona mi hesabı açmam gerekecek bunun için nasıl hareket etmeliyim

1-mi hesabımdaki fotoğraflar belgeler mesajlar notlar Mİ6 ya hesabımı tanımlayınca telefonuma geri yüklenirmi ? yüklemek için ne yapmam gerekir

2-Mİ4S için eşime hesap tanımlarken bir sorunla karşılaşmamak için ne yapmam gerekir (Mİ4S imei malum yolla işlendi sorun olurmu)

3-önce hangi telefonda hangi işlemi yapmalıyım

teşekkürler

erkan176

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erkan
Cihazım
mi 6
Meslek
memur
Konular
36
Biliyorsunuzki XİAOMİ Telefonlara bootloader kilidi koymak ile başladı , sonra edl rom yüklemeyi de kapatarak , en sonunda da mi hesabına telefonumu bul seçeneğini ekliyerek güvenlik olayını iyice arttırdı..
Telefona bir sebebten dolayı telefona giriş yapamazsanız işiniz zor.
Bugün mi hesabı şifresini unutursanız ne yapmalıyım sorusuna cevap bulamaya çalışacağız...

Eveet , birgün telefonu fabrika ayarlarına sıfırladınız 4-5 dakika sonra telefon açıldı o da ne şifre soruyor size ....
Hatırlayamadınız mı ? giriş yapmayı da unutun o zaman :D

Size lazım olan şifre mi hesaplarında duruyor merak etmeyin...
İlk yapmamız gereken linke tıklayarak şifremi unuttum sayfasına gitmeniz.

Burada karşınıza hesabınızda kayıtlı olan e-mail yada telefon no seçeneklerinden birini seçmek çıkıyor.
Örneğin telefon no seçtiniz ;

Telefon numaranızı ve doğrulama resmindeki kodu girmelisiniz sonra onay sayfası karşınızda ;

Son olarak karşınıza şifre sıfırlama onay kodunun telefonunuza gideceği sayfa karşınızda.
Next diyerek telefonuza sıfırlama kodu gönderiliyor.

Gelen sıfırlama onay kodunu bu sayfaya girdiğinizde sizi şifrenizi yeniden belirliyeceğiniz sayfaya yönlendiriyor.

Burada yeni şifrenizi yazarak onaylıyorsunuz.
Tebrikler artık Xiaomi telefonunuza yeni şifre ile giriş yapabilieceksiniz :)
Hesabınıza e-mail kayıtlı ise bu e-mail adresini kullanarak da şifrenizi kurtarabilirsiniz.

@micro77 Arakdaşımıza Anlatımı İçin Teşşekür Ederim.
Arkadaşlar küçük bi hatırlatma yapmak istiyorum mi hesabını mail yoluyla alın,eğer telefon no ile alırsanız işiniz zor çünkü hattı başka şebekeye taşıdığınız zaman sms gelmeyebiliyor.saygılarla

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
merhaba arkadaşlar kendime Mİ6 aldım eski telefonum Mİ4S i eşime vereceğim doğal olarak ona mi hesabı açmam gerekecek bunun için nasıl hareket etmeliyim

1-mi hesabımdaki fotoğraflar belgeler mesajlar notlar Mİ6 ya hesabımı tanımlayınca telefonuma geri yüklenirmi ? yüklemek için ne yapmam gerekir

2-Mİ4S için eşime hesap tanımlarken bir sorunla karşılaşmamak için ne yapmam gerekir (Mİ4S imei malum yolla işlendi sorun olurmu)

3-önce hangi telefonda hangi işlemi yapmalıyım

teşekkürler

Hocam öncelikle 4s'te bulunan hesabınızın tüm yedekleri aldığından i.mi.com adresine girerek emin olun. Daha sonra 4s'te yer alan hesaptan çıkış yaparak yeni telefonunuzda bu hesabı tanımlayın. Herhangi bir veri kaybı olmaması için tüm yedeklerin yeni telefonunuza yüklenmesini bekleyin. Yüklenme işi bittikten sonra bilgisayarda eşiniz için erkan176 hocamın da belirttiği gibi mail adresi ile bir mi hesabı oluşturun. Daha sonra telefon numarasını hesaba ekleyin ve bu hesabı 4s'e tanımlayıp cihazı eşinize verin.

tasamek

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi4s mipad mi6
Meslek
teknisyen
Konular
50
Hocam öncelikle 4s'te bulunan hesabınızın tüm yedekleri aldığından i.mi.com adresine girerek emin olun. Daha sonra 4s'te yer alan hesaptan çıkış yaparak yeni telefonunuzda bu hesabı tanımlayın. Herhangi bir veri kaybı olmaması için tüm yedeklerin yeni telefonunuza yüklenmesini bekleyin. Yüklenme işi bittikten sonra bilgisayarda eşiniz için erkan176 hocamın da belirttiği gibi mail adresi ile bir mi hesabı oluşturun. Daha sonra telefon numarasını hesaba ekleyin ve bu hesabı 4s'e tanımlayıp cihazı eşinize verin.
Teşekkürler hocam

MI 4S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muratalper55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Alper
Cihazım
Mİ-Max2 64GB
Konular
11
benimde sorunum var
Mi max 2 cihazım kilitlendi gmail şifremi ve mi hesabı şifremi hatırlamıyorum benim yaptığım yanlış sim kartımı çıkarıp parmak izi tanıttıydım ondan sonra hiç bir şey yapamıyorum ne yapmam gerekiyor acaba gmail şifremi bir kaç yanlış girdiydim bir kaç saat sonra deneyin diyor ne yapmam gerekiyor

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
benimde sorunum var
Mi max 2 cihazım kilitlendi gmail şifremi ve mi hesabı şifremi hatırlamıyorum benim yaptığım yanlış sim kartımı çıkarıp parmak izi tanıttıydım ondan sonra hiç bir şey yapamıyorum ne yapmam gerekiyor acaba gmail şifremi bir kaç yanlış girdiydim bir kaç saat sonra deneyin diyor ne yapmam gerekiyor
İlk mesajda yazılanları yaptınızmı?

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Üst Alt