Yardım Xiaomi mi6 kamera berbat

• Konbuyu başlatan mrvn
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 173
  • Görüntüleme 48K

mrvn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mervan
Cihazım
Xperia Z2
Konular
4
Yaklaşık 2 hafta önce Xiaomi mi 6 aldım, YouTube kamera testlerine aldanıp aldığım telefonun kamerasından hiç memnun değilim bu kadar kötü çözünürlüğe sahip bir telefon görmedim. Hem gündüz hemde gece berbat bir çekim yapıyor. Performans mükemmel. Kamera ayarları üst düzeyde çekilen. Görüntüleri yükledim inceleyim sizde ayrıca not 5 telefon var arkadaşımda o telefonun kamerasının %10'u bile olmuyor (özellikle gece portle çekimde Not 5 yüzdeki en ince kılı bile gösteriyor) hele bide ikinci kamera bildiğim vga kamera sigara ikinci kamera ile çekildi. Görün ve yorumunuzu bildirin lütfen telefonu gitti gidiyor üzerinde bulunan MIUI TÜRKİYE DESTEKLİ TEK YETKİLİ SATICI olan cepporttan aldım

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Kim ne derse desin mi6 kamerası vasat ben mi5 ten geçtim mi5 in kamerası harikaydı ama mi6 nın kamerası tam hayal kırıklığı

Mi5'in Kamerası harika; Mi6'nın ki Vasat. Yok artık Lebron James...

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Kim ne derse desin mi6 kamerası vasat ben mi5 ten geçtim mi5 in kamerası harikaydı ama mi6 nın kamerası tam hayal kırıklığı
Herşey tamam da Mi5'in kamerasının Xiaomi'nin en kötü kameralarından birisi olduğu ortadayken ona harika Mi6'ya hayal kırıklığı demeniz biraz garip olmuş. Acaba sizin telefonda bir sorun olmasın. Mi6, Xiaomi'nin en iyi kameraları telefonlarından birisidir.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

Oyla:

shervum

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mali
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
13
Herşey tamam da Mi5'in kamerasının Xiaomi'nin en kötü kameralarından birisi olduğu ortadayken ona harika Mi6'ya hayal kırıklığı demeniz biraz garip olmuş. Acaba sizin telefonda bir sorun olmasın. Mi6, Xiaomi'nin en iyi kameraları telefonlarından birisidir.

Mi5 en kötü kameralardan biri mi ? Neye dayanarak bunları konuşuyorsunuz kullandınız mı mi5 . İki farklı mi6 kullandım ve halen kullanıyorum. Mi5 açık ara önde.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Mi5 en kötü kameralardan biri mi ? Neye dayanarak bunları konuşuyorsunuz kullandınız mı mi5 . İki farklı mi6 kullandım ve halen kullanıyorum. Mi5 açık ara önde.

Web üzerinden imzama bakabilirsiniz. Siz Mi6'ya neye dayanarak kötü diyorsanız ben de ona dayanarak söylüyorum. Üstüne, kullanıcıların 2 senedir yazdığı yorumları da ekliyorum ben.

Oyla:

shervum

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mali
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
13
Web üzerinden imzama bakabilirsiniz. Siz Mi6'ya neye dayanarak kötü diyorsanız ben de ona dayanarak söylüyorum. Üstüne, kullanıcıların 2 senedir yazdığı yorumları da ekliyorum ben.

Ben deneyimlerime dayanarak söylüyorum forumda mi6 kamerası diye aratın ne demek istediğimi anlarsınız

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Ben deneyimlerime dayanarak söylüyorum forumda mi6 kamerası diye aratın ne demek istediğimi anlarsınız

Hocam kendi deneyimlerini 10 ile çarp chatin hocamın deneyimi çıkar ortaya

Oyla:

umittahakaratas

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ümit
Cihazım
mi6
Konular
59
İki fotoğrafda mi6 ile çekildi biri stock kamera uygulaması diğeri Google kamera bariz fark var sorun yazılım telefon güzel çekiyor (gece flash kullanıldı)
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Google kamerayı nasıl yüklediniz acaba

Oyla:

shervum

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mali
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
13
Hocam kendi deneyimlerini 10 ile çarp chatin hocamın deneyimi çıkar ortaya
Buna saygı duyarım. Ama göz var nizam var Allah aşkına tamam bende mi 6 kullanıyorum açın yabancı forumları felan okuyun mi6 nın kamerasından memnun olmayan çok.

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Buna saygı duyarım. Ama göz var nizam var Allah aşkına tamam bende mi 6 kullanıyorum açın yabancı forumları felan okuyun mi6 nın kamerasından memnun olmayan çok.

Hocam sen hiç dünyada herkesin beğendiği hayran olduğu bişey gördün mü?dünyanın en güzel kadının düşün,onu seven ne kadar çoksa emin ol nefret eden de çoktur. E şimdi bu durumda o iyi midir kötü müdür olay bu.insanoğlu herşeyin eniyisini ister hep,elde olanı da beğenmez,ulaşmak istediğine ulaşır sonra onu da beğenmez.öküz gibi aşık olup evlenir evlendikten sonra eşini beğenmez aldatır boşanır aşağılar vs.hocam dünyada gözün gördüğü kalitede foto çeken makine yok,herkes telinde böyle bi kamera istiyor ama yok maalesef :)bende mi6 kullanıyorum ve bence kamerası gayet tatmin edici.bence sen yarın bi elektronik mağazasına git hocam.ordaki pahalı ve kamerasının harika olduğunu düşündüğün telefonların teşhir ürünlerini al eline aç kamerasını,diğer yandan da mi6 yı aç.yanyana canlı canlı karşılaştır bence, arada pek bi fark olmadığını kendi gözlerinle göreceksin

Oyla:
Üst Alt