İnceleme Xiaomi mi note 3

demoprazol

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Baha
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Computer Engineer
Konular
2
Şuan için üzerindeki son global sürüm 9.1.4.0 da yüz tanıma yok. İlerleyen zamanda geleceğini söylüyorlar. Diğer arkadaşların da bahsettiği gibi eu rom kullanabilirsiniz zaten belki eu yüklenmiştir satıcı.
Benim tahminim de global olarak ileride yüztanıma gelecektir çünkü xiaomi kendi sitesinde Ürün özellikleri ve açıklamalarında yüz tanıma bulunduğunu beyan etmesidir.

Şu konuya kafam takıldı yalnız cihazın 128gb olmasının global sürümle ne alakası varmış. Xiaomi nin verdiğim adresteki cihazların romları içinde hafıza ayrımı yaptığını görmedim. Bir cihazın 4 çeşit romu olabiliyor. O da Çin global, Çin beta, global ve global beta dır. Yani 64gb 128gb gibi bir ayrım görmedim şimdiye kadar.

Kafanın takıldığı noktaya benimde kafam takıldı, satıcının dediğine göre 128gb olana global rom yüklenemiyormuş o sebeple custom rom yüklemiş, bence de ya kendisi bilmiyor ya da adam gerçekten daha önceden yükledi denedi o an için hata aldı custom rom yükledi bilmiyorum artık. Şimdilik içindeki rom eksik uygulamaları (hesap makinesi, not alma uygulaması vb) haricinde yüz tanıma falan her şey var ve stabil gidiyor bakalım ilerleyen günlerde ne olacak.. İlerde zaten yüz tanıma vb global romada geldiğinde global romu yükleyecem.

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Diğer androidler normalde 7-8 ay sonra kasmaya başlarken 1.5 senedir elimde olan bu telefonun ufak tefek problemleri dışında hiçbir sorununu görmedim bir kere olsun telefoncuya teknik bir arızadan dolayı götürmedim. İmei problemi dışında.
Yanlis baslik hocam

YearMan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
7.1.2
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Xiaomi Mi Note 3'e güncelleme gelecek mi ?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Camiryo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
g2
Konular
0
Hayırlı olsun.kutu içeriğinden çıkan şarj cihazı hızlı şarj özellikli ve kablosu kaliteli.
Tesekkur ediyorum hocam. Cihazi aldım sıkıntı yok gibi. Bu arkada ce yazısının üstündeki yerde ışık sızması var. Ce'de değilde üstündeki yatay çizgi ve küçük yazılarda. Bunu bilerek aldım açıkçası. Sizce sıkıntı olur mu bu durum? Birde sürüm 9.1.4 diyor. Guncellemeye gerek varmı şu an , guncelleyecegimiz versiyon sıkıntılı mı?

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Diğer androidler normalde 7-8 ay sonra kasmaya başlarken 1.5 senedir elimde olan bu telefonun ufak tefek problemleri dışında hiçbir sorununu görmedim bir kere olsun telefoncuya teknik bir arızadan dolayı götürmedim. İmei problemi dışında.
Yanlis baslik hocam
Tesekkur ediyorum hocam. Cihazi aldım sıkıntı yok gibi. Bu arkada ce yazısının üstündeki yerde ışık sızması var. Ce'de değilde üstündeki yatay çizgi ve küçük yazılarda. Bunu bilerek aldım açıkçası. Sizce sıkıntı olur mu bu durum? Birde sürüm 9.1.4 diyor. Guncellemeye gerek varmı şu an , guncelleyecegimiz versiyon sıkıntılı mı?
oncekı sayfalarda hepsının cevabı var hocam

osmzcn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
osman
Cihazım
GM one 4g
Konular
4
Size tavsiyem eu rom kurun. Hep daha fazla şarj gider hemde çift mesaj sorunu ortadan kalkar ayrıca yüz tanıma da süper çalışıyor. Ayrıca her cuma ota dan güncelleme geliyor.

Eu beta rom mu kuralım

Mi Note 3 global 9.1.4.0 kararlı

turankaya42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
turan
Cihazım
mi note 3
Konular
5
Valla ben 3 4 gündür eu beta kullanıyorum çok memnunum

Ben bl kilidi açtım ama twrp filan yuklemedim detaylı Türkçe bi kaynak varmi yada yardimci olur musunuz eu rom için

suleymanyalcin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
SMMM
Konular
33

imazit

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi note 3
Konular
2
Bildiğim kadarıyla note 3 cihazların Türkiye garantili satılan bazı cihazlarında lazer baskı sebebiyle varmış bu ışık sızması, Türkiye'ye gelen garantisiz ve ilk üretilen telefonlarında bu lazer baskı zaten olmadığı için ışık sızması da yok ama olan arkadaşlarında ekran ışığını full açmadıkça çok farkedilmediğini forumda okuyoruz.yazılım zaten son sürüm (global) olarak yeni çıkmadan yükseltme yapamıyoruz diye biliyorum.

Üst Alt