Recovery Xiaomi Mi 8 SE Twrp 3.3.0-0423 Tek Tuş Yükleme Aracı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sevdali21m

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
taner
Cihazım
mi8 se
Konular
1
sevgili arkadaşlar ben twrp yüklemeye çalışıyorum en som yükledi çalışacak diyor telefon kapanıyor açılmıyor anlamadım hala uğrasıyorum bir türlü çözüm bulamadım telefonum unlock yüz türlü denedim hiç bir türlüde twrp yüklenmedi sitedeki iki twrp yükleme yöntemini de yaptım olmadı hat çekmiyor diye dosya değiştirip yapayım dedim yüklenmedi burdan bir sürüm indirdim kurdumşimdi telefon hiç açılmıyor twrp girmiyor yeni romda yükleyemiyorum ne olur yardıcı olun

onrtsci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Konular
3
merhaba acil bi sorunum var :)

Ben trwp yuklıcektım daha once sızın paylastıgınız tum trwp lerı denedım olmadı bunu denıyım dedım cihaz MI ekranında kalıyor ne yapmam lazım. Şuan acılmıyor fastboot moduna gecıyor ama acılmıyor cihaz.

Miui surum 10.2.3.0 android 9

ozka1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özgür
Cihazım
Note 6 pro
Konular
0

Ben trwp yuklıcektım daha once sızın paylastıgınız tum trwp lerı denedım olmadı bunu denıyım dedım cihaz MI ekranında kalıyor ne yapmam lazım. Şuan acılmıyor fastboot moduna gecıyor ama acılmıyor cihaz.

aynı durum bendede var şuan acil telefonu açmam lazım ya :/

onrtsci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Konular
3
recovery-TWRP-3.2.3-1102-XIAOMI8SE-CN-wzsx150 adlı dosyayı ındırmen lazım bir bak istersen upload ederim sana
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Minimal abd sürücülerini yükle dostum bılgısayara . daha sonra adb uzerınden flashla . yükleme işlemi bittikten sonra telefonu yenıden baslat elle .

Son düzenleme:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24

recovery-TWRP-3.2.3-1102-XIAOMI8SE-CN-wzsx150 adlı dosyayı ındırmen lazım bir bak istersen upload ederim sana
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Minimal abd sürücülerini yükle dostum bılgısayara . daha sonra adb uzerınden flashla . yükleme işlemi bittikten sonra telefonu yenıden baslat elle .

Rehber - Mi 8 SE İlk Alım Ve İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Update ve Sıfırlama/Gcam/Volte/Netflix)

buradaki tool ile deneye bilirsiniz içinde tüm sürümler var , forumun üst kısmında araçlar kısmından da adb driver indirip telefon fastboota iken yükleyiniz ,

fatihx61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FatihKara
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
37
Reiwa hocam, haftalık eu beta romda çalışır mı bu?

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Reiwa hocam, haftalık eu beta romda çalışır mı bu?

Ne çalıştırmak istiyorsunuz , ben şu an PitchBlack olan twrp kurdum kullanıyorum aslında test için kurdum kaldı öyle duruyor , betada da çalışır ama betada şebeke sorunu var düzelecek mi oada belli değil bilmeyenlere her hafta bu işlerle uğraşmamak için stabil öneriyorum

fatihx61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FatihKara
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
37
Ne çalıştırmak istiyorsunuz , ben şu an PitchBlack olan twrp kurdum kullanıyorum aslında test için kurdum kaldı öyle duruyor , betada da çalışır ama betada şebeke sorunu var düzelecek mi oada belli değil bilmeyenlere her hafta bu işlerle uğraşmamak için stabil öneriyorum
Hocam bende şebeke sorunu hep var. Hangi romu denediysem yaşadım bu sıkıntıyı. Bugün haftalık betaya geçtim. Şebeke komple gitti. Modemi flaşladım geldi. Ama ara sıra kopuyor bazen.

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Hocam bende şebeke sorunu hep var. Hangi romu denediysem yaşadım bu sıkıntıyı. Bugün haftalık betaya geçtim. Şebeke komple gitti. Modemi flaşladım geldi. Ama ara sıra kopuyor bazen.

şebeke seçimini öncelik 4g yapmayınız , 2g/3g/4g yap en iyi hangisi çekerse onda kalır sorun yaşamazsınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt