Haber Xiaomi Mi 8 İçin Global Rom Yayınlandı [Android 9][Güncellendi] - [06.11.2018]

DeePDe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
mi 8
Konular
4
" data-source="post: 382155" class="bbCodeBlock bbCodeBlock--expandable bbCodeBlock--quote js-expandWatch">
Stabil romda kalıp cihazınızın keyfini çıkarın. Zırt pırt rom değiştirmeye gerek yok
Yillar önce ilk android çıktığında uğraşırdim kolay kolay rom değişmem ama sorun olacaksa bana ileride cihazı geri verebilirim

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
iPhone 15 Pro M
Konular
498
Yillar önce ilk android çıktığında uğraşırdim kolay kolay rom değişmem ama sorun olacaksa bana ileride cihazı geri verebilirim

Donanımsal bir sıkıntı yoksa cihazı geri vermeyin

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Hocam sıkıntı derken cihazla alakalı sıkıntı varsa aldigim yere geri götüreyim ciddi Mevla ödedik sorunlu olmasını istemiyorum cihazın yani 256 GB hafızalı bu sıkıntı yani dediğiniz tam olarak ne anlama geliyor paylaşımda iş sevinirim saygılar

Sıkıntı yok yazacaktım ama yok yazmayı unutmuşum :) gönül rahatlığı ile kullanın hocam cihazınızı. Kusurama bakmayın

DeePDe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
mi 8
Konular
4
Sıkıntı yok yazacaktım ama yok yazmayı unutmuşum :) gönül rahatlığı ile kullanın hocam cihazınızı. Kusurama bakmayın
Estağfurullah hocam ne kusuru vallahi su GPS sorununu çözersem cihazın hızı beni çok etkiledi.

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Estağfurullah hocam ne kusuru vallahi su GPS sorununu çözersem cihazın hızı beni çok etkiledi.

GPS sıkıntısız hocam. Ne gibi bi sıkıntınız var? Miui10'a geçtikten sonra fabrika ayarlarına döndünüz mü? Eğer donmediyseniz yedek alıp fabrika ayarlarına dönmenizi tavsiye ederim

İzmirli40

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Turgay
Cihazım
Mi8
Konular
0
Arkadaşlar selam benim telefonum birkaç gün önce çinden geldi ve aynı gün ota üzerinden miu10 global stable romu aldı. 2 sorum var ben bootloader kilidini filan açmıycam otadan gelen güncellemelerde cihazın brick olma riski var mı? Diğer sorum da otadan türkçe dil desteği olan bir rom yama vs. Gelir mi? İngilizce kullanıyorum cihazı bu arada imei kaydı filan ok teşekkür ederim

DeePDe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
mi 8
Konular
4
GPS sıkıntısız hocam. Ne gibi bi sıkıntınız var? Miui10'a geçtikten sonra fabrika ayarlarına döndünüz mü? Eğer donmediyseniz yedek alıp fabrika ayarlarına dönmenizi tavsiye ederim
Yok dönmedim hocam sürpriz nokta uygulamasında başka yeri gösteriliyor ne yaptıysam doğru konumu göremedim

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Arkadaşlar selam benim telefonum birkaç gün önce çinden geldi ve aynı gün ota üzerinden miu10 global stable romu aldı. 2 sorum var ben bootloader kilidini filan açmıycam otadan gelen güncellemelerde cihazın brick olma riski var mı? Diğer sorum da otadan türkçe dil desteği olan bir rom yama vs. Gelir mi? İngilizce kullanıyorum cihazı bu arada imei kaydı filan ok teşekkür ederim
Hayır OTA üzerinden gelen güncellemelerde cihazınız brick olmaz. OTA üzerinden size sadece China Rom güncellemeleri gelir. Türkçe dil için Global Rom yüklemeniz gerekli. Sıkça Sorulan Sorular bölümü pek sorunuza cevap olacaktır.

madprospar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kazım
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Elektrik Mühendisi
Konular
1
Bendeki sürüm 10.0.3.0 fotodaki gibi.. burada olan Recovery Android 9 haftalık 8.11.2 versiyonu indirip yükleyebilir miyim?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:
Üst Alt