Yardım Xiaomi Mi 5S arama yapma sorunu

seray

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Seray
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
2
Merhabalar,
Arkadaşlar bu konularda yeniyim. Telefonum mi 5s dün herkesi arayıp konuşma yapabiliyordum fakat bugün arama yapmaya kalktığımda telefonum bağlanmadı ve ararken zayıf sinyal, arama sonlandırılıyor... arama sonlandırılamadı, cihazınızı kapatıp açın diye yazı çıktı, tekrar arama yapmayı denediğimde ise sistem işleyişi yanıt vermiyor diye telefon bir hata verdi. Kapatıp açtım düzelmedi, simi çıkarttım düzelmedi, 2. sim yerine taktım öyle de düzelmedi, *#*#4636#*#* dan da seçimimi internette yazanlar doğrultusunda değiştirdim fakat bir şey değişmedi. Son çare olarak format attım hatta 2 kez ve sonuç aynı. Durduk yere oldu hiç güncelleme falan gelmemişti lütfen yardım

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-09-02-21-51-06-975_com.android.settings.png
    Screenshot_2018-09-02-21-51-06-975_com.android.settings.png
    139,2 KB · Görüntüleme: 38

seray

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Seray
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
2
benim mi5s aynı sorunla durup dururken çekmeme sorunu ile karşı karşıya.servise gitti evo bt dokunmatiği bozup yollamışlar :@
Oha tüketici haklarina sikayet edin öyleyse, hayır birde böyle bir sorun durduk yere telefonda neden cikar cok sacma, benimki delta servis :(

Oyla:

seray

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Seray
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
2
Telefonum hakkında son durum şöyle, bugün delta servis mesaj attı cihazınızın servisi bitti gelin alın diye, bende gittim alıcam diye bekliyorum, meğersem iade talebi çıkmış. Cihazı aldığım yere Aksaray iletişime verdikleri formu götürdüm dedim böyle böyle, tamam dediler n11.com üzerinden iade talebi açtırıp paramı hemen yatırdılar. (1339 tlye almıştım o kadar yatırdılar) Çevremdekiler de o telefon şimdi neredeyse 1900 tl iade değil değişim vermeleri gerekti. Evet şimdi bu paraya aynı seviyede bir telefon alamayacağım. Aldığıma pişman oldum resmen.

Oyla:

ugurs_33

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ugur
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
1
evet sorunu thh ile değişim olarak halletseydiniz. benim telefonum 3. defa serviste yapamazlarsa değişim isteyeceğim.

Oyla:

seray

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Seray
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
2
evet sorunu thh ile değişim olarak halletseydiniz. benim telefonum 3. defa serviste yapamazlarsa değişim isteyeceğim.
Haklısınız fakat thh ile de uğraşmış olacaktım beklemek falan, eksik de olsa para geri yatırıldı. Valla insanı bıktırıyorlar umarım çabucak hallolur sorununuz.

Oyla:
Üst Alt