Sohbet Xiaomi Mi 10 Fiyatları

Chaosoft

Chao
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 10
Meslek
Designed
Konular
11
Bu fiyatlar yere çakılacak sadece bekleyin

Hakan Ali Hasan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
15
Bu fiyatlar yere çakılacak sadece bekleyin
Satamadıktan sonra 400 evro civarına düşer hocam xiaomi kolay değer kaybeden bir marka
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar, fiyatları ilk gördüğümde canlı yayımı kapatasım geldi. Baya da küfür etdim. Sonra forumları okuduğumda insanların bu fiyatların Euro olarak böyle pahalı olacağı, dolar bazında daha makul fiyatlar olacağını yazıyorlardı. Mi 9 zamanında da EURO kuru olarak dolara nazaran daha pahalı satılıyordu cihazlar. Kısaca durum şöyle ki, para birimi EURO olan ülkelerde lansmanda söylenen fiyatlardan satılacak. Amma mesela Dubai gibi yerde dolara endeksli Dirhem kullanılıyor diye orda fiyat daha makul olacaktır. Benim aldığım site dubaiden Azerbaycana gönderiyor, dolar ile satılıyor. Bi kaç haftaya orda fiyatlar çıkacaktır.

Mi 9 aldığımda mesela hatırlıyorum ki, lansman fiyatına oranla daha ucuza almıştım dubai-den. Bekleyelim görelim. Yok dolar bazında da bu fiyatlar olursa Xiaomi bu cihazı satamaz. Ne kadar iyi cihaz olursa olsun, marka değeri bu paralın verilmesine engel. Bunu biz biliyorsak onlar da biliyordur bence
Hem lansman fiyatları genelde %30 %50 daha pahalı oluyor diyorlar bakalım görecez

lawyer25

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi 9tPro
Konular
0
Saadet Zinciri Benzeri olay hocam ,Önce Piyasaya Ucuzdan girip ,Kaliteli ürünler satarsın ,Dünyaca kitleni topladıktan sonra Artık Kar marjıyla satış yapmaya başlarsın ,Xiaomi kendini kanıtlamış bir marka
Hadi Xiaomi kendi kanıtladı diyelim. Telefona Verilecek 1000 avron olsa, tercihini xiaomi den yana mı kullanırdın yoksa başka bi markadan yana mı? :)

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hadi Xiaomi kendi kanıtladı diyelim. Telefona Verilecek 1000 avron olsa, tercihini xiaomi den yana mı kullanırdın yoksa başka bi markadan yana mı? :)
Farz edelim ki, 1000 € param var, Mi Max 3 orta alt segment bir cihaz ama ekranı büyük, ki benim de tercih nedenim...hangi cihaz ve marka almalıyım?

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Asdqwer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yok :)
Cihazım
Mi 8
Konular
27
iPhone'a çok bir lafım yok yazılım konusunda ama Samsung yazılımda iyi kelimesi yani yanyana getiremiyorum. Bugüne kadar hangi arayüzde iyi olmuşta iyi diyorlar pek anlam veremiyorum. Huawei hakkında hiç bilgim yok. Benim iPhone'da açık var dememin sebebi çoğu kişinin yazılım mükemmel en ufak bir şey yok diyenler içindi. Miui'deki açıkların bazıları bildirim sesi gelmemesi özellikle çok can sıkıcı o konuda katılıyorum ama telefonu kullanmama engel bir soruna 2 yıldır rastlamadım. Onların yemini kim fazla verirse öyle konuşur. Çokta önemsememek lazım.
Hocam kamera uygulamasından galeriye geçiş sorunundan dolayı bu forumdaki arkadaşlar ne çekti hatırlayın. Yazılım konusunda Xiaomi Samsung dan iyi değil, ama kötü de değil.

2 yıl güncelleme verip bir daha güncelleme vermiyorlar demişsin. Ss atayım mı
At bakayım, hangi android sürümü var cihazında ?

Hakan Ali Hasan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
15
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
600 evro mi note 10 veriyosak biz tuşlu telefon kullanalım en iyisi

lawyer25

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi 9tPro
Konular
0
Farz edelim ki, 1000 € param var, Mi Max 3 orta alt segment bir cihaz ama ekranı büyük, ki benim de tercih nedenim...hangi cihaz ve marka almalıyım?

Farklı şeylerden bahsediyoruz. Sizin ihtiyacınız olan model sadece xiaomi de olabilir. Bu farklı bi durum. Ben 1000 avroluk cihazlardan bahsediyorum. Amiral gemisi dediğimiz modeller. Kim alır 1000 avro ya xiaomi nin amiral gemisini? Ben almam :)

meneter

Paran varsa Adamsın, Paran Yoksa Madamsın...
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
39
Hocam kamera uygulamasından galeriye geçiş sorunundan dolayı bu forumdaki arkadaşlar ne çekti hatırlayın. Yazılım konusunda Xiaomi Samsung dan iyi değil, ama kötü de değil.

Ss atayım derken sizin yazmadığınızı inkar ettiğiniz yazılım güncellemesi. Benimde bu. Andoroid 10.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-03-29-16-16-20-449_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-03-29-16-16-20-449_com.android.settings.jpg
    207,1 KB · Görüntüleme: 11

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68

Samsung'dan iyi demedim zaten. Kameradan galeriye geçiş benim için önemsiz bir durum. Herhangi bir karşılaştırma yapmadım da zaten.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Farklı şeylerden bahsediyoruz. Sizin ihtiyacınız olan model sadece xiaomi de olabilir. Bu farklı bi durum. Ben 1000 avroluk cihazlardan bahsediyorum. Amiral gemisi dediğimiz modeller. Kim alır 1000 avro ya xiaomi nin amiral gemisini? Ben almam :)
Siz 7000 liraya hangi markanın amiral gemisi cihazı alabiliyorsunuz, ben onu merak ediyorum

Üst Alt