İnceleme Xiaomi mi note 3

Camiryo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
g2
Konular
0
Bildiğim kadarıyla note 3 cihazların Türkiye garantili satılan bazı cihazlarında lazer baskı sebebiyle varmış bu ışık sızması, Türkiye'ye gelen garantisiz ve ilk üretilen telefonlarında bu lazer baskı zaten olmadığı için ışık sızması da yok ama olan arkadaşlarında ekran ışığını full açmadıkça çok farkedilmediğini forumda okuyoruz.yazılım zaten son sürüm (global) olarak yeni çıkmadan yükseltme yapamıyoruz diye biliyorum.
Teşekkür ediyorum yanıtınız için bende baya bir araştırdım ugrasmayacagim iade ile vs.
Bu arada brnim panel sharp çıktı arkadaşlar. Nasıl iyimidir?

Matay

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Murat
Cihazım
Note3
Konular
0
Mi note 3 aldim ama yuz tanima menude yok.Parmak izi menusundende baktim.Bilen varmi?

mehmetoverhelm

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mehmet
Cihazım
mi note 3
Konular
0
Arkadaşlar merhaba. Telefonu kamera performansı iyi olduğu için aldım. Ancak beni çokta memnun etmedi. Özellikle akşam ışığın az olduğu zaman evde çektiğim fotoğraflar çok kötü çıkıyor. Hareketli bir nesneyi(Çocuğumu) çekmeye çalıştığımda genelikle fotoğraf bulanık, veya fotoğrafın bir kısmı bulanık çıkıyor. 9.1.4 global rom yüklü cepporttan aldım telefonu. Bunun çözümü var mı? Otomatik modda çekiyorum? Sizin gece çekimleriniz nasıl? İnternette araştırdığımda göre az olduğu ortamlarda biraz geç fokus yaptığını gördüm.

urunguG

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
BRk
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Geçen gün Hepsiburada hangi garanti veriyor diye sormuştum.
Benim gibi merak edenler için Mavi renkli telefonum Delta garantili geldi.

Selami2q

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Metin
Cihazım
Yok
Konular
0
Hangi telefonu almalıyım ıphone 7, mi 6, mi note 3 arasında kaldım. Kamera önemli benim için oyun olarak rules of survival, mobile legends bang bang oynuyorum.

turankaya42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
turan
Cihazım
mi note 3
Konular
5
Hangi telefonu almalıyım ıphone 7, mi 6, mi note 3 arasında kaldım. Kamera önemli benim için oyun olarak rules of survival, mobile legends bang bang oynuyorum.
Mi note 3

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

turankaya42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
turan
Cihazım
mi note 3
Konular
5
Bilgi sahibi olanlar ve kullanıcilar cevaplarsa.
Bilgi sahibi olmadan mi yanitladik ? Saydığın her cihazi kullanarak söyledim.En son mi note 3 de kaldım onu kullaniyorum Saydığın oyunlarida oynadım her telefonda. Kamera mi 6dan bi tık önde. Yinede ne istiyorsan onu al .

Selami2q

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Metin
Cihazım
Yok
Konular
0
Bilgi sahibi olmadan mi yanitladik ? Saydığın her cihazi kullanarak söyledim.En son mi note 3 de kaldım onu kullaniyorum Saydığın oyunlarida oynadım her telefonda. Kamera mi 6dan bi tık önde. Yinede ne istiyorsan onu al .

Boş gördüm kusura bakma alıntıladı sadece gözüktü. 3 telefonun birbirlerine karşı artıları eksilerini söylerseniz. Saydıklarımı kullanmışsınız çünkü.

turankaya42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
turan
Cihazım
mi note 3
Konular
5
Boş gördüm kusura bakma alıntıladı sadece gözüktü. 3 telefonun birbirlerine karşı artıları eksilerini söylerseniz. Saydıklarımı kullanmışsınız çünkü.
İos standart kasma donma yok ama sevmiyorum ben işletim sistemini ve kamerasi tatmin etmedi. Mi 6 ve mi note 3 işlemci olarak birbirine çok yakın fakat gpu olarak 2-3kat fark var aralarinda ancak ona rağmen mi note 3 her oyunu rahat oynatiyor . Ekran 5.5 olduğu için kamera için ve islemcileri çok yakın olduğu için mi note 3 de kaldım. Günlük işlerde mi 6 ile mi note 3 ayni performansi verir nerdeyse

Üst Alt