İnceleme Xiaomi mi note 3

mustafaipek89

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
S3 mini
Konular
1
El fenerini açtığımda kırmızı led yanıyor. Kurcalarken ben mi bu hale getirdim anlayamadım yardımcı olabilecek biri var mı?

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Telefonuna güncelleme gelen oldu mu?

Camiryo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
g2
Konular
0
Merhabalar.Telefonun sıcaklığı birazcık oyun oynadığımda 40 derece civarına geliyor normalmi ? 7-8 dk civarı temple run 2 oynadım . Mobil veri açık diğer şeyler senk. gps vs kapalı.Telefonla birlikte gelen kap takılıydı. Bulunduğum ortam sıcaklığı 26-27 derece.

10kolik34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
resul
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Sağlık Memuru
Konular
2
arkadaşlar bende 128 gb var. cihazımda stable sürüm yüklü ama çin versiyonu. 128 gb EU global stable sürüm yok mu acaba araştırdım bir şey yazan yok bu konuda . cihazımda hiç bir sorunum yok çok şükür sadece merakımdan soruyorum. hatta şu an 9.2.3 sürümü yüklü yüz kilidi falan geldi 9.2.2 de yoktu, gece de gündüz de yüz kilidi mükemmel çalışıyor. güncellemek isteyen arkadaşlar varsa duyurulur :)

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Telefonuna güncelleme gelen oldu mu?
Gelmedi hocam. Artik iyicene alistim telefona sanirim 2 aya yaklasti alali.
Eksiklikler hala devam ediyor.
Ekran kilidi icin kisayol ataninca tutukluk yapiyor (ornegin geri tusuna uzun basinca ekran kapama ozelligi aktif edilince bir sure sonra ilkinde algilamamaya basliyor)
Face id yok.telefonu kaldirinca ekran acilsin yok. Bluetooth kulaklikla muzik dinleyince kesilmeler oluyor. Wp bildirimleri ikiser gelmeye devam ediyor. Kilit ekraninda resmi otomatik degistir fonksiyonu bazen calisiyor bazen etki etmiyor . Daha once yazdigim sorunlar tekrar etmedi daha ama.
[doublepost=1520271771,1520271720][/doublepost]
arkadaşlar bende 128 gb var. cihazımda stable sürüm yüklü ama çin versiyonu. 128 gb EU global stable sürüm yok mu acaba araştırdım bir şey yazan yok bu konuda . cihazımda hiç bir sorunum yok çok şükür sadece merakımdan soruyorum. hatta şu an 9.2.3 sürümü yüklü yüz kilidi falan geldi 9.2.2 de yoktu, gece de gündüz de yüz kilidi mükemmel çalışıyor. güncellemek isteyen arkadaşlar varsa duyurulur :)
Keske yapabilsem 9.1.4.0 kararli yaziyor surumde dolu hata var.

10kolik34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
resul
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Sağlık Memuru
Konular
2
Gelmedi hocam. Artik iyicene alistim telefona sanirim 2 aya yaklasti alali.
Eksiklikler hala devam ediyor.
Ekran kilidi icin kisayol ataninca tutukluk yapiyor (ornegin geri tusuna uzun basinca ekran kapama ozelligi aktif edilince bir sure sonra ilkinde algilamamaya basliyor)
Face id yok.telefonu kaldirinca ekran acilsin yok. Bluetooth kulaklikla muzik dinleyince kesilmeler oluyor. Wp bildirimleri ikiser gelmeye devam ediyor. Kilit ekraninda resmi otomatik degistir fonksiyonu bazen calisiyor bazen etki etmiyor . Daha once yazdigim sorunlar tekrar etmedi daha ama.
[doublepost=1520271771,1520271720][/doublepost]
Keske yapabilsem 9.1.4.0 kararli yaziyor surumde dolu hata var.
hocam sizin sürüm ney oluyor avrupa global stable mi

cago

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cago
Cihazım
Note 3 Pro
Konular
0
Arkadaşlar bende 1 Mart'ta GittiGidiyor daki indirimden 1310 TL ye telefonu aldım. Bundan önce redmi note 3 pro kullanıyordum. Mini 9 güncellemesi den sonra sol tuşa basınca ram kullanımı göremiyoruz, ufak bir ayarla düzeltmiş tüm ama bunda bulamadım bilen varmı?

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Arkadaşlar bende 1 Mart'ta GittiGidiyor daki indirimden 1310 TL ye telefonu aldım. Bundan önce redmi note 3 pro kullanıyordum. Mini 9 güncellemesi den sonra sol tuşa basınca ram kullanımı göremiyoruz, ufak bir ayarla düzeltmiş tüm ama bunda bulamadım bilen varmı?
Bu kısmı bulun ayarlar menüsünde arama kısmına bellek durumunu göster yazın açılan menü foto daki gibi olacak işaretlediğim yeri açın tamamdır.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

cago

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cago
Cihazım
Note 3 Pro
Konular
0
Allah razı olsun bir türlü bulamamış tım.

Üst Alt