İnceleme Xiaomi mi note 3

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Arkadaşlar hepsiburada'dan mi note 3 siparişi vereceğimde en geç 2 mart günü kargoya verilir diyor. o kadar geç mi sürer yoksa 1-2 güne gelir mi?
Arkadaşlar acaba oradan bakınca, bizleri daha doğrusu bizleri derken tüm forum üyelerini de içine dahil ediyorum, Hepsiburada mağazasının ya da satış yapan mağazanın yetkilisi gibi mi görünüyoruz? Adamların neye dayanarak niye ve nasıl yazdıklarını bilmemizi nasıl bekleyebiliyorsunuz? Başkasını ilgilendiren bir konuyu bir başkasından nasıl sorabiliyorsunuz. Ne yapalım, sizin yerinize biz mi mağaza ile irtibata geçip soralım?
Tamam bizim MiuiTürkiye Market ile, Cepport ile ya da Delta ile ilgili bir şeyi sorun ama alakasız şeyleri lütfen ilgili yerlerde sorun. Tamam kullandığımız telefonlar akıllı cihazlar ama herşeyi onlara bırakmayalım. Zaten makinelerin gelecekte insanların yerlerini alacakları tartışılıyor, bu insanlığın yararına değil zararına olacaktır. Bugünden bu makinelere prim vermeyelim.
Şunu da belirteyim. Bunu sadece size değil sizin nezdinizde genele yazdım.

Ali Karayel

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Arkadaşlar merhaba. Aranızda yeniyim . Hoş bir haberle gelmedim ama . Bir problemde ben buldum . Rehberde kişi detayına baktığımda aynı numaranın hem +90 ile başlıyanı ve başlamayanı aynı kişide 2 farklı numara varmış gibi görüyorum . +90 ile başlamayanı silmek için düzenle ye giriyorum ama burada sadece +90 ile başlayan kayıt var. Karşılaşan olduğu bilmiyorum.
[doublepost=1519244783,1519244412][/doublepost]
Arkadaşlar merhaba. Aranızda yeniyim . Hoş bir haberle gelmedim ama . Bir problemde ben buldum . Rehberde kişi detayına baktığımda aynı numaranın hem +90 ile başlıyanı ve başlamayanı aynı kişide 2 farklı numara varmış gibi görüyorum . +90 ile başlamayanı silmek için düzenle ye giriyorum ama burada sadece +90 ile başlayan kayıt var. Karşılaşan olduğu bilmiyorum.

Şimdilik çözüm : kişiyi silip tekrar kaydetmek :)

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-02-21-23-16-57-202_com.android.contacts.png
    Screenshot_2018-02-21-23-16-57-202_com.android.contacts.png
    102,9 KB · Görüntüleme: 35
  • Screenshot_2018-02-21-23-21-02-548_com.android.contacts.png
    Screenshot_2018-02-21-23-21-02-548_com.android.contacts.png
    96,6 KB · Görüntüleme: 35

hiboz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hiboz
Cihazım
12 lite
Meslek
muallim
Konular
3
[doublepost=1519244783,1519244412][/doublepost]

Şimdilik çözüm : kişiyi silip tekrar kaydetmek :)
Number fixer uygulamasını indir ve kur. Bütün numaraların başına +9 koysun. Forumda anlatımı vardı, arayın çıkar.

Ali Karayel

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Play sore de "" Number fixer "" isimli bir uygulama bulamadım. Benzer uygulamalar var. Ama telefonumdaki tüm numaralar +90 ile başlıyor zaten.
Dediğim gibi çözümsüz bir şey değil zaten . Hem tüm numaralarda yok . Yinede ilginize teşekkürler

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99

urunguG

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
BRk
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Hepsiburada'dan Hepsiburada satıcısından cihazı almayı düşünüyorum. Daha önce alan var mı acaba, garantisini hangi servis veriyor?
Hepsiburada'yı aradım ama servisle ilgili bilgi veremediler, sadece 2 yıl ithalatcı garantili diyorlar.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Hepsiburada'dan Hepsiburada satıcısından cihazı almayı düşünüyorum. Daha önce alan var mı acaba, garantisini hangi servis veriyor?
Hepsiburada'yı aradım ama servisle ilgili bilgi veremediler, sadece 2 yıl ithalatcı garantili diyorlar.
Genelde EVO garanti veriyor ama elbetteki kesin birşey demek mümkün değil.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

imazit

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi note 3
Konular
2
Dün aldım cihazı Kısa tecrübemi aktarayım
Telefon ,mail,sosyal medya ve çok yoğun internet tüketen standart bir kullanıcıyım
Telefon inanılmaz hızlı ve bence çok başarılı bir arayüze sahip.Kamera süper değil ama kötü de değil.
Şarjı çok çok yoğun bir kullanımla beni sabah 7den beri idare ediyor.Şu an %9 falan.
Kozmetik açıdan inanılmaz başarılı.Mavi olanı kullanıyorum.6gb ram 64 gb hafıza var kullandığım modelde.
İlginç özellikleri var vs vs .Ekranın büyüklüğü ideal ve başarılı.Bu performansta ve bu donanımda bir cihazdan sonra yıllarca samsung apple ürünlere verdiğim paraya üzüldüm açıkçası.
Ancaaaaak
Aldığım andan itibaren sinyal sorunları yaşıyorum.Telefon İstanbul bostancının göbeğinde kaç kez ulaşılamaz durumda kaldı.Evim de bostancıda ve şu an da ara ara sorun oluyor.Bugün bir iş arkadaşım özel hattımdan aradı2 telefon da yanyana dururken.Dedim niye öbüründen aramadın.Kapalıydı dedi ki telefon ile oynuyordum o sırada.4g-lte açınça sorun daha da büyüyor. 3g kısmında bile sorun var ciddi şekilde.İş hattım ile kullanıyorum.Çok yoğun mail ve telefon trafiğim var ve bu sorun beni telefondan soğuttu açıkçası.Vodafone kullanıyorum.Diğer hattım turkcell.Dün akşam onu da takıp denedim ancak benzer sorunla karşılaştım.Diğer kullanıcılar böyle bir sorun yaşadı mı yaşıyor mu bilemiyorum.Çözümü var mı sorunun kaynaağı nedir onu da bilemiyorum.Almayı düşünen arkadaşlara aktarmış olayım.Bunun yanında konuşma sırasında karşı tarafın ses düzeyi ve zil sesi düzeyi bence az.Daha yüksek olabilir.Klavyesi de beğenmediğim son bölümü.

urunguG

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
BRk
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Genelde EVO garanti veriyor ama elbetteki kesin birşey demek mümkün değil.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

Daha önce Delta garanti kullandım sıkıntı yaşamadım, Evo ile ilgili bir bilginiz var mı?

imazit

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi note 3
Konular
2
Simkart çekmeme,kopma hiç yaşamadım.üç aydır kullanıyorum.ayrıca işyerinde birçok telefonun wifi yi Zor çektiği bölümünde bu cihaz ful çekiyor.

Üst Alt