Ana Başlık Xiaomi Mi Note 10 Lite Teknik Özellikler & Genel Bilgiler

oktay07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oktay
Cihazım
Redmi s2
Konular
4
Evet arkadaşlar cihaz bugün elime ulaştı ve ilk iş kurulum ve güncellemelerden sonra ilk olarak kamera tıkladım veee bembeyaz bir ekran.
arka kamera açılmıyor beyaz ekran çıkıyor
acayip moralim bozuldu, şimdi uğraş dur.
Bu sebeplerdrn dolayı internetten almaya korkuyorum

oktay07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oktay
Cihazım
Redmi s2
Konular
4
En guzeli gorup almak ama ist ank izmirde de degilsen telefoncularin uste koymasi yuzunden internete mahkumsun biraz
Ankaradayım.Dün mi store a gittim 64 gb için 3850 istediler.İstanbul da bi mi store u aradım 128 gb 5350 lira istediler.Xiaomi Türkiye Instagrama yazdım magazalarda henüz satısı yok dedıler.zerre bişi anlamadım ben.

onurgursakal

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
onur
Cihazım
mi note 10 lite
Konular
0
fiyat konusu insanı internete çekiyor ister istemez. mağazadan da alsan aynı şey sonuçta aynı banttan çıkan ürün. zaten aklımda mağazadan almak vardı ama ne zaman geleceği belli değil dediler, bir de malum pahalı oluyor.

güncellemelere özellikle baktım, telefonu sıfırlayıp yeniden kurdum ama maalesef sorun aynı. ön kamera açıyor, arka makro ve geniş açı kamerasıda açıyor ama ana kamera beyaz ekran veriyor.

oktay07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oktay
Cihazım
Redmi s2
Konular
4
fiyat konusu insanı internete çekiyor ister istemez. mağazadan da alsan aynı şey sonuçta aynı banttan çıkan ürün. zaten aklımda mağazadan almak vardı ama ne zaman geleceği belli değil dediler, bir de malum pahalı oluyor.

güncellemelere özellikle baktım, telefonu sıfırlayıp yeniden kurdum ama maalesef sorun aynı. ön kamera açıyor, arka makro ve geniş açı kamerasıda açıyor ama ana kamera beyaz ekran veriyor.
Dogru diyorsunuz ama magazadsn alınca en azındsn Boyle buyuk bı problemde gidebilecek yer olur.internetten alınca kargoya geri verıcen iade istiyecen kabul ederler mi belli degıl.garantıye versen o da ayrı bir dert.insanı soğutuyorlar cidden
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam donamım testi yaparsanız iyi olur bence.

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Dogru diyorsunuz ama magazadsn alınca en azındsn Boyle buyuk bı problemde gidebilecek yer olur.internetten alınca kargoya geri verıcen iade istiyecen kabul ederler mi belli degıl.garantıye versen o da ayrı bir dert.insanı soğutuyorlar cidden

En iyi yetkili servisten almak ve orada açıp kontrol etmek. Olur ki sorun olursa adamlar hemen göreceğinden hızlı işlem yapılır. Çok geçmiş olsun usta

oktay07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oktay
Cihazım
Redmi s2
Konular
4
En iyi yetkili servisten almak ve orada açıp kontrol etmek. Olur ki sorun olursa adamlar hemen göreceğinden hızlı işlem yapılır. Çok geçmiş olsun usta
Aynen oyle bende oyle yspmayı dusunuyorum ama abes fiyatlar veriyorlar.3900 lira olan fiyatı 5350 de yapmazsın yani.ayıptır bu cidden.mecburen beklıcem bakalım.

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Aynen oyle bende oyle yspmayı dusunuyorum ama abes fiyatlar veriyorlar.3900 lira olan fiyatı 5350 de yapmazsın yani.ayıptır bu cidden.mecburen beklıcem bakalım.
Gerçekten öyle yapanlar varsa şikayet edilmesi gerekiyor. Ama belki o düz note 10 modeli olabilir mi usta. Dediğin fiyat çok uçuk

oktay07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oktay
Cihazım
Redmi s2
Konular
4
Gerçekten öyle yapanlar varsa şikayet edilmesi gerekiyor. Ama belki o düz note 10 modeli olabilir mi usta. Dediğin fiyat çok uçuk
Olabilir hocam.mi note 10 lite sordum belkı note 10 anlamıs olabılır.Ama baska bırı de İzmir mi store a sormus.4000 lirayı geckin bi fıyat soylemis.magaza ile ınterneten arası fark oldugu kesin.en iyisi sabretmek.

onurgursakal

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
onur
Cihazım
mi note 10 lite
Konular
0

yaptım donanım testini, bokeh kamera kısmına gelince beyaz ekran oluyor

yaptım donanım testini, bokeh kamera kısmına gelince beyaz ekran oluyor

Üst Alt