Ana Başlık Xiaomi Mi 10 Kullanıcı Yorumları

kaplanferhat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kaplan
Cihazım
Mİ 10
Konular
0
Bunu bende merak ediyorum. Ssamsung kullanırken android güncellemelerini manuel kontrol edebiliyorduk ama xaomi de bunu göremedim. Merakla bekliyoruz...
eskiden mi kullananlara imrenirdim sürekli yardımlaşma paylaşım olduğunu düşünürdüm samsung guruplarında takılırken :)anladım ki çok yanılmışım s7 edge ye android 10 nasıl kurulur biliyorum ama mi 10 a 11 hayır :)

Emir18

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emir
Cihazım
Mi6
Konular
0
Band 20 falan ciddiye almayın. Ben de şu an çin versiyon var hiç bir sıkıntı yok. Imei işlemi de çözüldü. Alın bence
Kardeşim bendede mi 10 global var imei nerde çözdüm bilgi verirsen sevinirim

Harunasd

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
MI 10 PRO
Konular
6
istanbul'da bazı yerler yapıyor ama 200 tlye falan. Telefon yeni diye bu kadar pahalı, ben biraz daha bekleyip daha ucuza yaptırmayı düşünüyorum. Zaten 2 ay sonra yılbaşı gelecek 2 sim kartı için de 4 ay (toplamda 8 ay) kullanma hakkı daha gelecek. Rahat 1 yıla yakın süre gider.

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Abdullah Baypinar...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

istanbul'da bazı yerler yapıyor ama 200 tlye falan. Telefon yeni diye bu kadar pahalı, ben biraz daha bekleyip daha ucuza yaptırmayı düşünüyorum. Zaten 2 ay sonra yılbaşı gelecek 2 sim kartı için de 4 ay (toplamda 8 ay) kullanma hakkı daha gelecek. Rahat 1 yıla yakın süre gider.
Her yıl başı süre yenileme mi oluyor o nasıl iş. Verilen süre 90.90 toplam 180 gün.

Harunasd

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
MI 10 PRO
Konular
6
Abdullah Baypinar...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Her yıl başı süre yenileme mi oluyor o nasıl iş. Verilen süre 90.90 toplam 180 gün.
Yeni yıl tekrardan 90 90 gün alıyorsunuz diye dendi bana 4 farklı yer tarafından.

Harunasd

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
MI 10 PRO
Konular
6
Hocam ilk kez duydum. Bence iyice araştırın. Öyle bir şey yok. Bir kez cihaz kapandı mı daha da açılmaz.
Hadi ya, 4 satıcı yere sordum hepsi aynısını söyledi. Garip valla, en azından 2. Sim slotu kullanılmamış biraz daha idare edebilirim. Teşekkürler düzeltme için.

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Hadi ya, 4 satıcı yere sordum hepsi aynısını söyledi. Garip valla, en azından 2. Sim slotu kullanılmamış biraz daha idare edebilirim. Teşekkürler düzeltme için.
Eyvallah ne demek... Işık aslı şu. Cihazi kullanırsın 1 ay sonra falan msj gelir 90 gün süren var der msj da. Etti sana 4 ay. İkinci slotda da aynısı olur 4 de öyle 8 ay olur. 3.5 ay sonra ımei işlemi daha uygun olur galiba. Beklemek lazım.

Harunasd

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
MI 10 PRO
Konular
6
Eyvallah ne demek... Işık aslı şu. Cihazi kullanırsın 1 ay sonra falan msj gelir 90 gün süren var der msj da. Etti sana 4 ay. İkinci slotda da aynısı olur 4 de öyle 8 ay olur. 3.5 ay sonra ımei işlemi daha uygun olur galiba. Beklemek lazım.
Hem bootloader için bekliyorum hem de çift sim kart tepsisi sipariş ettim o gelecek. 3.5 ay içinde inş imei atma fiyatları ucuzlar. Dediğiniz gibi biraz beklemek en iyisi.

Üst Alt