Sohbet Xiaomi Mi 10 Fiyatları

tasamek

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi4s mipad mi6
Meslek
teknisyen
Konular
50
Bu fiyatlarla satamaz onuda not10 gibi satıştan kaldırır

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Ben zaten en iyi telefon Xr demedim ki ? Benim vurgulamak istediğim konuyu anlamamışsın sen. Kimse 2 sene sonra güncelleme almayacak bir cihaza 1000 euro vermez. Fiyat bu denli yükselince insanlar iPhone a yöneliyor. Bunu da hangi telefon ne kadar satmış shipment verilerine bakınca anlıyorsunuz.

Xiaomi çok iyi olduğu için mi tercih ediliyor ? Bana göre hayır. Neden tercih ediliyor ? Bana göre rakibine kıyasla çok daha ucuz olduğu içindi. Şuanda ben 1000 Euro mi 10 Pro ya vermem. iPhone 11 Pro slot yoluma bakarım. Günü gelince de en az fiyat kaybıyla da 2. Elden satarım. Telefonu yenilerim.

Siz ihtiyaç karşılıyor mu diyorsunuz da biz ihtiyacı karşılamayı tartışmıyoruz, fiyat konusunu ele alıyoruz.

Güncelleme bu kadar önemli mi ? Planlı eskitme yüzünden tazminat ödeyecek markadan bahsediyoruz. Vurgulamak istediğin konuyu anlatma kabiliyeti içinde olmadığından anlamamış olabilirim. İnsanların büyük bölümünün kafasında ' abi iPhone ya ' olduğu için ona yöneliyorlar. Çok satmasını vurgulamanız ne anlama geliyor. En iyisi demek istediğinizi anlamayıpta ne anlayacağız ? 2. El konusu apayrı konu. Xiaomi'de uzun yıllar Türkiye'de kalsa belkide onunda 2. el piyasası iyi olacak. Bu konuda karşılaştırma yapamazsın. Burada belirli bir fiyattan konuşuyoruz bunlar yüksek fiyatlar ihtiyaçtan değilde neyden bahsedecektik ? Bütçe görüşmesi yapacaktık ? 2. El fiyatlarıda konumuz değil sizin yazdıklarıza bakarsak. Ama bunlarada değinmek, düşünmek önemli.

Asdqwer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yok :)
Cihazım
Mi 8
Konular
27
Güncelleme bu kadar önemli mi ? Planlı eskitme yüzünden tazminat ödeyecek markadan bahsediyoruz. Vurgulamak istediğin konuyu anlatma kabiliyeti içinde olmadığından anlamamış olabilirim. İnsanların büyük bölümünün kafasında ' abi iPhone ya ' olduğu için ona yöneliyorlar. Çok satmasını vurgulamanız ne anlama geliyor. En iyisi demek istediğinizi anlamayıpta ne anlayacağız ? 2. El konusu apayrı konu. Xiaomi'de uzun yıllar Türkiye'de kalsa belkide onunda 2. el piyasası iyi olacak. Bu konuda karşılaştırma yapamazsın. Burada belirli bir fiyattan konuşuyoruz bunlar yüksek fiyatlar ihtiyaçtan değilde neyden bahsedecektik ? Bütçe görüşmesi yapacaktık ? 2. El fiyatlarıda konumuz değil sizin yazdıklarıza bakarsak. Ama bunlarada değinmek, düşünmek önemli.
Güncelleme tabi ki de çok önemli. Kernel güncellemesi alamadığım sürece Android'in yeniliğini alamadığın sürece at çöpe gitsin. Google camera vs Xiaomi Camera karşılaştırması yap mesela. Yazılım yazılım yazılım. Başka bir şey değil. İstediğin kadar donanım koy. Yazılım ile kullandıramadığın sürece çöp.
Çok satmasını vurgulamamın sebebi fiyat yükseldikçe iPhone alır en az 5 sene güncellememi alırım desteğini alırım kafam rahat olur.

İhtiyaç konusunu fiyata yansıtmıyorum, kimin neye ihtiyacı var bilemem. Sadece fiyatı tartışıyorum,

Ekstra olarak Xiaomi Hindistan ülke müdürü Manu Kumar Jain bundan 1,5 sene önce ne dedi ? "Bir akıllı telefona 699$ üzeri fiyat biçmek anlamsız. Hiçbir telefonumuz 699 Doları geçmeyecek" dedi.

Şuan geldiği nokta Mi 10, 880 Dolar. Veremeyeceğin sözler tutma.

Hakan Ali Hasan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
15
Redmi ye devam. Redmi k20 pro 128gb 8 gb geçen yaz 3000 tl ye aldım.beni bir sonraki redmiyi alabilmem için şuan ki k30 pro 5g zoom a ek olarak snapdragon 875, ekran min 90hz ve min 5000 mah batarya gerekiyor.
Redmi markası iyi ama çok dandik kasaları var be hocam ekranları desen ips kasa desen plastik heleki kamera dizilimi berbat tabi bu benim görüşüm
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu fiyatlarla satamaz onuda not10 gibi satıştan kaldırır

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynen hocam yada 1 2 aya fiyatları düşer

Yorumlara katılıyorum 999 dolar bencede çok rakiplerinden 100 200 dolar ucuz olmalı diye düşünüyorum Samsung Huawei ile aynı fiyat politikası izlemeye başladı Xiaomi de illa ki satacaklar ama bu fiyatlara kaç adet satarlar orası düşündürücü
İllaki satar hocam ama dediğin gibi nekadar satar orası tartışılır çevremde huawei kullanan kalmadı neredeyse xiaomide fiyatları böyle yükseltirse xiaomide gider

imkan olsa almak isteyeceğim bir telefon mi 10pro. 1000euro da olsa gidip iphone a 13,14bin lira vereceğime mi10 pro alırım. inşallah çok abartı fiyatlarla gelmez. xiaomi kısa sürede indirirmler yapıyor zaten ilk çıktığında almamak lazım
Benimde çok hoşuma gidiyor mi10 serisi ama ben vermezdim açıkçası xiaomi kullanan biri olarak yazılım kötü hidistana çıkan rom başka çine çıkan rom başka rusyaya çıkan rom başka yani demem o ki ilk önce her ülkeye aynı kalitede aynı seviyede rom versinler sonra stabilliliğinı düzeltsinler sonra iphone samsung ile yarışşınlar

xiaomi alacama gider samsung alirim hic sevmesemde...
Benim görüşüm samsung android dünyasının iphonu hocam daha önce samsung kullanmış biriyim gerçekten kaliteli cihazları var

Son düzenleme:

meneter

Paran varsa Adamsın, Paran Yoksa Madamsın...
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
39
Redmi markası iyi ama çok dandik kasaları var be hocam ekranları desen ips kasa desen plastik heleki kamera dizilimi berbat tabi bu benim görüşüm

Aynen hocam yada 1 2 aya fiyatları düşer

İllaki satar hocam ama dediğin gibi nekadar satar orası tartışılır çevremde huawei kullanan kalmadı neredeyse xiaomide fiyatları böyle yükseltirse xiaomide gider

Benimde çok hoşuma gidiyor mi10 serisi ama ben vermezdim açıkçası xiaomi kullanan biri olarak yazılım kötü hidistana çıkan rom başka çine çıkan rom başka rusyaya çıkan rom başka yani demem o ki ilk önce her ülkeye aynı kalitede aynı seviyede rom versinler sonra stabilliliğinı düzeltsinler sonra iphone samsung ile yarışşınlar

Benim görüşüm samsung android dünyasının iphonu hocam daha önce samsung kullanmış biriyim gerçekten kaliteli cihazları var

İps ekran mı. Kim diyor. Amoled Ekran şuan telefonum. K30 pro 5g zoom da Amoled Ekran. Bu eksik bilgileri nerden aldınız acaba.

Hakan Ali Hasan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
15
İps ekran mı. Kim diyor. Amoled Ekran şuan telefonum. K30 pro 5g zoom da Amoled Ekran. Bu eksik bilgileri nerden aldınız acaba.
Ha o zaman kusura bakma hocam son çıkan modelleri kaçırmışım o kadar dikkat etmedim

Sancarexp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Redmi NOTE 8
Konular
91
millet en baba telefona 5 bin öderken ben mi 6 128 gb'i 2100 e almıştım. gelinen noktaya bak. aferim bu kafayla devam xiaomi efendi. kendi sonunu getiremezsin umarım!
Hocam mi6 cikali 3 yil olmuş , Mi12 gelmez samsung s8 bile Android10 verilmedi ayni yil cikmis xihazlar

bob_marley_232

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
8
iPhone Android telefonu kıyaslamayın dostlar.

iPhone x ilk ciktiginda tasarimina ve tussuz tasarimina tav olup aldim. Hemde şehirdeki ilk telefonu aldım.

Memnun kaldım mi ? Mükemmel akici, hiç resetleme gereği bile duymadım harika stabil.

Ama torrentten film indirip izleyemedim, Excel dosyalarını açıp duzenleyemedim. MP3 atıp zilsesi degistiremedim, ücretli programları korsan kullanamadim derken satıp s9+ aldim ve çok memnun kaldım yine.

Her sistemin kendine özgü avantajları var. Akici sistem guzel kamera stabilide diyen alsın iPhone gecsin.

Rom atar telefon kurcalarim, korsan kullanirim, torrent kullanirim diyen android alsın devam etsin.

Konu sadece ihtiyaclar.

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Güncelleme tabi ki de çok önemli. Kernel güncellemesi alamadığım sürece Android'in yeniliğini alamadığın sürece at çöpe gitsin. Google camera vs Xiaomi Camera karşılaştırması yap mesela. Yazılım yazılım yazılım. Başka bir şey değil. İstediğin kadar donanım koy. Yazılım ile kullandıramadığın sürece çöp.
Çok satmasını vurgulamamın sebebi fiyat yükseldikçe iPhone alır en az 5 sene güncellememi alırım desteğini alırım kafam rahat olur.

İhtiyaç konusunu fiyata yansıtmıyorum, kimin neye ihtiyacı var bilemem. Sadece fiyatı tartışıyorum,

Ekstra olarak Xiaomi Hindistan ülke müdürü Manu Kumar Jain bundan 1,5 sene önce ne dedi ? "Bir akıllı telefona 699$ üzeri fiyat biçmek anlamsız. Hiçbir telefonumuz 699 Doları geçmeyecek" dedi.

Şuan geldiği nokta Mi 10, 880 Dolar. Veremeyeceğin sözler tutma.

Yazılım iyi değil ama çöp denecek kadar kötü de değil. Sapla samanı ayırt edelim bence. Resmi güncelleme verilmesede custom romlar ne güne duruyor ? Kasma,donma zırvalarına hiç girmene gerek yok adı üstünde ' custom rom ' kullanacaksın geri bildirim yapacaksın düzeltecekler. Her işletim sisteminde bu böyledir. Yazılım diye direttiniz ama iPhone'nun her gün bir açığı bulunuyor. Madem bu kadar iyi yani sizi burada tutan şeyi merak ediyorum. Ya adamlar biz telefonlarımızı planlı eskitiyoruz dedi hanginiz çıkıp 2 kelam ettinizde bana burada Hindistan müdürünün alıntısını yapıyorsun ? Çok iyi dediğin iPhone yaptı. Genede gidip 800€ vereceksen o dediğin 6 yıllık kullanım süresini ancak hayallerinde görürsün.

goldenmoon

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
mi mix 3 & mi 9
Konular
6
Samsung S ve note serisi tüm telefonlarını kullandım, Samsung benim için mi mix3 ile sona erdi, üzerine bide mi9 aldım, bir telefonu 8-10 ay en fazla 1 sene kullanan biri olarak 16 aydır çok büyük bir zevkle mi telefonları kullanıyorum, mi10u dört gözle bekliyorum. iPhone deseniz hiç işim olmaz, iphone5s alma gibi bir gaflette bulunmuştum, hayatımın hatası oldu, hemde ilk çıktığında dubaiden 1000 usd ye, ne büyük aptallikmis (kendi adıma).

Üst Alt