Ana Başlık Xiaomi Mi Note 10 Lite Teknik Özellikler & Genel Bilgiler

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Hocam ekran suren nasil ben baktim 10 11 saat arasi bir ekran suresi verecek gibi... Google fotograflar cok yoruyor galiba cunku tam boyutu ve mobil veriylede yedeklemesi hep acik ayrica hep mobil ve wifi aciktir bende oyun suremde 1 saat ancadir genelde sosyal medya wp falan takildim... Telefonu saat 13 de yuzde 100 sarjdan ilk kez denemek icin aldim su an yuzde 32 saat 01 15..... 12 saatte yuzde 70 yemis... Bu normal mi.... Su anki ekran surem de 8 saat 30 dk
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evet elle netleniyor... Ama dokununca sorun yapmadigi icin takilmamistim...haklisiniz
Ekran sürem de hocam işte 100-30 arası 9-10 saat civarı. Bugün 30 watt ile değil de 18 watt ile şarj ettim sanki daha iyi gidecek gibi pil bakalım hocam. Genelde sosyal medya kullanıyorum bu arada

Crixalis43

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Oneplus 8
Konular
10
Ekran sürem de hocam işte 100-30 arası 9-10 saat civarı. Bugün 30 watt ile değil de 18 watt ile şarj ettim sanki daha iyi gidecek gibi pil bakalım hocam. Genelde sosyal medya kullanıyorum bu arada
[/QUOTE
O zaman normalmis bende 18 watt ile sarji bir deneyeyim bakalim arada fark olacak mi

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Bana göre en büyük eksiği 765g koymak yerine 730g koymak olmuş . Kavisli ekrani ileride sorun çıkarmazsa çok tutulur.

Lonesomecowboy

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cs
Cihazım
iphone 12
Konular
2
yabancı forumlarda bu cihazın 5g yonga seti ile satıldığı yazılıyor. İsviçrede öyleymiş en azından. Hindistan forumlarında cihazın donanımsal olarak 5gyi desteklemediği yazılmış. İŞlemciye baktım, 5g desteklemidiği kesin. Acaba isviçreye özel bir model mi çıkardı xiaomi?
BU yöntem eskiden asus tarafından kullanılmıştı. zenfone 6'da fm radyo anteni cihazda donanım olarak bulunmasına rağmen, trt bandrolü ödememek için bu işlevi kapalı halde ithal etmişti ülkemize. Daha sonra , cihaza bir apk dosyası indirip çalıştırdığınızda, fm radyo özelliği de geliyordu.
Acaba xiaomi de benzer şeyi yapabilir mi?
Linki bırakıyorum, belki ben yanlış anladım cümleyi.
Seneye 5gli cihazları yaygın olarak göreceğimiz kesin. Hatta şimdiden piyasada hatırı sayılır 5gli cihaz var. Ancak, bana kalırsa Biraz daha bekleyip 5g yonga setine sahip cihaz almakta fayda var zira, Snapdragon 768 10 mayıs 2020 tarihinde duyuruldu. 5g yonga setine sahip orta düzey bir platform gibi görünüyor. bluetooth 5.2 , wifi 6, nfc gibi standart ları destekleyecekmiş. Yani seneye çıkacak cihazlarda bluetooth 5.2 ve wifi 6 modüllerini standart olarak göreceğiz.

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Bana göre en büyük eksiği 765g koymak yerine 730g koymak olmuş . Kavisli ekrani ileride sorun çıkarmazsa çok tutulur.
Hocam o zaman fiyatı çok artardı ve 4500 civarlarına çıkardı o zaman da rekabetçi olmazdı

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Hocam o zaman fiyatı çok artardı ve 4500 civarlarına çıkardı o zaman da rekabetçi olmazdı
Olabilir. Ama yakında Türkiye pazarına mi 10 lite girince arada seçim yapmak zorlaşacak gibi geliyor. Sizin tercihiniz hangi olurdu?

Crixalis43

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Oneplus 8
Konular
10
Olabilir. Ama yakında Türkiye pazarına mi 10 lite girince arada seçim yapmak zorlaşacak gibi geliyor. Sizin tercihiniz hangi olurdu?
4500 buna verecegime hemen s10 lite alirdim o zaman

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
4500 buna verecegime hemen s10 lite alirdim o zaman
Haklısınız rekabet gereği birşeylerden kısmak gerekiyor . mi note 10 lite e hafıza kartı slotu yok biliyorum . Neden koyulmadıysa üzücü

Crixalis43

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Oneplus 8
Konular
10
Haklısınız rekabet gereği birşeylerden kısmak gerekiyor . mi note 10 lite e hafıza kartı slotu yok biliyorum . Neden koyulmadıysa üzücü
Evet bu konuda kesinlikle haklisin sd kart slotu koymak cok zor olmazdi zannimca iste o zaman muhtesem olurdu.... Ama ben su an 64 gb olani kullaniyorum cloud kullaninca fazla sorun olmuyor.... Kaldiki 5 yillik 32 gblik note 5 den sonra bu yetti bana :)

Üst Alt