Yardım Xiaomi Mi6 android 8.0 güncelleme sonrası sorunlar

GokselArda

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Göksel Arda
Cihazım
Xiaomi
Konular
5
Dün akşam eve geldim ve cihazıma güncelleme gelmişti hemen yaptım. Guncellemeden sonra tema değiştiriyim dedim ve bir anda telefon dondu. Recovery moduna geçiş yaptım reboot etmek için fakat o menüde de kalınca direk telefona format attım. Şuan cihazda bazı sorunlar var.

1) Instagram'da ki gönderiler piksel piksel, kalitesi bozuk olarak gözüküyor. Güncellemeden önce yoktu.
2) Telefon güncellemeden önce çok rahat idi. Çok stabil, sorunsuzdu. Fakat şimdi kilit ekranında iken kilit açma sesi geliyor ondan sonra ekran geliyor.

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
9 2 3 0 - 8.0 android
Anladım bende şuan 8.3.1 deyim bunu yüklemişti çok ilginç BL kilidi için yükledim kilidi açıp geri döneceğim 9.2.2.0 a bakalım aynı hatayı verecek mi. Verirse artık flash tool a kaldım :)
[doublepost=1520199770,1520199695][/doublepost]

Oyla:

hknslmn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
mi 6
Konular
1
Anladım bende şuan 8.3.1 deyim bunu yüklemişti çok ilginç BL kilidi için yükledim kilidi açıp geri döneceğim 9.2.2.0 a bakalım aynı hatayı verecek mi. Verirse artık flash tool a kaldım :)
hocam zaten ayni şeyi soyluyoruz bl kilit acip flash la istedigin surume zaten gecebiliyoruz. siz ota uzerinden gectim deyince bizde şaşırdık. olmasini cok isterdik ama neyse yinede sagolun.

Oyla:

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
hocam zaten ayni şeyi soyluyoruz bl kilit acip flash la istedigin surume zaten gecebiliyoruz. siz ota uzerinden gectim deyince bizde şaşırdık. olmasini cok isterdik ama neyse yinede sagolun.

Durum şu karışıklık oldu herhalde bende düne kadar 9.2.2.0 sürümü vardı şuan kullandığım 8.3.1 sürümüne ota dan geçtim bl kilidim kapalı çünkü :)

Oyla:

hknslmn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
mi 6
Konular
1
Durum şu karışıklık oldu herhalde bende düne kadar 9.2.2.0 sürümü vardı şuan kullandığım 8.3.1 sürümüne ota dan geçtim bl kilidim kapalı çünkü :)
aynen karışıklik oldu. neyse bilgileri tazelemis olduk.

Oyla:

edmin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Oppo reno 4
Meslek
HVKK Astsubay
Konular
25
Arkadaşlar android 7 sürümü ile nfc üzerinden mobil ödeme yapabiliyorum. Android 8 e geçince mobil ödeme yapamıyorum. Android 8 i kullanamayacakmıyım acaba ne yapmam gerek

Oyla:

RadiKaL

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi6
Konular
1
Globalden betaya sizin dediğiniz gibi geçilebiliyor ama globalde sürüm indirmesi zor bl ve flash olmadan.

Oyla:

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Globalden betaya sizin dediğiniz gibi geçilebiliyor ama globalde sürüm indirmesi zor bl ve flash olmadan.
Hmm anladım 72 saat dolmasını bekliyorum bl açmak için o yüzden kurdum bu romu. 8.3.1 den globale geçecek mi merak ettiğim bu eğer geçerse 9 2 3 0. Kullananlar bu şekilde bi önceki sürüme geçebilir

Oyla:

Serkan.06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 6
Konular
4
herkese merhaba.yoğun tempo nedeniyle güncellemeyi yeni yaptım.özellikle cihazı root lu kullanan arkadaşlar 8 e sakın yükseltmesin.benim cihazım root lu.twrp gitti.denediğim versiyonların hiç biri şifreleri çözmüyor.twrp atsam bile ilk res de recovery orjinaline dönüyor.dönmesede supersu zipini attığımda açılış ekranındaki 3 noktada kalıyor.9.2.2.0 a dönücem fakat real racing 3 gibi baya ilerlediğim oyunlar var.tam bir çıkmaz.rootsuz cihaz kullanmak ise unuttuğum bir şey.pixel gelmeyince ne günlere kaldık

Oyla:
Üst Alt