Ana Başlık Xiaomi Mi 10 Kullanıcı Yorumları

Kara_veli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halim
Cihazım
Mi 6
Konular
7
Eu rom stabil çalışmıyor çok denedim emanet gibi duruyor bazı uygulamari indiriyor kurmuyor vs sorunlar donma kasma maşallah yani her sıkıntı var. Hint sürümüne devam artık yapacak bir şey yok

LOGBOOK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuncay
Cihazım
samsung note 5
Konular
0
İyi günler arkadaşlar mi 10 12/256 gb modeli kullanıyorum. Hindistan rom u kurulu şöyle bir sorunum var poco launcher yada nova launcher kullandığım zaman ekranı tam ekran moduna aldığımda geri olayı çalışmıyor ve kitleniyor ekran çözümünü bilen arkadaş var mı?

BuyuluMahmut

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut
Cihazım
Mi Note 10
Konular
4
İyi günler arkadaşlar mi 10 12/256 gb modeli kullanıyorum. Hindistan rom u kurulu şöyle bir sorunum var poco launcher yada nova launcher kullandığım zaman ekranı tam ekran moduna aldığımda geri olayı çalışmıyor ve kitleniyor ekran çözümünü bilen arkadaş var mı?
android 11 ile gelen miui'da öyle bir sorun var ne yazık ki. global stock rom'lu versiyonunu kullanıyorum onda da aynı sorunu yaşıyorum.

mahubey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sami
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Android 12 ve Miui 13 sürümündeyim. Bluetooth kulaklıklarımın bağlantısında kesintiler oluyor. Ayrıca yukarıda sorulan sorunun cevabı miui 13 versiyonunda verilmiş. "3. taraf başlatıcı uygulamalar yüklendiğinde tam ekran hareketleri kullanılamaz" şeklinde uyarı veriyor ve otomatik olarak navigasyon barı beliriyor.

Holybom

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi
Konular
14
13 sürümünü kullanan var mı? 12.5 deyim hala sürekli güncelleme uyarısı çıkıyor ertele ertele bıktım sizce yüklesem mi? İmei vs gitmez sanırım ama bu sürümde giderse imei atılıyor mu?

tolga kayra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Cihazım
Mi 9
Konular
2
13 sürümünü kullanan var mı? 12.5 deyim hala sürekli güncelleme uyarısı çıkıyor ertele ertele bıktım sizce yüklesem mi? İmei vs gitmez sanırım ama bu sürümde giderse imei atılıyor mu?
12.5 kullanırken pil performansı ve cihazın stabilitesi çok daha iyiydi bence güncelleme

Üst Alt