Yardım Xiaomi ile apple airpods 2 ses azalma sorunu

birkullaniciyim

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 10.2.3/Kararlı
Telefon Modeli
Redmi 5 plus
Bootloader Kilidi
Kapalı
Redmi 5 plus'ım var. 2 hafta önce apple airpods(2) almıştım. Önceki 1 hafta boyunca çok memnundum ama 3-4 gündür sesi çok azaldı,çok boğuk çıkıyor. Başka bir android telefonda veya apple cihazda deneyince normal ama xiaomi marka 2 adet telefonda denediğimde de sesi inanılmaz az geliyor. 1 hafta önce böyle bir sorunum yoktu. Aynı hatayı yaşayan birileri var mı? Ya da çözümde bir fikri olan?

Kdrtrnc

Mak mek mok..
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdülkadir
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
17
Telefonum da miui 11.2 sürümü vardı, miui 12 güncellemesini yaptım, ses yüksekliğinde bir iyileşme olmadı, miui 12yi de bu yüzden yüklememiştim zaten. Neyse 12yi fazla beğenmedim twrpden yedeği geri yükledim 11.02 sürümüne döndüm. Müzik dinleyeyim dedim, aman Allah'ım ses bangır bangır. Ben bu işte mantık aramadım, yeter ki ses yüksekliği gitmesin diye telefona format da atmıyorum. Ama şunu söyleyebilirim ki Airpods Pro Android'de çok verimli değil. Telefon görüşmelerinde karşı taraftan daha ikinci cümlem de şikayet alıyorum ses kötü geliyor diye. Yakında tüketici mahkemesinden karar çıkacak, lehime karar verildiği takdirde geri iade edip Huawei Freebuds Pro alacağım. Ben yandım, siz yanmayın.

Oyla:

Cemdede

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Otobüs Kaptanı
Konular
76
Telefonum da miui 11.2 sürümü vardı, miui 12 güncellemesini yaptım, ses yüksekliğinde bir iyileşme olmadı, miui 12yi de bu yüzden yüklememiştim zaten. Neyse 12yi fazla beğenmedim twrpden yedeği geri yükledim 11.02 sürümüne döndüm. Müzik dinleyeyim dedim, aman Allah'ım ses bangır bangır. Ben bu işte mantık aramadım, yeter ki ses yüksekliği gitmesin diye telefona format da atmıyorum. Ama şunu söyleyebilirim ki Airpods Pro Android'de çok verimli değil. Telefon görüşmelerinde karşı taraftan daha ikinci cümlem de şikayet alıyorum ses kötü geliyor diye. Yakında tüketici mahkemesinden karar çıkacak, lehime karar verildiği takdirde geri iade edip Huawei Freebuds Pro alacağım. Ben yandım, siz yanmayın.
Airpodsunuzu sıfırlayın ses problemi düzelir ama xiaomi lerde mu 12 lerde airpodsların sesi kısıldı açamazsınız

Oyla:

ozbeyerdem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erdem
Cihazım
mi note 10
Konular
0
hakkinda kismina birden fazla tiklayarak gelistirici oluyorsunuz