Rom Xiaomi Mi5 | Custom Romlar + İndirme Linkleri + Video

Konuyu Yararlı Buldunuz mu ?

• Kullanılan toplam oy
    192

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Lineage OS 18 de fazla sıkıntı görünmüyor los cihaz ağacı kullanılarak diğer romlarda derlenebilir sadece yapacak ve uğraşacak geliştirici lazım los kaynakları çıktıktan sonra diğer romlar yapılabilir
Hocam lineage os 18 nasıl? Performans vs. tavsiye eder misiniz. 17.1 performans bakımından globalden bile kötüydü. En azından deneyimlerim.

musabcel

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Musab
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
21
Hocam lineage os 18 nasıl? Performans vs. tavsiye eder misiniz. 17.1 performans bakımından globalden bile kötüydü. En azından deneyimlerim.
akıcılığı daha iyi geldi gibi ama kurup deneseniz daha iyi olur ben hala syberia android 9 kullanıyorum android 11 bir süre sonra stabil hale geldiğinde 11 e geçerim büyük ihtimalle 2 senedir aynı romdayım baya şişti artık

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
akıcılığı daha iyi geldi gibi ama kurup deneseniz daha iyi olur ben hala syberia android 9 kullanıyorum android 11 bir süre sonra stabil hale geldiğinde 11 e geçerim büyük ihtimalle 2 senedir aynı romdayım baya şişti artık
Hocam gapps kuramadım var mıdır nasıl yapılır. O yüzden yeni bir rom kurayım dedim. AOSIP kurdum.

meydeyy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
isa
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
8
merhaba paylaşım için teşekkürler sağlam konu olmuş bende mi 5 android 8 ve miui 10 /8.11.22 beta olan sürüm var cihazda miui 12 yüklemek istiyorum cihaza bana yardımcı olur musunuz twrp ve root tamam ilk hangi romu kurmalıyım

tahayusuf23

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taha Yusuf
Cihazım
Mİ5
Konular
25
Arkadaşlar Aile bireylerinden biri Mi 5 kullanıyor. Ahize sesi ve mikrofon kötü durumda ayrıca eu rom 8.83 sürümünü kullanıyor. Mi 5 için son sürüm eu rom nedir ? Ahize ve mikrofonu nasıl temizlerim ?

mustafahurma

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa Hurm
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
1
Arkadaşlar Aile bireylerinden biri Mi 5 kullanıyor. Ahize sesi ve mikrofon kötü durumda ayrıca eu rom 8.83 sürümünü kullanıyor. Mi 5 için son sürüm eu rom nedir ? Ahize ve mikrofonu nasıl temizlerim ?
Telefon açmak gibi bir tecrüben yoksa götür bir tamirciye bakımını yaptır, yoksa elinde kalır. Aynı durumu ben yaşadım.

MI 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
CrDroid'in android 11 versiyonu çıktı. Hayırlı olsun.
musabcel hocam aynı geliştirici ile devam ediyorlar.

Üst Alt