Haber Xiaomi Mi 8 İçin Global Rom Yayınlandı [Android 9][Güncellendi] - [06.11.2018]

kutlubaylan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kutlu
Cihazım
mi 8
Konular
3
Az önce yaptım, ayarlar-telefon hakkında-sistem güncelleme-seçeneklerden güncelleme paketini seçin deyip, miui_MI8Global_V9.6.4.0,xxxx.zip dosyasını seçip yüklüyoruz
teşekkür ediyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Az önce yaptım, ayarlar-telefon hakkında-sistem güncelleme-seçeneklerden güncelleme paketini seçin deyip, miui_MI8Global_V9.6.4.0,xxxx.zip dosyasını seçip yüklüyoruz
miui_MI8Global_V9.6.4.0,xxxx.zip bu en güncel rom mu . nereden indirebilirim?

Son düzenleme:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
teşekkür ediyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

miui_MI8Global_V9.6.4.0,xxxx.zip bu en güncel rom mu . nereden indirebilirim?
burdan indirebilirsiniz.

megaron

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
semih göçer
Cihazım
xaomi mi 6
Konular
2
" data-source="post: 321713" class="bbCodeBlock bbCodeBlock--expandable bbCodeBlock--quote js-expandWatch">
burdan indirebilirsiniz.
Link ölü sanırım

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

slmhzl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selami Hızlı
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
0
burdan indirebilirsiniz.
Selam bu romda yüz tanıma var mı? bl kilitini kaldırdım telefonu root ettim fakat hala chine rom kullanıyorum dediğiniz şekilde sistem güncellemeden dosya seçip yüklemeyi düşünüyorum inşallah bir sıkıntı olmaz?

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Selam bu romda yüz tanıma var mı? bl kilitini kaldırdım telefonu root ettim fakat hala chine rom kullanıyorum dediğiniz şekilde sistem güncellemeden dosya seçip yüklemeyi düşünüyorum inşallah bir sıkıntı olmaz?
Çin romundan geçmek için global rom kurmalisiniz. Yüz tanıma Türkiye için yok

slmhzl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selami Hızlı
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
0
Çin romundan geçmek için global rom kurmalisiniz. Yüz tanıma Türkiye için yok
Hocam sizin verdiğiniz linkten 9.6.4 global rom indirdim twrp ile yükledim sürekli twrp ekranına atıyor beni rom açılmıyor.Acaba uygun rom değil mi?bana link atabilirmisiniz teşekkürler...

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Hocam sizin verdiğiniz linkten 9.6.4 global rom indirdim twrp ile yükledim sürekli twrp ekranına atıyor beni rom açılmıyor.Acaba uygun rom değil mi?bana link atabilirmisiniz teşekkürler...
Twrp ile yükleme yapmayacatiniz hocam. Rom içinden güncelleme yapacaktiniz. Global romu fastboot ile guncelleyip, rom içinden yeni sürümü yüklenecek

slmhzl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selami Hızlı
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
0
Twrp ile yükleme yapmayacatiniz hocam. Rom içinden güncelleme yapacaktiniz. Global romu fastboot ile guncelleyip, rom içinden yeni sürümü yüklenecek
Hocam Allah rızası için bir yol göster iyice bunaldım.china rom gitti.sizin dediğinizi yapabilmem için twrp ile china rom mu yükleyip yapmam lazım yoksa nasıl bir yol izleyeyim iyice bunaldım telide kullanamıyorum yardımcı olurmusunuz lütfen?

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Hocam Allah rızası için bir yol göster iyice bunaldım.china rom gitti.sizin dediğinizi yapabilmem için twrp ile china rom mu yükleyip yapmam lazım yoksa nasıl bir yol izleyeyim iyice bunaldım telide kullanamıyorum yardımcı olurmusunuz lütfen?
hocam twrp varsa o zaman şöyle yapalım, xiaomi eu romunu kuralım en azından rom açılır. twrp ekranından wipe yazan yere girin ve format data yazan yere tıklayıp ,gelen ekrana yes yazıp onaylayın, ardından telefonu bilgisayara bağlayıp bu romu indirip, install menüsünden kurulumu yapın.

rom;

Üst Alt