Haber Xiaomi Mi 8 İçin Global Rom Yayınlandı [Android 9][Güncellendi] - [06.11.2018]

canirtuk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi8 128GB
Konular
13
peki romu sizce miflash ile mi yoksa xiaomimi tool ile mi atmalıyım
mi flash ile at hocam lock kısmı tikli olmasın brck olur ya da dipper romu indir zipten çıkar klasöre, klasör içinde all flash var ona tıkla kendi otomatik yüklüyor

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mach

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mach
Cihazım
mi 8 se
Konular
0
Mi 8 Se 'ye Mi 8 global rom yükelenebilirmi ? aynı rom larmıdır?

dreko2000

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dreko
Cihazım
Mi 5x
Konular
21
Sakın deneme

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zoed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
fat
Cihazım
mi 8
Konular
13
9.5.13 yükledim şimdi sorum şu otomatik artık kendinden mi güncellemeleri yapmam lazım yoksa romları flashlayayım mı yada beklesem gelir mi güncellemeler.

tkcabin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hasan
Cihazım
mi8
Konular
0
Arkadaslar mi8 icin telefonun kendindeki guncelleyici uygulamasi ile china rom dan global roma donmek icin bootloader kilidinin acik olmasi gerekirmi.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KASIMM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 8
Meslek
Tekniker
Konular
42
Arkadaslar mi8 icin telefonun kendindeki guncelleyici uygulamasi ile china rom dan global roma donmek icin bootloader kilidinin acik olmasi gerekirmi.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Evet açık olması gerek diğer türlü işlem yapmana izin verilmiyor zaten ayrıca global roma dönmen için bilgisayar üzerinden romu flashlaman lazım forumda nasıl yapacağına dair konular mevcut
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

9.5.13 yükledim şimdi sorum şu otomatik artık kendinden mi güncellemeleri yapmam lazım yoksa romları flashlayayım mı yada beklesem gelir mi güncellemeler.
TWRP telefonuna yüklü değilse OTA üzerinden global romun güncellemeleri alabilirsin.Eğer TWRP yüklüyse her güncellemenin dosyalarını telefonuna atıp TWRP üzerinden flashlaman gerek

Son düzenleme:

zoed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
fat
Cihazım
mi 8
Konular
13
Şu an bende 9.5.13.0 kararlı yüklü güncellemelere bakıyorum. güncelleme yok diyor. beklesem gelir mi yoksa. OTA dediğiniz bu sanırım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şu an bende 9.5.13.0 kararlı yüklü güncellemelere bakıyorum. güncelleme yok diyor. beklesem gelir mi yoksa. OTA dediğiniz bu sanırım.
şimdi geldi güncelleme demekki beklemek gerekiyormuş. allaha şükür benim bi problemim kalmadı herkese çok teşekkürler.

Son düzenleme:

kutlubaylan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kutlu
Cihazım
mi 8
Konular
3

burda belirtilen adımlara göre, romu belirtilen dosya yoluna atıp , telden updater ile yüklenebildiği yazıyor. bu şekilde yapan varmı

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498

burda belirtilen adımlara göre, romu belirtilen dosya yoluna atıp , telden updater ile yüklenebildiği yazıyor. bu şekilde yapan varmı
Az önce yaptım, ayarlar-telefon hakkında-sistem güncelleme-seçeneklerden güncelleme paketini seçin deyip, miui_MI8Global_V9.6.4.0,xxxx.zip dosyasını seçip yüklüyoruz

Redfair

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ufuk
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Az önce yaptım, ayarlar-telefon hakkında-sistem güncelleme-seçeneklerden güncelleme paketini seçin deyip, miui_MI8Global_V9.6.4.0,xxxx.zip dosyasını seçip yüklüyoruz
Dostum unlock bootloader işlemini bir arkadaş adım adım anlatmış. Herkes unlock için müracaatı yapmış ama sonrası için adım adım bilgiye ulaşamıyoruz. Benim gibi diğer arkadaşlarda sonraki adımlar konusunda bilgiye ulaşmakta zorlanıyor.yol gösterici yok. En azından seni tebrik ederim. Tlf. Global romu yüklemişsin. Biz cahiller için zaman ayırıp görsellerle bize tarif etmeni rica ediyorum. Tlf. Brick olacak diye hepimizin endişesi var.

Üst Alt