Rehber Xiaomi Miui Hesabı Şifresini Unutursanız Ne Yapacaksınız ?

micro77

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Namık
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Elektronik
Konular
10
demek kı bır guvenlık acıgı var xiaomi onu da kapatır...
tıpkı EDL , fastboot ve recovery ıslemlerını kapattıgı gibi :)

denizmavi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cuneyt
Cihazım
redmi note 3
Konular
1
Herkesin bayramını kutlarım
Maalesef halen bir çözüm bulmuş değilim. eski rom ile idare ediyorum ancak yeni rom kullanmak istiyorum ve yeni romları gördükçe üzülüyorum

sabrican

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Mi5 alacağım
Konular
0
Konuyu hortlatıyorum izninizle :)

Kısmet olursa yarın ikinci el Mi 5 alacağım. Satıcı "Mi cloud şifresi unutulmuş" diyor. İkinci el satış sözleşmesi yaparak alışveriş yapacağım. Sözleşmenin fotoğrafını göndersem sıfırlama için yardımcı olur musunuz?

Satıcının söylediğine göre telefonun imei'leri kayıtlıymış, çalıntı olma ihtimali var mı? İlk defa ikinci el telefon alacağım, pek anlamıyorum bu işlerden.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Konuyu hortlatıyorum izninizle :)

Kısmet olursa yarın ikinci el Mi 5 alacağım. Satıcı "Mi cloud şifresi unutulmuş" diyor. İkinci el satış sözleşmesi yaparak alışveriş yapacağım. Sözleşmenin fotoğrafını göndersem sıfırlama için yardımcı olur musunuz?

Satıcının söylediğine göre telefonun imei'leri kayıtlıymış, çalıntı olma ihtimali var mı? İlk defa ikinci el telefon alacağım, pek anlamıyorum bu işlerden.
*#06# ile imeileri btk dan sorgulayınız. Ben mi hesap kilitli cihaz almanızı kesinlikle önermem. Kimse o hesabı cihazdan kaldıramaz, sadece bypass yapılabilir. Bypass yapılırsa güncelleme yapmamanız gerekir. Farklı romlar kuramazsınız.

Volkan28

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Mi5s plus
Konular
1
Arkadaşlar bugün mi5s plus aldım. Mi hesabı unutulmuş. İlk xiaomi cihazımdi anlicaniz kandırıldım. Yapılacak bişey var ise yardımcı olabilirmisiniz ücretli ise ücretinde kabulum

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Arkadaşlar bugün mi5s plus aldım. Mi hesabı unutulmuş. İlk xiaomi cihazımdi anlicaniz kandırıldım. Yapılacak bişey var ise yardımcı olabilirmisiniz ücretli ise ücretinde kabulum
Hocam sadece bypass yapılıp kullanılabilir hale getirilit ama güncelleme yapamazsınız. Başka ronlar kuramaz ve mi hesabı açamazsınız cihaza.

Kurals

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Xoimai
Konular
0
Merhaba arkadaşlar ben yeni aldığım xiaomi redmi note4 x cihazım benim merak ettiğim konu cihazın tlf görüşmelerine mesajlaşmaları sildiğim halde kaydediyormu böyle bişey varsa kaydetmemesini nasıl engelleye bilirim bi arkadaşım internet üzerin kaydediyor falan dedi doğrumu

Son düzenleme:

GöZTePeLee

Asla ölmeyen ve Hay Olana tevekkül et.(Furkan/58)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
12
Hocam sadece bypass yapılıp kullanılabilir hale getirilit ama güncelleme yapamazsınız. Başka ronlar kuramaz ve mi hesabı açamazsınız cihaza.
peki hocam şifremi biliyorum ve telefonu satacağım. farklı bir hesap mı açıyoruz hesabımızıda mı vereceğiz beraber? yani hesap ekleme gibi bir seçenek var mı?

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
peki hocam şifremi biliyorum ve telefonu satacağım. farklı bir hesap mı açıyoruz hesabımızıda mı vereceğiz beraber? yani hesap ekleme gibi bir seçenek var mı?

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Telefonunuzu satarken mi hesaptan çıkış yapın. Cihazı sıfırlayıp veya temiz bir rom kurulumu yapıp satın, MI hesabınızı vermeye gerek yok diğer miui cihazlarda hesabınızı açıp kullanabilirsiniz.

proton

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sebahattin
Cihazım
MI 5
Konular
0
selam...

şu anda kullandığım cihaz mi 5 ve cihaz tam orjinal değil yani sıfırlanma yapılmış ( kapak ekran pil vs vs..) şu ana kadar kullanıyordum sıkıntı yoktu.. yazılım atmak zorunda kaldım... telefona kesinlikle kendi kurduğum mi hesabı vardı... herhalde çinde topatılmış cihaz...şimdi çin ülke kodu ile başlayan hesap doğrulama istiyor... ucuz etin yahnisi misali...

bu hesabı kaldırma yöntemi var mı? bypas değil

Üst Alt