İnceleme Xiaomi mi note 3

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Bende yaklaşık 20 gündür Mi Note 3 kullanıyorum fakat telefonun altındaki hoparlörlerden sadece birinden ses geldiğini dün akşam farkettim,ne yapmam gerekiyor ? hepsiburada dan aldım.garanti belgesinin arkasındaki numaraya ulaşamadım
Telefonun alt tarafındaki deliklerin sağ kısmı hoparlör diğeri mikrofon. Stereo sesi kulak kısmı yani ahizeden verir.

Herhangi bir problem yok. Endişelenmeyin.

Camiryo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
g2
Konular
0
Turuncumağazadan almayı düşünüyorum mağaza nasıldır tavsiye edermisiniz? Yada tavsiye edeceğiniz bir mağaza var mı? Cepportta kalmamış 15 gün civarı sürer diyorlar pek beklemek istemiyorum.Birde jdi panel mi almalı yoksa sharp panel mi? Birbirlerine ne üstünlükleri var?

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Turuncumağazadan almayı düşünüyorum mağaza nasıldır tavsiye edermisiniz? Yada tavsiye edeceğiniz bir mağaza var mı? Cepportta kalmamış 15 gün civarı sürer diyorlar pek beklemek istemiyorum.Birde jdi panel mi almalı yoksa sharp panel mi? Birbirlerine ne üstünlükleri var?
Panellerin ikisi de güzel bir üstünlüğü yok burda önemli olan lg panel kullanılmamış olması note 3 lerde
Alacağınız yerin garantisi delta olsun (yine de evo vs den iyidir) yeter.

Camiryo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
g2
Konular
0
Panellerin ikisi de güzel bir üstünlüğü yok burda önemli olan lg panel kullanılmamış olması note 3 lerde
Alacağınız yerin garantisi delta olsun (yine de evo vs den iyidir) yeter.
Hocam teşekkür ederim.Büyük çoğunluğu delta garanti ile satılıyor cihazların.Ben aslında forumlada irtibat halinde olduklarından cepporttan almak istiyordum ama dediğim gibi beklemek istemiyorum pek. Gerçi hepsiburada üzerinden almaktanda korkmuyor değilim çok şikayet ediyor insanlar hepsiburada'dan.

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Hocam teşekkür ederim.Büyük çoğunluğu delta garanti ile satılıyor cihazların.Ben aslında forumlada irtibat halinde olduklarından cepporttan almak istiyordum ama dediğim gibi beklemek istemiyorum pek. Gerçi hepsiburada üzerinden almaktanda korkmuyor değilim çok şikayet ediyor insanlar hepsiburada'dan.
Hepsiburada eski kaliteli hizmetini bozdu. Satıcısı kendi ise biraz daha iyi ama fiyat farkını da koyuyor. Bir de aynı gün kargo filan yazsa bile geç gönderiyor. Bence gittigidiyor veya n11 üzerinden bakın. Satıcı puanı yüksek kişilerden almaya özen gösterin.

Camiryo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
g2
Konular
0
Hepsiburada eski kaliteli hizmetini bozdu. Satıcısı kendi ise biraz daha iyi ama fiyat farkını da koyuyor. Bir de aynı gün kargo filan yazsa bile geç gönderiyor. Bence gittigidiyor veya n11 üzerinden bakın. Satıcı puanı yüksek kişilerden almaya özen gösterin.
Hocam alacağım mağaza hem n11 hem hepsiburada'da var.Hepsiburada üzerinden aynı mağazadan alsam sıkıntı olur mu chip para gelecek 100 lira?Yani 100 lira içinde riske girmeyeyim ama. Hb'de puan 92, n11'de 100.

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Hocam alacağım mağaza hem n11 hem hepsiburada'da var.Hepsiburada üzerinden aynı mağazadan alsam sıkıntı olur mu chip para gelecek 100 lira?Yani 100 lira içinde riske girmeyeyim ama. Hb'de puan 92, n11'de 100.
O zaman sorun olmaz alın gitsin 100 lira 100 liradır sadece sim kart vs takmadan güzelce sağına soluna bakın ekran jelatinini filan çıkarmayın. Wifi ye bağlamayın.

Camiryo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
g2
Konular
0
O zaman sorun olmaz alın gitsin 100 lira 100 liradır sadece sim kart vs takmadan güzelce sağına soluna bakın ekran jelatinini filan çıkarmayın. Wifi ye bağlamayın.
Tamam hocam çok sağolun bugün geçeceğim inş siparişi.Birde nerden hatırlıyorum bilmiyorum ama bu mavilerde açık-koyu mavi olayı vardı sanki yanlış mıyım? satıcı tek mavi olduğunu söyledide benmi yanlış hatırlıyorum ki.

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Tamam hocam çok sağolun bugün geçeceğim inş siparişi.Birde nerden hatırlıyorum bilmiyorum ama bu mavilerde açık-koyu mavi olayı vardı sanki yanlış mıyım? satıcı tek mavi olduğunu söyledide benmi yanlış hatırlıyorum ki.
Yok tek mavidir o. Sadece ışığa göre bazen koyu bazen mavi bazen açık görünür. En azından izlediğim video incelemeleri ve gördüklerim bu yönde.

Üst Alt