Ana Başlık Xiaomi Mi Note 10 Lite Teknik Özellikler & Genel Bilgiler

Crixalis43

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Oneplus 8
Konular
10
Deneyimlerinizi paylaşmanızı heyecanla bekliyorum. Diğer bazı forumlarda telefonun kamerasının 1x pozisyonundayken odaklamadığına dair şikayetler var. Sizin bu konuda herhangi bir deneyiminiz oldu mu acaba...
Daha yazdiginizi okumadan bir saat once perspektif degistirerek cekim yaptim 1x de en ufak bir sorun yok... Nereyi istersem oraya optik cozumleme yapti.... Gerek ön gerekse arka nesneyi istedigim zaman optikleyebildim....

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Daha yazdiginizi okumadan bir saat once perspektif degistirerek cekim yaptim 1x de en ufak bir sorun yok... Nereyi istersem oraya optik cozumleme yapti.... Gerek ön gerekse arka nesneyi istedigim zaman optikleyebildim....
Hocam bende de geçişlerde sıkıntı yok da otofocusda yakın nesnelere netlememe gibi bir durum var sizde de var mı. Yazılımsal gibi duruyor. Elle netleniyor çünkü

oktay07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oktay
Cihazım
Redmi s2
Konular
4
Hocam telefon bana çarşamba ulaştı sorularınız varsa cevaplayabilirim
Hocam bi inceleme videosunda gordum.1 saatlık video cekımınde işlemci sıcaklıgı 60 70 derecelere kadar cıktı.ısınma problemı mı var dıye dusunmeden edemiyor ınsan.sizde herhangi bi ısınma oldu mu oyunda falan deneme şansınız oldu mu?

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Hocam bi inceleme videosunda gordum.1 saatlık video cekımınde işlemci sıcaklıgı 60 70 derecelere kadar cıktı.ısınma problemı mı var dıye dusunmeden edemiyor ınsan.sizde herhangi bi ısınma oldu mu oyunda falan deneme şansınız oldu mu?
Hocam açıkçası ben telefonda hiç oyun oynamıyorum. Onun dışında şarj olurken ısındı ama o da 30 watt olduğu için normaldir ki onda da 38-39 falan oldu maksimum. İşlemci bilinen bir işlemci ve note 10 ile note 10 proda da aynı işlemci var sonuçta. Zannetmiyorum o kadar çok ısınacağını

Lonesomecowboy

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cs
Cihazım
iphone 12
Konular
2
128 gb satışa çıkmış. 3800den çıkacağı konuşuluyordu, 4.000 gibi bir fiyata Satışta. Bence Biraz daha beklenmeli ve cihazın diğer teknomarketlere geldiğinde eğer fiyatında aşağı yönlü bir hareket olmazsa o zaman 4.000 tl den satın alınmalı. Zira bu fiyata tercih edilebilecek huawei p30 olabilir. O da artık eski bir cihaz. Samsungun s9 +; s10 e ve note 10 lite ı var. Onlar da çok eski.
buna alternatif yine xiaomiden Mi 9 lite modeli olabilir.
markaya bakın arkadaşlar, o kadar çok modeli var ki, çıkarttığı model yine daha önce çıkarttığı modele rakip oluyor.clap~~

oktay07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oktay
Cihazım
Redmi s2
Konular
4
Hocam telefonun wifi sinde sıkıntı var mı? pubg de wifide ping bazen 500 600 lere cıkıyor.basks telefon aynı ınternete baglı oyle bı sorun olmuyor.mobil veriden oynayınca yıne sıkıntı yok.bu durumda wifi sıkıntısı var gıbi duruyor ama boyle bir problem yasayan oldu mu?

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Hocam telefonun wifi sinde sıkıntı var mı? pubg de wifide ping bazen 500 600 lere cıkıyor.basks telefon aynı ınternete baglı oyle bı sorun olmuyor.mobil veriden oynayınca yıne sıkıntı yok.bu durumda wifi sıkıntısı var gıbi duruyor ama boyle bir problem yasayan oldu mu?
Hocam speedtest falan baktım da wifide pek bir sıkıntı goremedim. Genel kullanımda da bir sıkıntı çekmedim

Crixalis43

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Oneplus 8
Konular
10
Size de hayırlı bayramlar hocam :) . Sorularınız olursa her zaman cevaplayabilirim
Hocam ekran suren nasil ben baktim 10 11 saat arasi bir ekran suresi verecek gibi... Google fotograflar cok yoruyor galiba cunku tam boyutu ve mobil veriylede yedeklemesi hep acik ayrica hep mobil ve wifi aciktir bende oyun suremde 1 saat ancadir genelde sosyal medya wp falan takildim... Telefonu saat 13 de yuzde 100 sarjdan ilk kez denemek icin aldim su an yuzde 32 saat 01 15..... 12 saatte yuzde 70 yemis... Bu normal mi.... Su anki ekran surem de 8 saat 30 dk
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bende de geçişlerde sıkıntı yok da otofocusda yakın nesnelere netlememe gibi bir durum var sizde de var mı. Yazılımsal gibi duruyor. Elle netleniyor çünkü
Evet elle netleniyor... Ama dokununca sorun yapmadigi icin takilmamistim...haklisiniz

Üst Alt