Ana Başlık Xiaomi Mi 10 Kullanıcı Yorumları

Kara_veli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halim
Cihazım
Mi 6
Konular
7
Benim için en büyük sorun da bu zaten xiaomi orjinal uygulamaları Google berbat ot gibi ustad

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Benim için en büyük sorun da bu zaten xiaomi orjinal uygulamaları Google berbat ot gibi ustad
Hiç sorma hocam lanet ediyorum her defasında. Eu rom kurmak istiyorum ama mi 10 da bir kez kurdum cihazdan soğudum resmen cihazım hurda oldu. Kırk tane sorun dert tasa. Hint rom her yönü ile dört dörtlük ama Google laneti olmasaydi..

POVAC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 Plus
Konular
24
.İlk defa bir xiaomi telefonu kullanacak birisi olarak bu rom olayını her kullanıcı yapmak zorunda mı ? Cihazı satın aldığımda mutlaka yapmam gerekiyor mu ?

3miRun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Sweet
Konular
63
.İlk defa bir xiaomi telefonu kullanacak birisi olarak bu rom olayını her kullanıcı yapmak zorunda mı ? Cihazı satın aldığımda mutlaka yapmam gerekiyor mu ?
Yazılım atmanıza gerek yok eğer istemiyorsanız. Ancak Yurt Dışı aldıysanız IMEI atmanız gerekicek ki o işlemde de Rom yüklemenize ihtiyaç yok.

POVAC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 Plus
Konular
24
Yazılım atmanıza gerek yok eğer istemiyorsanız. Ancak Yurt Dışı aldıysanız IMEI atmanız gerekicek ki o işlemde de Rom yüklemenize ihtiyaç yok.

Yurtdışından alacağımı sanmıyorum genelde teknosa vs gibi mağazalardan alıyorum.Herhalde ondada gerekmez diye düşünüyorum.Bu rom atınca veya yükleyince telefonun kilitli özelliklerinemi ulaşıyorsun ?

mahubey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sami
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Bir telefon sorunsuzsa ve kullanıcıları memnunsa bu tür forumları hep eski tarihlerde kalıyor. Adamlar yapmış kullanalım gitsin.

Qwertytr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
12
Bir telefon sorunsuzsa ve kullanıcıları memnunsa bu tür forumları hep eski tarihlerde kalıyor. Adamlar yapmış kullanalım gitsin.
Xiaomide çift serilerde hep daha güzel cihazlar çıkardı. Mesela mi6, mi8, mi10. Mi9da ois yoktu mesela mi5s'te de ois yoktu. Xiaomi isimlendirmesinde de hep saçma strateji uyguladı gerçi o yüzden çok da önemli değil gibi .

Kara_veli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halim
Cihazım
Mi 6
Konular
7
Birde şuna xiaomi orjinal mesaj ve arama uygulaması kurabilmek tam olcak