Haber Xiaomi Mi 8 İçin Global Rom Yayınlandı [Android 9][Güncellendi] - [06.11.2018]

Hicks

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hicks
Cihazım
Mi 8
Konular
15
XDA'daki kişi telefonu Ali Express'ten Mi Global Store'dan aldığını söylüyor. Satıcı 9.5.1.0 Global Stable yükleyip vermiş, o da OTA'dan Global Stable 9.5.15.0'a yükseltip o dosyayı paylaşmış sonradan yine indirip... Çok garip...

farukkirik

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Xiaomi Mi8
Konular
0
Arkadaşlar yükleme bittikten sonra format data--->yes yazıp işlemi bitirin. Sistem sorunsuz açılıyor, face unlock u göremedim romda, china miui 10 beta hem daha hızlı gelmişti bana, hem de görsel olarak daha fazla hoşuma gitmişti geri döndüm :).
Nasıl yüklediğinizi zahmet olmazsa aktarır mısınız?Benim telefonum pert oldu da dün,açamıyorum dünden beri :)

Cemre Hanım

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cemre
Cihazım
xiaomi mi max 3
Konular
10
Arkadaslar yükleyen yorumlayabilir mi eu romdayim bende suan kararsizim globali yuklesem mi. Eu mi daha iyidir global mi emin olamiyorum?

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

batuozalp

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi 9T, MIX 2S
Meslek
Paramedik
Konular
14
Mi 8 kullanan arkadaşlara hayırlı uğurlu olması dileğiyle :)

Stereohydrate

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Suvari
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Valla ben de kararsız kaldım. Arkadaşım 8.7.19 kuracak. Duruma göre geçecem globalleşen. Eu üç dört uygulama açık olmasına rağmen çok ram yiyor.

RichRich

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi8
Konular
0
yükledim ama "find device closed unexpectedly" diyor telefonu başlatırken , 2 kez flashladım 2sinde de böyle, sorunun çözümünü bilen var mı ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
tam bu videodaki gibi oluyor :(

bychance

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi8
Konular
0
Bende yükledim fakat açılırken dili Türkçe seçtikten sonra bölge seçimi istedi ve tek seçenek cihina çıkınca mecbur sectim. Buraya kadar sorun yok. Akabinde telefonumu bul beklenmeyen şekilde sonlandırıldı gibi bir mesaj ile 10-15 kez uyarı vererek MIUI kurulumu tamamlanmadan telefon yeniden başladı. Birkac kez denedim ve olmayınca tekrar twrp ile yeniden kurdum. Her defasında ayni yerde aynı hata mesajini veriyor. Eu global e döndüm mecburen.

yükledim ama "find device closed unexpectedly" diyor telefonu başlatırken , 2 kez flashladım 2sinde de böyle, sorunun çözümünü bilen var mı ?

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
tam bu videodaki gibi oluyor :(
Sayfayı yenilemedigim için yukarıdaki mesajı yazarken sizin mesajınız görmemiştim. Rom sorunlu sanirim. İkimizde de aynı hatayı verdiğine göre.

Son düzenleme:

RichRich

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi8
Konular
0
Bende yükledim fakat açılırken dili Türkçe seçtikten sonra bölge seçimi istedi ve tek seçenek cihina çıkınca mecbur sectim. Buraya kadar sorun yok. Akabinde telefonumu bul beklenmeyen şekilde sonlandırıldı gibi bir mesaj ile 10-15 kez uyarı vererek MIUI kurulumu tamamlanmadan telefon yeniden başladı. Birkac kez denedim ve olmayınca tekrar twrp ile yeniden kurdum. Her defasında ayni yerde aynı hata mesajini veriyor. Eu global e döndüm mecburen.

Sayfayı yenilemedigim için yukarıdaki mesajı yazarken sizin mesajınız görmemiştim. Rom sorunlu sanirim. İkimizde de aynı hatayı verdiğine göre.

eu global'ın linkini atar mısın hocam, onu yükleyelim bari :( o eu global standart global'a döner mi ota ile güncelleyince, şunu bi kez halledip birdaha karışmak istemiyorum ama aldık alalı sıkıntı çekiyoz, yok360 saat bekle yok rom problemleri felan :/

Üst Alt