Rehber Xiaomi Miui Hesabı Şifresini Unutursanız Ne Yapacaksınız ?

Bilo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Mi max2
Konular
5
İlk mesajda yazılanları yaptınızmı?

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
Bende mıuı sifremi unuttum telefon açılmıyor 24 saat bekleyin yeni şifre almak ićin diyor beta rom gećis yapim dedim bin pişman oldum lütfen yardımcı olun
[doublepost=1515838643,1515837365][/doublepost]
Bende mıuı sifremi unuttum telefon açılmıyor 24 saat bekleyin yeni şifre almak ićin diyor beta rom gećis yapim dedim bin pişman oldum lütfen yardımcı olun
Sim kartı başka telefona takıp yapmammi gerekiyor

Nosferatu6

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ulaş taner
Cihazım
redmi note 4
Konular
1
cihaza format attım cihaz kilitli diyor cihazı etkinleştir diyorum oradaki mi hesap kimliğimle mi account sitesindeki mi hesap kimliği numaraları farklı şifreyi sıfırlasam da cihazı açamıyorum ne yapabilirim? (telefonun ilk kullanıcısıyım)

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
cihaza format attım cihaz kilitli diyor cihazı etkinleştir diyorum oradaki mi hesap kimliğimle mi account sitesindeki mi hesap kimliği numaraları farklı şifreyi sıfırlasam da cihazı açamıyorum ne yapabilirim? (telefonun ilk kullanıcısıyım)
Telefon numaranız ve mail adresiniz ile iki hesap açmış olabilirsiniz veya bazı arkadaşlarda görüyoruz +90 05xxx şeklinde numaralarını girmiş oluyorlar öyle de olabilir. Kontrol edin. Yine de olmazsa mi hesabın bazı cihazlardan kaldırabiliyoruz. Cihaz modeli ile özelden ulaşabilirsiniz.

Nosferatu6

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ulaş taner
Cihazım
redmi note 4
Konular
1
özel mesaj atamıyorum su an telefon onayı istiyor telefonum yok ne yazık ki redmi note4x kullanıyorum
[doublepost=1516949069,1516948805][/doublepost]1746748760 mi accounttaki numaram telefonda görünen 173****493

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
özel mesaj atamıyorum su an telefon onayı istiyor telefonum yok ne yazık ki redmi note4x kullanıyorum
[doublepost=1516949069,1516948805][/doublepost]1746748760 mi accounttaki numaram telefonda görünen 173****493
h.baki@miuiturkiye.net

Mail atabilirsiniz hocam. Mi account unlock işlemi ücretlidir ve cihazın elime gelmesi gereklidir.

Nosferatu6

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ulaş taner
Cihazım
redmi note 4
Konular
1
zenex hsllettim sorunu dediğiniz gibi telefonla acılmıs diger hesap tesekkur ederim

Mercan373

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 4a
Konular
0
Yardım edermisiniz benim cihazımda güvenlikteki uygulama kilidini unuttum uygulamalara yani bazılarina giremiyorum bu yüzden lütfen yardım edin

ozibey

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oguzhan
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Merhabalar
Rusya'da aldığım mi 6 telefonuma mi hesabını rus numarası üzerinden tanimlamistim şimdi turkiyeye döndum ve Rus numarası kapandı.
Mi hesabi ayrıca mail adresime tanımlı ve şifreyi de biliyorum. Ama mi cloud a girdiğimde yedeklenen resimlere ulaşmak için rus numarasina mesaj ile şifre gönderiliyor dolayısı ile ulaşamıyorum. Bu sorunu nasıl çözebiliriz
[doublepost=1519404804,1519135210][/doublepost]
Merhabalar
Rusya'da aldığım mi 6 telefonuma mi hesabını rus numarası üzerinden tanimlamistim şimdi turkiyeye döndum ve Rus numarası kapandı.
Mi hesabi ayrıca mail adresime tanımlı ve şifreyi de biliyorum. Ama mi cloud a girdiğimde yedeklenen resimlere ulaşmak için rus numarasina mesaj ile şifre gönderiliyor dolayısı ile ulaşamıyorum. Bu sorunu nasıl çözebiliriz

Yardımcı olabilecek var miidir

Mrtyrdm

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xiomi Red4x
Konular
0
Merhaba arkadaşlar önemli bir sorunum var. Yurdısindan telefon geldi kendi içinde mi hesabi vardi şifresini bilmediğim için silemedim sonra belki gider diye format attim fakat sifre istiyor telefon bypass haricinde acilmiyo Mİhesabina gelecek olursak yabanci uyruklu o yuzden hicbir sekilde iletisime gecilmiyor yardimci olursaniz cok minnettar kalirim telefon redmi 4x yardımcıolusanız sevinirim..

Üst Alt