Ana Başlık Xiaomi Mi Note 10 Lite Teknik Özellikler & Genel Bilgiler

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Olabilir. Ama yakında Türkiye pazarına mi 10 lite girince arada seçim yapmak zorlaşacak gibi geliyor. Sizin tercihiniz hangi olurdu?
Mi note 10 lite aldım bile hocam valla :D İhtiyaç vardı

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
60
Mi note 10 lite aldım bile hocam valla :D İhtiyaç vardı
Bende şuan mi 10 lite ile mi note 10 lite arasındayım . Yaz sonu indirim vakti almayı düşünüyorum . Bakalım yeni iyi bir model patlamazsa fikrim bu yönde

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Bende şuan mi 10 lite ile mi note 10 lite arasındayım . Yaz sonu indirim vakti almayı düşünüyorum . Bakalım yeni iyi bir model patlamazsa fikrim bu yönde
Mi 10 lite baya yüksek bir fiyatla girecek gibi gözüküyor hocam. Hem işlemci hem ekran olarak mi note 10 litea göre baya iyi. Tabi o zaman ülkenin durumu vs nasıl olur ona da bağlı da işte :(

Crixalis43

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Oneplus 8
Konular
10
Mi 10 lite baya yüksek bir fiyatla girecek gibi gözüküyor hocam. Hem işlemci hem ekran olarak mi note 10 litea göre baya iyi. Tabi o zaman ülkenin durumu vs nasıl olur ona da bağlı da işte :(

K30 pro/poco 2 nasil bir tercih olur onu merak ediyorum bende

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
60
Yok araştırdım ikisininde yurt dışı fiyati 350 euro yakın fiyatlar olacağını düşünüyorum. Her ikisininde arti eksi yanları var ama mi note 10 lite de imx686 olmasi süper olmuş normal mi note 10 dan daha iyi

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
K30 pro/poco 2 nasil bir tercih olur onu merak ediyorum bende
Hocam onun arayüzü falan sıkıntılı olacak gibi ya. Pocoya özel olacakmış falan diyorlar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yok araştırdım ikisininde yurt dışı fiyati 350 euro yakın fiyatlar olacağını düşünüyorum. Her ikisininde arti eksi yanları var ama mi note 10 lite de imx686 olmasi süper olmuş normal mi note 10 dan daha iyi
Hocam Avrupa fiyatları aynı olabilir ama Türkiye pazarına o şekil sokulmuyor pek :(

oktay07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oktay
Cihazım
Redmi s2
Konular
4
Mi note 10 lite kullanan arkadaşlar.bnde almayı düşünüyorum.kırılmaz taktırabiliyo muyuz.aradım bulamadım.note 10 la ekranı aynı sanırım ama yapıştırma anlamında sorun çıkarıyor mu?

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Mi note 10 lite kullanan arkadaşlar.bnde almayı düşünüyorum.kırılmaz taktırabiliyo muyuz.aradım bulamadım.note 10 la ekranı aynı sanırım ama yapıştırma anlamında sorun çıkarıyor mu?
Ben kullanıyorum hocam note 10 Nano ekranı sıkıntı çıkmadı. Ama kırılmaz cam falan düşünmeyin ekran eğimli olduğu için hiçbir kırılmaz camdan verim alamazsınız

onurgursakal

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
onur
Cihazım
mi note 10 lite
Konular
0
Evet arkadaşlar cihaz bugün elime ulaştı ve ilk iş kurulum ve güncellemelerden sonra ilk olarak kamera tıkladım veee bembeyaz bir ekran.
arka kamera açılmıyor beyaz ekran çıkıyor
acayip moralim bozuldu, şimdi uğraş dur.

Crixalis43

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Oneplus 8
Konular
10
Evet arkadaşlar cihaz bugün elime ulaştı ve ilk iş kurulum ve güncellemelerden sonra ilk olarak kamera tıkladım veee bembeyaz bir ekran.
arka kamera açılmıyor beyaz ekran çıkıyor
acayip moralim bozuldu, şimdi uğraş dur.
Yapma hocam ya uzuldum simdi.... Yazilimsal bir sorun olabilirmi acaba? Fabrika ayarlarina geri dondurup bi oyle denesen

Üst Alt