Sohbet Xiaomi Mi 10 Fiyatları

Yeumyang

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yeumyang
Cihazım
Xiaomi redmi 7
Konular
5
Yorumlara katılıyorum 999 dolar bencede çok rakiplerinden 100 200 dolar ucuz olmalı diye düşünüyorum Samsung Huawei ile aynı fiyat politikası izlemeye başladı Xiaomi de illa ki satacaklar ama bu fiyatlara kaç adet satarlar orası düşündürücü

tupcuremzi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Sen kaybettin Xiaomi :)

meneter

Paran varsa Adamsın, Paran Yoksa Madamsın...
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
39
Redmi ye devam. Redmi k20 pro 128gb 8 gb geçen yaz 3000 tl ye aldım.beni bir sonraki redmiyi alabilmem için şuan ki k30 pro 5g zoom a ek olarak snapdragon 875, ekran min 90hz ve min 5000 mah batarya gerekiyor.

Asdqwer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yok :)
Cihazım
Mi 8
Konular
27
Fiyat konusunda herkesin dediğine katılıyorum. Ama 2 yıl sonra çöp falan bunlar hep mağara. iPhone 11 için 6 yıl bence az 18 yıl rahat gider.
2 yıl dediğim şey yazılım güncellemesi. 2 sürüm verip daha da güncelleme vermiyorlar.

Mi 6 Android 10 güncellemesi aldı mı ? Tabiki de almadı. Alacak mı ? Tabiki de hayır.

Sen 1000 euro vereceksin Mi 10 Pro ya, 2 Android güncellemesi alacaksın sonra bitti. Akıl kârı değil. Zaten açıp tüm ülkelere bakın Samsung olsun Huawei olsun en çok satan modelleri 300 400 Euro'luk A serisi m serisi. 700 800 Euro ya gelince iPhone alır geçerim diyor ki zaten shipment detaylarına bakınca da amiral gemisi olarak en çok iPhone Xr on sattığını görürsünüz.

MTK veya exynos işlemciyle karıştırınız galiba. Benim mi 8 geçen 2 senede dahada hızlandı.
Yukarıya yazdığımı oku sende istersen.

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
2 yıl dediğim şey yazılım güncellemesi. 2 sürüm verip daha da güncelleme vermiyorlar.

Mi 6 Android 10 güncellemesi aldı mı ? Tabiki de almadı. Alacak mı ? Tabiki de hayır.

Sen 1000 euro vereceksin Mi 10 Pro ya, 2 Android güncellemesi alacaksın sonra bitti. Akıl kârı değil. Zaten açıp tüm ülkelere bakın Samsung olsun Huawei olsun en çok satan modelleri 300 400 Euro'luk A serisi m serisi. 700 800 Euro ya gelince iPhone alır geçerim diyor ki zaten shipment detaylarına bakınca da amiral gemisi olarak en çok iPhone Xr on sattığını görürsünüz.

Yukarıya yazdığımı oku sende istersen.
Çok sattığı en iyisini anlamına gelmez. Önemli olan konu ihtiyaçlarımızı karşılıyor mu ? İhtiyaçlarımız neler ? Android telefonların çıktığı ilk günden beri 2'den fazla Android yükseltmesi alan cihaz ben bilmiyorum. Bu bugün çıkan birşey değil. Öyle bir muamele yapıyorsunuz. Artık orta sınıf modellerinde donanımları yüksek o yüzden bu derecede fazla satıyor ve daha ucuz. 800 euro verdim ama iPhone ihtiyaçlarımı karşılamıyor ne olacak şimdi ? Bir insan neden kendisini kısıtlar anlamıyorum. Fiyatı yüksek evet ama yüksek fiyata değecek özellikleri var mı ? Ona bakmak lazım. Yazılımı stabil olsa kimse tek kelime edemezdi.

mert258

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi8
Konular
16
Çok sattığı en iyisini anlamına gelmez. Önemli olan konu ihtiyaçlarımızı karşılıyor mu ? İhtiyaçlarımız neler ? Android telefonların çıktığı ilk günden beri 2'den fazla Android yükseltmesi alan cihaz ben bilmiyorum. Bu bugün çıkan birşey değil. Öyle bir muamele yapıyorsunuz. Artık orta sınıf modellerinde donanımları yüksek o yüzden bu derecede fazla satıyor ve daha ucuz. 800 euro verdim ama iPhone ihtiyaçlarımı karşılamıyor ne olacak şimdi ? Bir insan neden kendisini kısıtlar anlamıyorum. Fiyatı yüksek evet ama yüksek fiyata değecek özellikleri var mı ? Ona bakmak lazım. Yazılımı stabil olsa kimse tek kelime edemezdi.
iPhone önce Aod eklesin cihazına

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
imkan olsa almak isteyeceğim bir telefon mi 10pro. 1000euro da olsa gidip iphone a 13,14bin lira vereceğime mi10 pro alırım. inşallah çok abartı fiyatlarla gelmez. xiaomi kısa sürede indirirmler yapıyor zaten ilk çıktığında almamak lazım

Asdqwer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yok :)
Cihazım
Mi 8
Konular
27
Ben zaten en iyi telefon Xr demedim ki ? Benim vurgulamak istediğim konuyu anlamamışsın sen. Kimse 2 sene sonra güncelleme almayacak bir cihaza 1000 euro vermez. Fiyat bu denli yükselince insanlar iPhone a yöneliyor. Bunu da hangi telefon ne kadar satmış shipment verilerine bakınca anlıyorsunuz.

Xiaomi çok iyi olduğu için mi tercih ediliyor ? Bana göre hayır. Neden tercih ediliyor ? Bana göre rakibine kıyasla çok daha ucuz olduğu içindi. Şuanda ben 1000 Euro mi 10 Pro ya vermem. iPhone 11 Pro slot yoluma bakarım. Günü gelince de en az fiyat kaybıyla da 2. Elden satarım. Telefonu yenilerim.

Siz ihtiyaç karşılıyor mu diyorsunuz da biz ihtiyacı karşılamayı tartışmıyoruz, fiyat konusunu ele alıyoruz.

Karapapak25

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Mi8
Konular
0
Ben de almayi dusunuyordum fiyatini duyunca sok oldum.Gidip 349 euroya honor 20 pro aldim.

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
xiaomi alacama gider samsung alirim hic sevmesemde...

Üst Alt