Rehber Xiaomi Mi6 Global Kararlı v8 8.2.2.0 7.1 MI Flash ile ROM atma

dewvo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kamil
Cihazım
mi5s
Konular
0
Üstadlar benimde bir sorum olacak. Mi6 Almayi dusunuyorum fakat herhangi bir rom atilmamis orjinal cinden gelme kapali kutu yani orjinal rom u olacak dogal olarak. Bu cihaza yeni cikan global rom u yuklemek istesem ki turkce olmasi icin sadece telefondan direkt guncelleme yapabiliyor muyum ? Yoksa her sekilde mi flash veya baska yontemlerle yapmam mi gerekiyor ? Yardimci olursaniz sevinirim.

b3k1rr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bekir
Cihazım
Mi 9t pro mi 6
Konular
5
Üstadlar benimde bir sorum olacak. Mi6 Almayi dusunuyorum fakat herhangi bir rom atilmamis orjinal cinden gelme kapali kutu yani orjinal rom u olacak dogal olarak. Bu cihaza yeni cikan global rom u yuklemek istesem ki turkce olmasi icin sadece telefondan direkt guncelleme yapabiliyor muyum ? Yoksa her sekilde mi flash veya baska yontemlerle yapmam mi gerekiyor ? Yardimci olursaniz sevinirim.
Telefon dan yükleyemezsiniz mi flash la kolay bir şekilde yükleye bilirsiniz

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
sorduğunuz sorunun çözümü 1.mesajda mevcut zaten hocam bu rehberleri sizin için hazırlıyoruz zaten. |-)

dewvo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kamil
Cihazım
mi5s
Konular
0

dewvo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kamil
Cihazım
mi5s
Konular
0
sorduğunuz sorunun çözümü 1.mesajda mevcut zaten hocam bu rehberleri sizin için hazırlıyoruz zaten. |-)
tamamdır tesekkür ederim. ilk mesajları anlayamadıgım için sormustum. o_O şimdi sorun yok mi flash la yukleyecegim.

dewvo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kamil
Cihazım
mi5s
Konular
0
Herkese iyi bayramlar. Konudaki ilk mesajda fastboot rom boyutu son global romdaki 1.710 gb, indirince 1.600 kusur gb gorundu. Bide en.miui.com da miui 8 rom download i secince modeller cikiyor hani orada mi6 i sectigimizde china ve global var global i secip indirdigimde 1.500 gb gorunuyor indiginde ise 1.400 kusur gb falan oluyo. Simdi sorum su hangisini kurmam gerekiyor flash la ? Bizim bu konudaki ilk mesajda verilen linkler guncel mi onlari mi deneyeyim arkadaslar ? Boyutlar farkli olunca tereddut ettim o yuzden soruyorum kusurabakmayin

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Herkese iyi bayramlar. Konudaki ilk mesajda fastboot rom boyutu son global romdaki 1.710 gb, indirince 1.600 kusur gb gorundu. Bide en.miui.com da miui 8 rom download i secince modeller cikiyor hani orada mi6 i sectigimizde china ve global var global i secip indirdigimde 1.500 gb gorunuyor indiginde ise 1.400 kusur gb falan oluyo. Simdi sorum su hangisini kurmam gerekiyor flash la ? Bizim bu konudaki ilk mesajda verilen linkler guncel mi onlari mi deneyeyim arkadaslar ? Boyutlar farkli olunca tereddut ettim o yuzden soruyorum kusurabakmayin
evet güncel rom ilk mesajımdaki fastboot romunu indirip mi flas ile fastboot moddda kurabilirsiniz. bootloder kildiniz açıksa.

Son düzenleme:

dewvo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kamil
Cihazım
mi5s
Konular
0
evet güncel rom ilk mesajımdaki fastboot romunu kurup indirebilirsiniz bootloder kildiniz açıksa.
Anladım cok sagolun. Sizlerede tekrar tesekkur ederim valla. Yılmadan cevap veriyorsunuz yardimci oluyorsunuz.

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
İlk kez xiaomi telefonu alıcam da o yüzden soruyorum. Bootloader kilidini açmak hepsiburada garantisini devre dışı bırakır mı?

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
İlk kez xiaomi telefonu alıcam da o yüzden soruyorum. Bootloader kilidini açmak hepsiburada garantisini devre dışı bırakır mı?
Garantisi Delta servis ise garanti dışı bırakmıyor diğer servislerle durum nedir bilemem.

Üst Alt