İnceleme Xiaomi mi note 3

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Merhabalar,

Dün Gittigidiyor Cepport' tan Mi Note 3 Siparişimi verdim. 3 - 7 Gün arasında Teslim Edilecek yazıyor.
4 Yıllık Samsung Galaxy Note 3 Kullanıcısıyım ve İlk defa Xiaomi Telefonu kullanacağım ve bildiğim kadarıyla etrafımda kullanan ilk kişi ben olacağım....
Forumun Tamamını okuma vaktim olmadı ama mutlaka okuyacağım...
Sizin Yardımlarınıza İhtiyacım var. Yardımlarınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederim...

- Malum Android Kullanıcısıyım ve Google Hesabımı bu telefonda da direkt olarak kullanabiliyor muyum? Yoksa Xiaomi ile ekstra kayıt yaptırmam gerekiyor mu? Başlangıç İçin neler Yapmam Lazım?
- Bu Rom olayı tam olarak nedir, ne işe yarar, benimde yapmam gerekli mi?
- Standart Kulanıcıyım ( Facebook, İnstagram, Twitter, Fotoğraf Çekimi, Not Alma, Küçük Oyunlar, Müzik vs. )
- Daha güzel Fotoğraf Çekebilmek için ipuçları paylaşırmısınız?

Telefonu daha kullanışlı kullanabilmem için neler tavsiye edersiniz.

Teşekkür Ederim

Google hesabınızı kullanabilirsiniz. Daha sonra standart kullanıcı iseniz rom olayı vs hiç uğraşmayın zaten üzerindeki rom sizi memnun edecek. Onun haricinde mi hesabı oluşturmanızı isteyecek telefonu ilk kurarken onda kullandığınız mail ve şifrenizi not almanızı tavsiye ederim.
Fotoğraf için manuel ayarlar aşağıda verdiğim tablodaki gibi yapılırsa faydası olur. Standart kullanıcı için otomatik mod da yeterli.
Bir kaç kısayol da söyleyim ekran görüntüsü almak için 3 parmak aşağı kaydırma, el feneri için kilit ekranında menü tuşuna basılı tutma, ekran kapalı iken ses kısmaya 2 kere basınca kamera uygulaması açılması gibi.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

KadirYilmaz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kadir
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Google hesabınızı kullanabilirsiniz. Daha sonra standart kullanıcı iseniz rom olayı vs hiç uğraşmayın zaten üzerindeki rom sizi memnun edecek. Onun haricinde mi hesabı oluşturmanızı isteyecek telefonu ilk kurarken onda kullandığınız mail ve şifrenizi not almanızı tavsiye ederim.
Fotoğraf için manuel ayarlar aşağıda verdiğim tablodaki gibi yapılırsa faydası olur. Standart kullanıcı için otomatik mod da yeterli.
Bir kaç kısayol da söyleyim ekran görüntüsü almak için 3 parmak aşağı kaydırma, el feneri için kilit ekranında menü tuşuna basılı tutma, ekran kapalı iken ses kısmaya 2 kere basınca kamera uygulaması açılması gibi.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
İlginize Teşekkür Ederim...

Yavuzkuchan1907

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2

Yavuzkuchan1907

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
3 faklı tema dan kombinasyon var orda. Ana tema iPhone 7 dark, üst bildirim çubuğu divnika, simgeler global ios temasından.[/QUOTE]

Teşekkürler hocam
[doublepost=1520600125,1520599524][/doublepost]3 faklı tema dan kombinasyon var orda. Ana tema iPhone 7 dark, üst bildirim çubuğu divnika, simgeler global ios temasından.[/QUOTE]
mios 11 temasını kullanmanızı tavsiye ederim durum çubuğu olarak divinka ve simge olarak da alakardian simgeleri ile süper oluyor hocam

Ahmet.

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Gm 4g Androi
Konular
0
Arkadaşlar ben de foruma yeni üye oldum. Sizlere bir sorum olacak. Cepport Gittigidiyor'da indirim yapmış 1381 mi note 3 için delta garantili. KVK garantili mi note 3 1578 TL arada ki 200 TL farka degermi sizce? Birde bu telefona gerekli aparatlar takılınca flaş bellek okutabilen oldumu hiç?

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Arkadaşlar ben de foruma yeni üye oldum. Sizlere bir sorum olacak. Cepport Gittigidiyor'da indirim yapmış 1381 mi note 3 için delta garantili. KVK garantili mi note 3 1578 TL arada ki 200 TL farka degermi sizce? Birde bu telefona gerekli aparatlar takılınca flaş bellek okutabilen oldumu hiç?
OTG desteği var denedim usb bellek çalıştı. 200₺ fark vermeye gerek yok 175₺ daha verin fixpack yaptırın. Daha garantili olur.

barnesallen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi Max 2
Konular
0
Merhaba arkadaşlar,

İki sorum var:

1- Mi Note 3'ün 128 gb'lık versiyonu Türkiye'de bulamadım. Türkiye'ye gelmedi mi yoksa gelenlerin hepsi satıldı ve artık yok mu?

2- Peki kullanmış olduğunuz 64 gb'lık versiyonunda kutudan çıktıktan sonra toplam kullanıcıya kalan kaç gb'lık bir alan var? Sistem bunun ne kadarını kullanıyor? İlk kurulum sonrası üzerine hiç program vs kurulmamış ya da içine dosya atılmamış hali?

Cevaplayabilirseniz çok memnun olurum. Teşekkürler.

Selami2q

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Metin
Cihazım
Yok
Konular
0
Mi 6 ve p10 arasında kaldımsizce hangisi ön kamera önemli.

Üst Alt