İnceleme Xiaomi mi note 3

Serhat c

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Gm5 plus
Konular
1
Merhaba arkadaşlar.Mi note 3 almayı düşünüyorum.
Benim için önemli olan batarya, ön kamera video v
[doublepost=1519670278,1519670105][/doublepost]
Benim için önemli olan ön kamera video ve ön kamera ses kayıt kalitesi.cogunlukla şarkı söylüyorum.Tavsiye edermisiniz?

Yuniforce

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi
Konular
5
[doublepost=1519670278,1519670105][/doublepost]
Benim için önemli olan ön kamera video ve ön kamera ses kayıt kalitesi.cogunlukla şarkı söylüyorum.Tavsiye edermisiniz?
Ses kayıtsa tavsiye etmiyorum. Telefon cidden her konuda mükemmel batarya olsun performans olsun kamera olsun lakin mi'lerde video kayıt sesi suya koymuşçasına çıkıyor güncelleme gelirse düzelebilir belki ama ses kayıt istiyorsan alma derim ben üzer seni

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Serhat c

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Gm5 plus
Konular
1
Ses kayıtsa tavsiye etmiyorum. Telefon cidden her konuda mükemmel batarya olsun performans olsun kamera olsun lakin mi'lerde video kayıt sesi suya koymuşçasına çıkıyor güncelleme gelirse düzelebilir belki ama ses kayıt istiyorsan alma derim ben üzer seni

[doublepost=1519671004,1519670979][/doublepost]Farklı rom yada kamera programıyla duzelmiyormu?

S3cond

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Pro
Cihazım
Mi note 3
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhabalar yukaridaki ayarlardan flash rengini manyel olarak ayarlayabilirsiniz biliyoruz mavi ve sarı arası çeşitli renk combinasyonlari çıkıyor ortaya sarı glass fotoğraf çekim deneyen oldu mu cameraya + bir etkisi varmı.

Birde button light seçeneği alttaki tuşların ışığını kapatıyor,şarj suresine etkisi varmıdır kapatmaya değermi?

hamdiozyurt

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hamdi
Cihazım
Mi note 3
Konular
0
Merhabalar bende yeni bir xiaomi kullanıcısı olarak mi note 3le aranıza katıldım.iphone 5s ten geçtim ve çok memnunum , telefon çok hızlı gercekten.aracima USB ile iPhone'u bagladigimda iPod olarak goruyodu ve istediğim gibi müzik dinleyebiliyordum, ama mi note 3ü bagladigimda sadece şarj ediyor dosya aktarmak için kullan diye bir uyarı çıkıyor onu secsemde yine sarj için kullana dönüyor ve müzik dinleyemiyorum aracimda kabloyu huawei bir telefonlara denedim kabloda problem yok başına gelen oldumu ne yapmam gerekiyor acaba ?

Cilgin123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yağmur
Cihazım
Xiaomi mi mi
Konular
1

Merhabalar yukaridaki ayarlardan flash rengini manyel olarak ayarlayabilirsiniz biliyoruz mavi ve sarı arası çeşitli renk combinasyonlari çıkıyor ortaya sarı glass fotoğraf çekim deneyen oldu mu cameraya + bir etkisi varmı.

Birde button light seçeneği alttaki tuşların ışığını kapatıyor,şarj suresine etkisi varmıdır kapatmaya değermi?
Bence şarj süresini fazla etkilemez kapatmaya değmez.

Cilgin123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yağmur
Cihazım
Xiaomi mi mi
Konular
1
Merhabalar bende yeni bir xiaomi kullanıcısı olarak mi note 3le aranıza katıldım.iphone 5s ten geçtim ve çok memnunum , telefon çok hızlı gercekten.aracima USB ile iPhone'u bagladigimda iPod olarak goruyodu ve istediğim gibi müzik dinleyebiliyordum, ama mi note 3ü bagladigimda sadece şarj ediyor dosya aktarmak için kullan diye bir uyarı çıkıyor onu secsemde yine sarj için kullana dönüyor ve müzik dinleyemiyorum aracimda kabloyu huawei bir telefonlara denedim kabloda problem yok başına gelen oldumu ne yapmam gerekiyor acaba ?
Öncelikle hayırlı olsun Güle güle kullanın Ben kabloyla hiç ağlamadım Bluetooth ile bağlayıp kullanıyorum bluetooth ile bağlama seçeneğiniz varsa tavsiye ederim daha kullanışlı.

hamdiozyurt

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hamdi
Cihazım
Mi note 3
Konular
0
Öncelikle hayırlı olsun Güle güle kullanın Ben kabloyla hiç ağlamadım Bluetooth ile bağlayıp kullanıyorum bluetooth ile bağlama seçeneğiniz varsa tavsiye ederim daha kullanışlı.

Maalesef sadece konuşmalar için Bluetooth ile baglayabiliyorum medyayı görmüyor aracım umarım bu USB işini bir şekilde cozebilirim

isce

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Lg
Konular
0
Merhaba hayirli olsun.Xiaomi Mi Note 3 almayı düşünüyorum.İlk kez Xiaomi alacağım.Kafamda iki soru işareti var.
1-Tanitimlarda TR uyumlu olmayan bi sarj aleti sanırım.TR uyumlu şarj aletini gönderici mi sağlıyor nasil oluyor?Aydinlatirsaniz.
2-Ve bu daha önemlisi;Vodafone hatla uyum sorunu yaşandığı söyleniyor vodafone hattı olan var mi kullanisli mi?
[doublepost=1519753959,1519753881][/doublepost]
Merhaba hayirli olsun.Xiaomi Mi Note 3 almayı düşünüyorum.İlk kez Xiaomi alacağım.Kafamda iki soru işareti var.
1-Tanitimlarda TR uyumlu olmayan bi sarj aleti sanırım.TR uyumlu şarj aletini gönderici mi sağlıyor nasil oluyor?Aydinlatirsaniz.
2-Ve bu daha önemlisi;Vodafone hatla uyum sorunu yaşandığı söyleniyor vodafone hattı olan var mi kullanisli mi?
Edit:4g internet konusunda sıkıntı

Cilgin123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yağmur
Cihazım
Xiaomi mi mi
Konular
1
[doublepost=1519753959,1519753881][/doublepost]
1. Basit bir aparat ile tr uyumlu hale geliyor, Genelde satıcı kutu içerisine koyuyor, koymasa bile elektrik eşyaları satan mağazalarda bulunuyor 3 tl civarında
2. Ben Vodafone kullanıyorum, şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım.

Üst Alt