Ana Başlık Xiaomi Mi 10 Kullanıcı Yorumları

canirtuk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi8 128GB
Konular
13
mi 10 pro kullanıcısıyım bana kırılmaz cam ve kılıf önerebilecek kimse varmı ?

edge ekran olduğu için problem çıkarmayacak bir ürün önerirseniz sevinirim
hocam elimde kılıf ve cam var özelden yazabilirsiniz

IN2020 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emir18

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emir
Cihazım
Mi6
Konular
0
Arkadaşlar merhabalar , yurtdışından mi 10 getirme durumum olacak fakat IMEI atma işlemi yapanlar mi 10 için imei atma işlemi yapılamıyor dediler. Bu konuda kesin bilgi sahibi bir arkadaş varsa beni aydınlatabilir mi ? Şimdiden teşekkürler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar elinde çift sim kartlı ve IMEI repair yapılmış cihazı olan var mıdır ? Yapılabilirliği var mı, evet ise şebeke internet 4g vs. sorunları var mı ? Bilen yazarsa birçok kişi memnun oluruz.
Kardeşim İzmir'de umut GSM var imei atiliyormu diye sordum 350 TL attığını söyledi İzmirli olan varsa yerinde sorsa iyi olur

leotry

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
vedat
Cihazım
Mi 10 PRO
Konular
0
makro kamera da çekim yaparken kamera açılmıyor veya bağlanamıyor hatası alıyorum mi 10 pro da

cavit63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cavit
Cihazım
mi10 pro
Meslek
Emekli
Konular
1
Arkadaşlar bende mi9 dan mi10 proya geçmek istiyorum.Avrupa globaller 8 çin versiyonu 12 gb ram ile geliyor diye biliyorum.Çin versiyonunda sadece bant 20 yok değilmi.Alırken dikkat etmem gereken bir seri varmı.

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Arkadaşlar bende mi9 dan mi10 proya geçmek istiyorum.Avrupa globaller 8 çin versiyonu 12 gb ram ile geliyor diye biliyorum.Çin versiyonunda sadece bant 20 yok değilmi.Alırken dikkat etmem gereken bir seri varmı.
Band 20 falan ciddiye almayın. Ben de şu an çin versiyon var hiç bir sıkıntı yok. Imei işlemi de çözüldü. Alın bence

cavit63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cavit
Cihazım
mi10 pro
Meslek
Emekli
Konular
1
Band 20 falan ciddiye almayın. Ben de şu an çin versiyon var hiç bir sıkıntı yok. Imei işlemi de çözüldü. Alın bence
Evet almayı düşünüyorum kullandığım mi9 da çin versiyonu zaten. Bant20 nin sıkıntısını yaşamadım bende.

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sceryavuz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 10
Meslek
-
Konular
16

Evet tek farkları sizinde dediğiniz gibi 4G kısmında band20 olmaması. Daha ülkemize gelmedi ama 5G kısmında n7, n28, n77 bulunmuyor. Ülkemizde kim hangi frekansta yayın yapacak ilerleyen senelerde görürüz. Kırsal alanlarda sıkıntı çıkaran bir durum, şehir merkezlerinde yokluğunu çok hissetmezsiniz.

Burada en detaylı kıyası mevcut, incelemenizi tavsiye ederim.

kimovil:

siyahgolge

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
yavuz
Cihazım
mi 10
Konular
0
Bende yıllarca Samsung kullandıktan sonra mi10 a geçiş yaptım. Bu telefonlarda titreşim neden yok, ya da ben bulamadım. Çok önemli bir ihtiyacın olmaması ilginç geldi bana. İkincisi de Samsungda alışkın olduğum üzere android sürümü ve yamaları ile ilgili olarak istediğimiz zaman menülerden güncelleme kontrol edebiliyorduk ancak mi 10 da bunu göremedim. Bu iki konuda bilgisi olan arkadaşlardan destek bekliyorum.

canirtuk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi8 128GB
Konular
13
Bende yıllarca Samsung kullandıktan sonra mi10 a geçiş yaptım. Bu telefonlarda titreşim neden yok, ya da ben bulamadım. Çok önemli bir ihtiyacın olmaması ilginç geldi bana. İkincisi de Samsungda alışkın olduğum üzere android sürümü ve yamaları ile ilgili olarak istediğimiz zaman menülerden güncelleme kontrol edebiliyorduk ancak mi 10 da bunu göremedim. Bu iki konuda bilgisi olan arkadaşlardan destek bekliyorum.
hocam titreşim olmaz mı var tabi hemde gelişmiş titreşim var

IN2020 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt