İnceleme Xiaomi mi note 3

Cilgin123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yağmur
Cihazım
Xiaomi mi mi
Konular
1
Bluetooth kulaklik baglayinca kulakligin sarj durumunu gostermesi guzel detay olmus. Ama hala ekran kilitlemek icin atanan tuslardaki sikinti devam ediyor
[doublepost=1519134023,1519134008][/doublepost]Bluetooth kulaklik baglayinca kulakligin sarj durumunu gostermesi guzel detay olmus. Ama hala ekran kilitlemek icin atanan tuslardaki sikinti devam ediyor
Ekran kitlemek için çift tıklama veya screan power uygulamasını kullanabilirsiniz daha kullanışlı.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Ekran kitlemek için çift tıklama veya screan power uygulamasını kullanabilirsiniz daha kullanışlı.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Oo eyvallah hocam sagolasin
[doublepost=1519150966,1519136465][/doublepost]
Anladım bende de var bi kulaklık ama hiç dikkat etmedim dediğiniz şeye öyle birşey varsa güzel olur

Mi 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
bluetooth simgesinin yanindaki hocam. İcindeki seviye kulakligin sarji ile dogru orantili
[doublepost=1519151075][/doublepost]1 ay oldu mi note 3 alali. Eger benim gibi rom yuklemeyi vs konularina yabanci iseniz uzerinde gelen 9.1.4.0 kararli surumunde ufak tefek yazimlimsal sorunlar var ( onlar nedir diye soranlar olursa diye onceki sayfalara baksinlar)genel olarak guzel telefon

Serdar karaca

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serdar
Cihazım
Mi note 3
Konular
0
Selam arkadaşlar bende iPhone den hatta 8 plustan mi note 3 e geçtim iyiden yapmışım 2100 TL de cebimde kaldı yalnız şarj süresi ekstra pil yedirmek için pratik önerileriniz var mı cihaz cepportta kalmamıştı 2 günde 300 cihaz sattım diyordu oradaki birisi bende dogubanktan delta servis garantili bir dükkandan aldım mavi modelini aradım zor buldum cihazla alakalı önemli bilgiler verebilirseniz sevinirim :)

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Oo eyvallah hocam sagolasin
[doublepost=1519150966,1519136465][/doublepost]
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
bluetooth simgesinin yanindaki hocam. İcindeki seviye kulakligin sarji ile dogru orantili
[doublepost=1519151075][/doublepost]1 ay oldu mi note 3 alali. Eger benim gibi rom yuklemeyi vs konularina yabanci iseniz uzerinde gelen 9.1.4.0 kararli surumunde ufak tefek yazimlimsal sorunlar var ( onlar nedir diye soranlar olursa diye onceki sayfalara baksinlar)genel olarak guzel telefon
Rom yükleme vs benim için sorun değil de note 3 için adam akıllı bir rom yok benim gördüğüm. Çok yeni olduğu için de olabilir bu durum. Note 3 ü elime aldım zaten o kullanıyor. Bende mi 5s plus var her iki xiaomi cihazdan da memnunum. Hatta bir xiaomi mi band 2 ve bir de power bank olmak üzere 2 xiaomi cihaz daha var evde.

S3cond

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Pro
Cihazım
Mi note 3
Konular
0
On cam çok kolay çiziliyor.olusan çizikleri gidermenin bir yolu varmı?

Telefonu yüz ustu koymadım,sağ cep telefona ayrilmis durumda yanına başka cisim girmiyor fakat çizik oluşmuş ekran kapatınca farklı açılardan ışık tutulunca belli oluyor.
[doublepost=1519154497,1519154456][/doublepost]Gorilla glass değil galiba

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2

Telefonu yüz ustu koymadım,sağ cep telefona ayrilmis durumda yanına başka cisim girmiyor fakat çizik oluşmuş ekran kapatınca farklı açılardan ışık tutulunca belli oluyor.
Yapacağınız en iyi şey nano cam alıp takmak ya da işe yarar mı bilinmez ama nano likit sıvılar var 6 ay süre ile ekranı çizilmeye karşı koruduğu söyleniyor.

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7

Degil hocam bendede cizildi o konuda dandirik telefon

S3cond

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Pro
Cihazım
Mi note 3
Konular
0
Degil hocam bendede cizildi o konuda dandirik telefon

Valla bütün inceleme videoları ve inceleme sitelerinde satan firmalarin sitelerinde gorilla 4 olarak yazılmış.

2 sene kullanıp tuketici hakları mahkemesinden sahte üründen dolayi para iadesi alicam ben.Kismen bir dolandırıcılik yaptıkları.bana acimayana ben hiç acimam.
[doublepost=1519204445,1519204149][/doublepost]3 senedir kullandığım kılıf felan takmadan cam koruyucu takmadan kullandığım Sony Xperia z3 de 1 tane bile çizik yok.

cihattkara

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cihat Kara
Cihazım
İphone 5s
Konular
0
Arkadaşlar hepsiburada'dan mi note 3 siparişi vereceğimde en geç 2 mart günü kargoya verilir diyor. o kadar geç mi sürer yoksa 1-2 güne gelir mi?

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Arkadaşlar hepsiburada'dan mi note 3 siparişi vereceğimde en geç 2 mart günü kargoya verilir diyor. o kadar geç mi sürer yoksa 1-2 güne gelir mi?
Ellerinde stok olmadığından olabilir. Yada hemen verilebilir belli olmaz iletişime geçip deneyin

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt