Rehber Xiaomi Mi5'e TWRP Yükleme, Şifre Sorunu Çözümü, Wipe ve Custom Rom Yükleme

Matrix31

AndroitriX
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8
Meslek
Memur
Konular
21
Arkadaşlar cihazım şuanda eu rom 7.1.20 sürümünde cihaz rootlu ve twrp yüklü. Global beta romu illa mi flash tool ile mi yüklemem gerekiyor kendi recovery si yok diye twrp ile global beta recovery sürüm yüklenmezmi acaba? Twrp hali kalıpta global betayi yükleyici den yükleyemezmiyim?

murdem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi5 pro
Konular
0
Xiaomi.eu dan stabil v8 indirdim flashdan yüklemeye çalıştım olmadı.sorunu bulamadım. Twrpden hata alıyorum.

murdem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi5 pro
Konular
0
Xiaomi.eu dan stabil v8 indirdim flashdan yüklemeye çalıştım olmadı.sorunu bulamadım. Twrpden hata alıyorum.

murdem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi5 pro
Konular
0
Arkadaşlar cihazım şuanda eu rom 7.1.20 sürümünde cihaz rootlu ve twrp yüklü. Global beta romu illa mi flash tool ile mi yüklemem gerekiyor kendi recovery si yok diye twrp ile global beta recovery sürüm yüklenmezmi acaba? Twrp hali kalıpta global betayi yükleyici den yükleyemezmiyim?
Resmi note 2de xiaomi.eu tonları twrp ile yüklenir. Fakat m5 dede aynı olacağını düşünüyorum.

murdem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi5 pro
Konular
0
Arkadaşlar ben sorunumu çözdüm. nasıl çözdüğümü anlatayım. şuana kadar çok rom yükledim böyle bir durumla ilk defa karşılaştım. lineage os romu yüklemeden önce android 7 tabanlı geliştirici çin romunu yükledim fakat çin romun recovery si ile twrp nin recoverysini değiştirdim. fastboot üzerinden miflash programı ile telefonu flasladım. flaşlama bittikten sonra twrp recovery e girip sistemi ve diğer temizleme işlemini yaptım. sonra lineage os romu yükledim.

demir233499

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Barbosa
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
0
arkadaşlar bende defalarca twrp yükleyip root atmaya çalıstım hep sorun çıktı tmm oldu derken wifi mac uçtu,meger sorun bootdaymış ne kadar farklı boot dosyalarını bootlasam da aynı sorun hep çıkıyordu boot dosyasını flashlamayıp sadece recovery dosayasını flashlayınca ilk defa tamamen sorunsuz oldu benzer hatalar alanlara tavsiye ederim

omertrans505

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
GM 5 plus d
Konular
42
General Mobile 5 plus d çalışıyor musun ?

Csmvrl

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Casim
Cihazım
Mi 5
Konular
0
hocam yardım edebilirmisiniz bende mi logosunda kaldım

Csmvrl

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Casim
Cihazım
Mi 5
Konular
0
twrp yüklemeye çalışıyordum yazılan bütün adımları yaptım ama twrp açılmadı ve mi logosunda kaldı

Üst Alt