Yardım Xiaomi mi6 kamera berbat

• Konbuyu başlatan mrvn
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 173
  • Görüntüleme 48K

mrvn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mervan
Cihazım
Xperia Z2
Konular
4
Yaklaşık 2 hafta önce Xiaomi mi 6 aldım, YouTube kamera testlerine aldanıp aldığım telefonun kamerasından hiç memnun değilim bu kadar kötü çözünürlüğe sahip bir telefon görmedim. Hem gündüz hemde gece berbat bir çekim yapıyor. Performans mükemmel. Kamera ayarları üst düzeyde çekilen. Görüntüleri yükledim inceleyim sizde ayrıca not 5 telefon var arkadaşımda o telefonun kamerasının %10'u bile olmuyor (özellikle gece portle çekimde Not 5 yüzdeki en ince kılı bile gösteriyor) hele bide ikinci kamera bildiğim vga kamera sigara ikinci kamera ile çekildi. Görün ve yorumunuzu bildirin lütfen telefonu gitti gidiyor üzerinde bulunan MIUI TÜRKİYE DESTEKLİ TEK YETKİLİ SATICI olan cepporttan aldım

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

shervum

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mali
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
13
Bende şunu anlatamıyorum mi6 yı aldım ön kamerası çamur gibi sattım tekrar mi5 e döndüm dedim güncelleme felan gelmiştir düzelmiştir tekrar mi6 aldım biraz düzelmiş yani benim şahsi düşüncem ön kamera da mi5 in mi6 dan üstün olduğu. Performansa felan lafım yok sadece mi5 ten sonra mi6 nın kamerası beni üzdü

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Buna saygı duyarım. Ama göz var nizam var Allah aşkına tamam bende mi 6 kullanıyorum açın yabancı forumları felan okuyun mi6 nın kamerasından memnun olmayan çok.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Memnun olup olmamak ayrı konu. En iyi kameraya sahip telefon Mi6'dır diyen yok zaten. Yüzlerce Mi6 sahibi kameradan memnun olmayabilir. Buna da itirazım yok. Ancak siz bu yüzlerce Mi6'dan memnun olmayan kullanıcılarının yorumlarını okurken, binlerce, onbinlerce Mi5 kullanıcısının yorumlarını kaçırıyorsunuz. Mi5S çıktı da durumu kurtardı Xiaomi. Mi5'in kamerasının iyi olduğunu söyleyen sizden başka kimse yok.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Bende şunu anlatamıyorum mi6 yı aldım ön kamerası çamur gibi sattım tekrar mi5 e döndüm dedim güncelleme felan gelmiştir düzelmiştir tekrar mi6 aldım biraz düzelmiş yani benim şahsi düşüncem ön kamera da mi5 in mi6 dan üstün olduğu. Performansa felan lafım yok sadece mi5 ten sonra mi6 nın kamerası beni üzdü
Ön kamera konusunu konu dışında tutuyorum. Bu konuda Mi5'in daha iyi olduğu tartışmaya açılabilir. İy diyenlere de, kötü diyenlere de birşey demem. Bana göre de oldukça başarılıydı.

Oyla:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Herşey tamam da Mi5'in kamerasının Xiaomi'nin en kötü kameralarından birisi olduğu ortadayken ona harika Mi6'ya hayal kırıklığı demeniz biraz garip olmuş. Acaba sizin telefonda bir sorun olmasın. Mi6, Xiaomi'nin en iyi kameraları telefonlarından birisidir.

Hocam siz bosverin arkadaşı. Durum. Yok artik LeBron James sözünden öteye gidemez durumda.

Mi5 in Kamerasi Mi6dan daha iyi dese anlarim, kisisel yorumdur. Ama Mi5e Harika diyip, Mi6ya vasat diyorsa bir kisi, işte o kişinin sözüne bakilmaz.

Oyla:

shervum

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mali
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
13
Hocam siz bosverin arkadaşı. Durum. Yok artik LeBron James sözünden öteye gidemez durumda.

Mi5 in Kamerasi Mi6dan daha iyi dese anlarim, kisisel yorumdur. Ama Mi5e Harika diyip, Mi6ya vasat diyorsa bir kisi, işte o kişinin sözüne bakilmaz.
Ben hep kameradan bahsettim.

Oyla:

ufukileri

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ufuk
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
3
Google kamerayı nasıl yüklediniz acaba
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
video çektim gerçi benim kızın seside çıkmış ama idare edin artık :)

Oyla:

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Konuyla tamamen alakalı olmayabilir ama mi5 kullanıyorum, kamerası gayet güzel ya da benim güzellik algim bununla sınırlı :) mi5 xiaomi telefonların en kotu kamerasına sahip diyip beni tedirgin etmeyin lütfen :)

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ufukileri

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ufuk
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
3
Konuyla tamamen alakalı olmayabilir ama mi5 kullanıyorum, kamerası gayet güzel ya da benim güzellik algim bununla sınırlı :) mi5 xiaomi telefonların en kotu kamerasına sahip diyip beni tedirgin etmeyin lütfen :)

Mert hocam bende mi5 kullandım sonra isteyen arkadaş çok ısrar edince satıp 6 aldım ikisininde kamerasını deneyimledim mi5in kamerası gayet iyi mi 6 bir iki tık daha iyi mi5e göre tedirgin olmayın :)

Oyla:

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Mert hocam bende mi5 kullandım sonra isteyen arkadaş çok ısrar edince satıp 6 aldım ikisininde kamerasını deneyimledim mi5in kamerası gayet iyi mi 6 bir iki tık daha iyi mi5e göre tedirgin olmayın :)

Vallahi normalde ben çok memnunum da böyle olunca ister istemez tedirgin oldum, sabah sabah bu cevabınız için çok teşekkür ederim :)

Oyla:

ufukileri

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ufuk
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
3
Vallahi normalde ben çok memnunum da böyle olunca ister istemez tedirgin oldum, sabah sabah bu cevabınız için çok teşekkür ederim :)

Bende çok memnundum mi6 içinde aynı şekilde memnunum sıkıntı yok

Oyla:
Üst Alt