Haber Xiaomi Mi Box 3 Pro (3S)

Merhaba arkadaşlar, bugün internette denk geldim de bu Mi Box 3 Pro ile ilgili bi kaç sorum olacaktı.
1-TR'ye gelir mi? veya getirebilen var mı?
2-İçerisinde TR dil desteği bulunuyor mu?
3-Artıları eksileri neler, almaya değer mi?
4-İnternet üzerinden bizim ülkenin yayınları nasıl izlenir, genel kullanımı nasıldır?

Henüz yeni bir cihaz olduğu için pek doküman bulunmuyor.
Teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• 3s.jpg
    3s.jpg
    32,7 KB · Görüntüleme: 191

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Çin versiyonunu alanlar her güncelleme sonrası Çince ye döndüğünü yazmışlar. Karşılaştırmalı bir inceleme yapmadım ancak özellik olarak Pro ve 3s çok farklı değiller.
Pro nun içinde fan olduğunu ve ses çıkardığını okudum diye hatırlıyorum. Bir de dil sorunu ve ne kadar süre ile güncelleme alır sorusu beni temiz, rahat, Türkçe olan global sürüme yöneltti.
Ama henüz alabileceğimiz şekilde satışta değil. Satışa çıksın fiyatı ne olacak merak ediyorum.
Mi.com 69$'dan satıyor. Amazon 100$ ve üzerinde. Ama henüz Türkiye'ye gönderim yok. Başka siteleri araştırma imkanım olmadı. Aliexpress'te PC'den bir arama yapmak lazım. 99$ altındaki ürünlerin bazılarına baktım 1/4GB olan Mi Box 3 modeli çıkıyor. Gerçi sizin verdiğiniz link haricindeki 100$ üstünde satılanlar da düz model. Hepsine bakmak mobilden çok zaman alıyor.
Pro'da evet fan var. 6 çekirdek işlemciyi bu şekilde soğutmak istemişler. Miui güncelleme desteği kolay kolay kesilmez. Dili İngilizce yapmak zaten çok basit. Güncelleme sonrası bir apk yüklemeye bakıyor. Ama tabi Google Android TV ile bir karşılaştırmak lazım aslında. Miui karışık gelebilir.

MI PAD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

resolute

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
resolute
Cihazım
discovery
Konular
1
Mi.com 69$'dan satıyor. Amazon 100$ ve üzerinde. Ama henüz Türkiye'ye gönderim yok. Başka siteleri araştırma imkanım olmadı. Aliexpress'te PC'den bir arama yapmak lazım. 99$ altındaki ürünlerin bazılarına baktım 1/4GB olan Mi Box 3 modeli çıkıyor. Gerçi sizin verdiğiniz link haricindeki 100$ üstünde satılanlar da düz model. Hepsine bakmak mobilden çok zaman alıyor.
Pro'da evet fan var. 6 çekirdek işlemciyi bu şekilde soğutmak istemişler. Miui güncelleme desteği kolay kolay kesilmez. Dili İngilizce yapmak zaten çok basit. Güncelleme sonrası bir apk yüklemeye bakıyor. Ama tabi Google Android TV ile bir karşılaştırmak lazım aslında. Miui karışık gelebilir.

MI PAD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
99.99$ dan satan var. 11.11'de 79.99 olacakmış. Belki daha ucuza satan da olur. 69.99$ dan aşağı bekliyorum aslında ama herhalde ürün çok az satıcıda var. Android TV ve miui box a youtube dan baktım. Android TV daha düzgün geldi.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
79$ çok iyi. İnşallah düşer, kuponlarla falan uygun bir fiyata alırız. Büyük ihtimal 8 $'lık Aliexpress kuponum olacak, Mi fiyatına gelir.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

resolute

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
resolute
Cihazım
discovery
Konular
1
79$ çok iyi. İnşallah düşer, kuponlarla falan uygun bir fiyata alırız. Büyük ihtimal 8 $'lık Aliexpress kuponum olacak, Mi fiyatına gelir.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
10$ lık kupon sürekli bitiyor. Bir türlü yakalayamadım. Bir kolayı var mı acaba?

Başka hangi tür kupon bulabiliriz, mağaza kuponu var ama sanırım her mağaza satmıyor.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
10$ lık kupon sürekli bitiyor. Bir türlü yakalayamadım. Bir kolayı var mı acaba?

Başka hangi tür kupon bulabiliriz, mağaza kuponu var ama sanırım her mağaza satmıyor.
Fiyatlar belli oldu. MiBox 3 global 78,99$'dan satılacak.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

2 kupon var. Birisi satıcı kuponu ki sadece o satıcıda geçerli. Her satıcıda olmadığı için pek işe yaramıyor. Eğer denk gelir de o satıcıdan birşey alacaksanız hem satıcı kuponunu hem Aliexpress kuponunu kullanarak ciddi indirimler alabiliyorsunuz.
Diğeri Aliexpress kuponu. Bunu her üründe kullanabiliyorsunuz. Bu kupon her saat başında belli adetlerle aktif oluyor ve oyunlardan yada görevlerden aldığınız puanlarla belli puanlara karşılık alabiliyor ve belli alışveriş tutarlarında kullanabiliyorsunuz.

Mesela 700 puana karşılık ben 7$'lık bir kupon aldım ve 49$ ve üstü alışverişte kullanacağım. Bunun püf noktası erken almak. Tabi bunun içinde hızlı bir şekilde puanları toplamanız gerekiyor. Zaman geçtikçe bu puanlara sahip olan kullanıcı sayısı artıyor. Buna karşılık sizin de şansınız azalıyor.

MI PAD 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

resolute

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
resolute
Cihazım
discovery
Konular
1
Fiyatlar belli oldu. MiBox 3 global 78,99$'dan satılacak.

12 dolar kupon kullandım ancak kur oldukça yükseldi, o yüzden istediğim fiyata gelmedi.

Başka alan oldu mu acaba, pek talibi yok gibi ürünün.

Moderatör tarafında düzenlendi:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
12 dolar kupon kullandım ancak kur oldukça yükseldi, o yüzden istediğim fiyata gelmedi.

Başka alan oldu mu acaba, pek talibi yok gibi ürünün.
Evet maalesef 11.11 güzel indirimler getirmesine rağmen, kur tüm indirimleri götürdü.
Ben de 10$'lık kuponu alamadım. 7, 5, 3, 2$'lık birkaç tane Aliexpress, 10'dan fazla select ve mağaza kuponlarıyla idare etmek zorunda kaldım. Kurlar bir ekstreye yansısın, Anya Konya ortaya çıkacak. :D

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Eğer almak isteyen varsa, 11.11'i kaçırdım diye üzülmesin. GeekBuying bizim aldığımız fiyatın altına inmiş.

resolute

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
resolute
Cihazım
discovery
Konular
1
"DTS 2.0+ Digital Out, Dolby Digital Plus / Up to 7.1 pass through" özelliğini deneyen oldu mu? HDMI üzerinden ses sistemine aktarmada ses bende stereoya, 2 kanala dönüyor.

huckleberryfinn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tamer
Cihazım
mi box
Konular
0
Merhaba,
ben mi box için üye oldum . mi box global versiyon alsam kodi yükleyebilir miyim . Bilginiz var mı ?

Üst Alt