İnceleme Xiaomi mi note 3

Cilgin123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yağmur
Cihazım
Xiaomi mi mi
Konular
1
Şuan için üzerindeki son global sürüm 9.1.4.0 da yüz tanıma yok. İlerleyen zamanda geleceğini söylüyorlar. Diğer arkadaşların da bahsettiği gibi eu rom kullanabilirsiniz zaten belki eu yüklenmiştir satıcı.
Benim tahminim de global olarak ileride yüztanıma gelecektir çünkü xiaomi kendi sitesinde Ürün özellikleri ve açıklamalarında yüz tanıma bulunduğunu beyan etmesidir.

Şu konuya kafam takıldı yalnız cihazın 128gb olmasının global sürümle ne alakası varmış. Xiaomi nin verdiğim adresteki cihazların romları içinde hafıza ayrımı yaptığını görmedim. Bir cihazın 4 çeşit romu olabiliyor. O da Çin global, Çin beta, global ve global beta dır. Yani 64gb 128gb gibi bir ayrım görmedim şimdiye kadar.
Benim cihaz da 128gb. farklı farklı romlar yükledim kullandım. Şu an miui.am yüklü. Romlar da 64 gb, 128gb, ayrımı yok.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

YearMan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
7.1.2
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Rica ederim güle güle kullanın

Redmi Note 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam Xiaomi Mi Note 3'e Mıuı 9.2.2 geldi mi bende 9.1.4 var hocam yardımcı olur musunux

Sigaranindumani42

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ümit
Cihazım
Redmi note3
Konular
0
Diğer androidler normalde 7-8 ay sonra kasmaya başlarken 1.5 senedir elimde olan bu telefonun ufak tefek problemleri dışında hiçbir sorununu görmedim bir kere olsun telefoncuya teknik bir arızadan dolayı götürmedim. İmei problemi dışında.

Cilgin123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yağmur
Cihazım
Xiaomi mi mi
Konular
1
Diğer androidler normalde 7-8 ay sonra kasmaya başlarken 1.5 senedir elimde olan bu telefonun ufak tefek problemleri dışında hiçbir sorununu görmedim bir kere olsun telefoncuya teknik bir arızadan dolayı götürmedim. İmei problemi dışında.
Mi note 3 çıkalı 1.5 sene oldumu ki

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

imazit

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi note 3
Konular
2
Hayır şuan gelen bir güncelleme yok.
Merhaba.ne zaman gelecek bu güncelleme bilginiz varmı,gına geldi bı 9.1.4 ten yüz tanıma yok.birde bende telefonu garantisiz almıştım,ne zaman sıfırlasam telefonu imeiler siliniyor.sadece benim telde mi var bu problem.bunun kalıcı silinmeyen bir imei çözümü yokmu?? Teşekkürler.

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Merhaba.ne zaman gelecek bu güncelleme bilginiz varmı,gına geldi bı 9.1.4 ten yüz tanıma yok.birde bende telefonu garantisiz almıştım,ne zaman sıfırlasam telefonu imeiler siliniyor.sadece benim telde mi var bu problem.bunun kalıcı silinmeyen bir imei çözümü yokmu?? Teşekkürler.
Merhaba, güncelleme ne zaman gelir ben de bilmiyorum ancak xiaomi nin şöyle bir olayı var en geç 3 ay da 1 global kararlıya güncelleme gönderiyor benim bildiğim. İmei silmesi çok garip kolay kolay Snapdragon işlemcide imei silmemesi lazım. Ama nasıl hangi yöntemle atıldığına da bağlı heralde.

imazit

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi note 3
Konular
2
Merhaba, güncelleme ne zaman gelir ben de bilmiyorum ancak xiaomi nin şöyle bir olayı var en geç 3 ay da 1 global kararlıya güncelleme gönderiyor benim bildiğim. İmei silmesi çok garip kolay kolay Snapdragon işlemcide imei silmemesi lazım. Ama nasıl hangi yöntemle atıldığına da bağlı heralde.
[doublepost=1519902943,1519902755][/doublepost]Valla azda olsa yazılım yükleme tecrübem var ama,bu cihazı satın aldığım arkadaş ne yapıyor nasıl yapıyorsa imei leri tekrardan yüklüyor,ama ilginç redmi note 3,red re 4x,iki adet toplamda dört adet Xiaomi cihaz
[doublepost=1519902963][/doublepost]
[doublepost=1519902943,1519902755][/doublepost]Valla azda olsa yazılım yükleme tecrübem var ama,bu cihazı satın aldığım arkadaş ne yapıyor nasıl yapıyorsa imei leri tekrardan yüklüyor,ama ilginç redmi note 3,red re 4x,iki adet toplamda dört adet Xiaomi cihaz
[doublepost=1519903006][/doublepost]
[doublepost=1519902963][/doublepost]
Kullanıyoruz ilk defa böyle bir sorun ile karşılaştım

Camiryo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
g2
Konular
0
Hepsiburada üzerinden turuncudan aldım. 1 günde ulaştı sıkıntı olmadı.
Hayırlı olsun bende bugün kargo şubesinden teslim alıyorum inş.

Beyler telefonu aldığımda ilk nelere dikkat etmeliyim birde Kutu içeriğinden çıkan şarj aleti ve kablosunu mu kullanıyorsunuz?

imazit

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi note 3
Konular
2
Hayırlı olsun bende bugün kargo şubesinden teslim alıyorum inş.

Beyler telefonu aldığımda ilk nelere dikkat etmeliyim birde Kutu içeriğinden çıkan şarj aleti ve kablosunu mu kullanıyorsunuz?
Hayırlı olsun.kutu içeriğinden çıkan şarj cihazı hızlı şarj özellikli ve kablosu kaliteli.

Üst Alt