İnceleme Xiaomi mi note 3

Theo7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uls
Cihazım
Mi Note 3
Konular
10
Selamlar,
3 gündür mi note 3 kullanıyorum.
Telegram'a bildirim gelmiyor en çok sevdiğim uygulama çok kötü oldu bu
[doublepost=1520282547,1520282470][/doublepost]Selamlar,
3 gündür mi note 3 kullanıyorum.
Telegram'a bildirim gelmiyor en çok sevdiğim uygulama çok kötü oldu bu

10kolik34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
resul
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Sağlık Memuru
Konular
2
arkadaşlar niyeyse son uygulamalar ekranında ne yaptıysam uygulamaları kilitleyemiyorum aşağı yukarı sürüklemek işe yaramıyor

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
arkadaşlar niyeyse son uygulamalar ekranında ne yaptıysam uygulamaları kilitleyemiyorum aşağı yukarı sürüklemek işe yaramıyor
Uygulamayı aşağı çekince resimdeki gibi kilit resmi çıkması lazım siz de çıkmıyor mu? Çıkıyor ancak kilitlemiyor mu?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Camiryo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
g2
Konular
0
Beyler sizce kullanım değerlerim çok mu kötü? Servise vermeme gerek varmı? 1 hafta kadar oldu alalı.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

dj_yuxexes Hocam fikriniz nedir?

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Beyler sizce kullanım değerlerim çok mu kötü? Servise vermeme gerek varmı? 1 hafta kadar oldu alalı.

dj_yuxexes Hocam fikriniz nedir?
Çok kötü değil sadece yoğun kullanmışsınız gibi geldi bana, bir de pil tasarrufu açık yapmayın emin olun tasarrufla alakası yok. Nfc kapalı olsun açıksa ekran parlaklığını mümkün olduğu sürece %25 civarı olsun oto parlaklık kapalı olsun. %20 nin altına düşürmeden şarja takın. Bu kaçıncı şarjınız ilk şarj mı?

Camiryo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
g2
Konular
0
Çok kötü değil sadece yoğun kullanmışsınız gibi geldi bana, bir de pil tasarrufu açık yapmayın emin olun tasarrufla alakası yok. Nfc kapalı olsun açıksa ekran parlaklığını mümkün olduğu sürece %25 civarı olsun oto parlaklık kapalı olsun. %20 nin altına düşürmeden şarja takın. Bu kaçıncı şarjınız ilk şarj mı?
Hocam ilk şarj değil. 3.sanırım. Tamam pil tasarrufunu kapatıyorum. Nfc kapalı.Ekran parlaklığınıda otomatikten çıkardım. Gözünüze çarptımı bilmiyorum, sanırım 3g'de çalışıyor telefon,iş yerinde telefonum az çekiyor.Konuşmada sıkıntı yaşamıyorum ama internet bi oluyor bi olmuyor H+ ile bağlanıyor 4g hiç görmedim daha.Bu ekstra şarj götürüyor olabilir mi bazı arkadaşlar buna yorduda sormak istedim? Birde bazı uygulamaların izinlerini vs değiştirmiştim otomatik başlatma gibi seçenekleri kapatmıştım.Şu an telefonu sıfırladım.Bu izinlerle seçeneklerle tekrar oynamaya gerek var mı sizce?Çok bir katkısı olur mu?

suleymanyalcin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
SMMM
Konular
33
Hocam ilk şarj değil. 3.sanırım. Tamam pil tasarrufunu kapatıyorum. Nfc kapalı.Ekran parlaklığınıda otomatikten çıkardım. Gözünüze çarptımı bilmiyorum, sanırım 3g'de çalışıyor telefon,iş yerinde telefonum az çekiyor.Konuşmada sıkıntı yaşamıyorum ama internet bi oluyor bi olmuyor H+ ile bağlanıyor 4g hiç görmedim daha.Bu ekstra şarj götürüyor olabilir mi bazı arkadaşlar buna yorduda sormak istedim? Birde bazı uygulamaların izinlerini vs değiştirmiştim otomatik başlatma gibi seçenekleri kapatmıştım.Şu an telefonu sıfırladım.Bu izinlerle seçeneklerle tekrar oynamaya gerek var mı sizce?Çok bir katkısı olur mu?
Mobil veri şarjı çok götürür. Telefonun bulunduğun yerde çok çekiyorsa sürekli şebeke arayışı içine girdiği için ekstra olarak ta fazla gider şarjın. Attığın değer mobil veriye göre kötü değil. Günlük kullanımda sabah evden çıkıp akşam eve gelene kadar şarj yetiyorsa yatarken sadece 1 kez şarja takıyorsan kafana takma. Ben sabah evden çıkıyorum akşam eve geldiğim zaman şarjın yarısı gidiyor. Akşam evde de %25 yatana kadar harcıyorum geriye %25 kalıyor takıyorum şarja uyuyorum sabah uyandığımda çekiyorum hergün böyle yapıyorum. Telefonu kullanıma göre ekran süresi alıyorum. Bazen 6 saat te bitiyor bazen ise 8 saat alıyorum. Herşeyi tam anlamında kısarsam 10 saat süre de aldığım oldu. Ama bunların hepsi boş benim için telefon günü çıkarsın yeter. Ki şuan çok rahat bir şekilde yoğun kullanımda günü çıkarıyorum

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Süleyman kardeşim de güzel cevap vermiş mobil veri çok şarj yer eğer 4g hiç çekmiyorsa şebeke tercihini 4g öncelikli yerine 3 G öncelikli yapın. Diğer kısımlarda ayar yapmanıza gerek yok. Oto parlaklık da şarjı etkiliyor bir de böyle deneyin bakalım sonucu bizimle de paylaşırsınız.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

febowski

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 1 aydır bu cihazı kullanıyorum ve oldukça memnunum. Bir sorum olacak, bu ürüne Xiaomi'nin güncelleme desteği vermemesi gibi bir durum var mı gelecek için? Tabii ilerisini bilemeyiz ama bir arkadaş Xiaomi'nin sitesindeki cihazlarım bölümünde Mi Note 3 gösterilmiyor diye acaba bu cihaza üvey evlat muamelesi mi yapılacak diye düşündüğünü söyledi.. Gerçi cihaz şu haliyle bile canavar ama ilerisi için düşüncelerinizi merak ettim..

akro72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Mi 9T
Konular
1
Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 1 aydır bu cihazı kullanıyorum ve oldukça memnunum. Bir sorum olacak, bu ürüne Xiaomi'nin güncelleme desteği vermemesi gibi bir durum var mı gelecek için? Tabii ilerisini bilemeyiz ama bir arkadaş Xiaomi'nin sitesindeki cihazlarım bölümünde Mi Note 3 gösterilmiyor diye acaba bu cihaza üvey evlat muamelesi mi yapılacak diye düşündüğünü söyledi.. Gerçi cihaz şu haliyle bile canavar ama ilerisi için düşüncelerinizi merak ettim..

Ben de Mi Note 3 almayı düşünenlerdendim. Siteye baktım ben de göremedim, Mi Note 2 var ama Mi Note 3 yok. Şimdi kararsız kaldım. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Üst Alt