Ana Başlık Xiaomi Mi 10 Kullanıcı Yorumları

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
Çıktığında artık benimde telefon değiştirme zamanım olduğunu düşünüyorum ve mi8 modelinden bu cihaza geçecem şimdiden heyecan verici özellikler olsada çıktığında beklentilerimizi karşılayacak mı göreceğiz.

İçerik şuan için varsayımlar ile yazılmıştır ama hemen hemen doğru diyebiliriz cihaz tanıtımı sonrası düzenleme yapılacaktır.

Bu cihazı benim gibi almayı düşünen kimler var ve Türkiye garantili fiyattan beklentiniz nedir

————————————————————————————————————————————————————————
Mi 10 Genel Özellikler-Değerlendirme

ÖZELLİKLER

İşlemci
•Qualcomm™ Snapdragon 865 8 Çekirdekli İşlemci
•UFS3.0 (Yazma ve Taşıma Hızı)
•LPDDR5 (Ram Yongası) İle Daha Az Enerji Tüketimi

Batarya
•4400mAh Batarya

Kamera
•4'lü Kamera Dizilimi
•108 MP 8K Video Kaydı Yapabilen
•Ultra Net Video Daha Zengin Ayrıntılar,Daha Zengin Renkler
•Optik Sabitleme (OIS)
•Elektronik Sabitleme (EIS)
•Yüksek Verimli Görüntü Dosya Biçimi (HEIF)
•Ultra Geniş Açı 120°
•Delikli Ön Kamera

Hoparlör
•İki Kanallı Dengeli Çıkışa Sahip Tamamen Simetrik Bir Çift 1216 Lineer Hoparlör İle "Fantastik Hoparlör"

Ekran
•6.57 İnç Büyüklüğünde 1080×2160 Çözünürlüğünde 90Hz AMOLED Ekran
•Kavisli Ekran

Gelen Bilgiler ve Sızıntılar Bu Yönde Çoğu Özellikler Kesin.

DEĞERLENDİRME
•Xiaomi Mi 10 Serisi Çok Dolu Bir Seri Olacak,Çinde Paylaşılan Bir Faturada Mi 10 8+256GB 3799 Yuan=3285 TL Eğer Bu Fiyat Gerçek ise Ülkemizde Garantisiz Fiyatı 4000-4300 TL Gibi Bir Fiyat Olacaktır Büyük İhtimalle Xiaomi Türkiye Garantili ise 6000-6500 Gibi Bir Fiyat İle Girebilir (Mi Note 10 Giriş Fiyatı 5799 TL Olmuştu)
•Yurtdışı 4000 Gibi Bir Fiyat İle Gelirse Eminim Çok Satacaktır Bu Özelliklerde'ki Markaların Modelleri Daha Pahalı Olacaktır.
•Telefon İhtiyacı Olanlar ve Yakın Zamanda İyi Bir Cihaz Almak İsteyenlere Tavsiyem Mi 10|Mi 10 Pro Serisini Beklemektir.

İçerik erencan adlı arkadaşın derlemesidir.

impneo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
k20 pro 8/128
Konular
0
Merakla bekliyoruz.fakat mi telefonlar eskisi gibi f\p ürünü olamayacak artık özellikleri üst seviye ve fiyatları diğer amiral gemilerine yaklaşmış olacak.tabi ki yinede diğer birçok markadan uygun olacağı kanaatindeyim.Dediğiniz gibi 4000tl civarı yurt dışı olursa derhal k20pro cihazımı mi 10 ile değiştiririm.Bilgiler için teşekkürler.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
Hocam bugün Samsung s20 tanıttı 10bin TL fiyatı var. Yani herşeyi fiyatı uçup gidiyor. (tabi bana etkisi yok ben 50 liralık alıyorum) Xiaomi aslında güzel bir strateji yaptı redmiyi yeni marka yaptı ve daha ucuza cihaz sunmaya başlayarak o kesimdeki müşteriyi kaybetmemeye çalışıyor

Son düzenleme:

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
Androide geçtiğimden bu yana 5.cihaz ve bu cihazdan oldukça memnunum dün Bootloader kilidi açıldı.Twrp yüklendi şimdi Miui Okyanusunda Rom arayışına girebilirim

Maşallah hocam 5 cihaz iyi bir istatistik

Üst Alt