Satış Xiaomi, Huawei, LeEco, Zte, Meizu listesi şok fiyatla kılıf cam koruma da geldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FikretK

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fikret
Cihazım
Asus Zenfone
Konular
0
Koray Bey ile 2. el Xiaomi mi5 pro 128 gb lık telefon için 1200 tl karşılığında anlaştık. 25 ocak çarşamba günü saat 3 civarı parayı hesabına eft ile gönderdim. Kendisi aynı gün saat 4:30 civarında telefonu kargoladı. ertesi gün yani 26 ocak sabah saat 10 da telefonu teslim aldım.

ASUS_Z00LD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

astatin13

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Note 2
Konular
0

"Hepsi manyak bunların."
:D Bombaymış

aykutadar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
AYKUT
Konular
5
bende böyle manyaklar bana hep denk geliyor diyordum biraz rahatladım :)

Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
Koray bey merhaba,
sizi mesaj ve telefonla arıyorum ama geri dönüş yapmıyorsunuz.
benim cihazı ne zaman göndereceksiniz

Bu gün itibarı ile 66 gündür telefonsuzum.
acil sizden geri dönüş bekliyorum.
mesaj da attım bugün kargolandı sizin cihaz.

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
Dükkan açmak hiç akıl karı iş değilmiş, devlet ortak oluyor işinize resmen. İnşallah şubat ortasından sonra daha hızlı daha çeşit ürnler ile birlikteyiz.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
selduman Koray Bey sizden 66 gün önce 30 günde teslim 5s almış olan ibas hocam cuma günü cihazı kargoladım demenize rağmen bugün eline ulaşmadığını, çevresindeki yurtiçi aras mng ptt şubelerine gittiğini fakat adına kargo çıkışı yapılmadığını bildirmiştir. Size ulaşmaya çalıştığını mesajlarına cevap vermediğinizi ve kargo takip no paylaşmadığınızı söylemektedir.

Kargo takip no talep etmekteyiz, yine önceden de buna benzer şeyler yaşandı. Eğer gönderdiyseniz takip no atın, göndermediyseniz neden gönderdim dediğinizi açıklayınız. 30 günde teslim cihazı 66 gün neden beklettiğinizi açıklayınız. Forumumuz alışveriş bölümünde satış yapıyorsunuz, açıklama beklemek en doğal hakkımız. En kısa zamanda açıklama beklemekteyiz.

the Blue

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Mi 5s P. 128
Konular
1
Koray bey 1 haftadır yarın kargoya vereceğim diye oyalıyor ki öncesinden bahsetmiyorum bile, mesajlara cevap vermiyor. Sıkıldım artık uğraşmaktan. Bu kadar vurdumduymazlık olmaz. Son olarak bugün aradım açtı yarın veya çarşamba günü cihazın geleceğini söyledi halbuki perşembe akşamı son yazdığı mesajda hazırladım sizin cihazı yarın kargoya vereceğim demişti ''tamam takip numarasını atarsınız'' yazdım. Cuma günü mesaj gelmeyince ''kargoya verdiyseniz takip numarasını vermediyseniz paramı iade edin'' dedim görmemezlikten geldi. Şuanda bekliyorum bakalım yarın yada çarşamba günü kargoya verecek mi.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
selduman Koray hocam. İyi niyetinizden kuşku duymuyorum ve uzun zamandır forumumuzda oldukça güzel işlere imza attınız fakat son bir kaç aydır müşterilerinizle yaşamakta olduğunuz iletişim problemleri artık forum yönetimine aksediyor ve aynı zamanda forum üyelerimiz de olan müşterileriniz bizlerden yardım talep ediyorlar. Siz her ne kadar ön ödemeli olarak getirdiğiniz cihazlar için yaşanan gecikmelerde yaşanan mağduriyetleri telafi ettiğinizi belirtiyor olsanız da gelen şikayet sayısı arttıkça siz de takdir edersiniz ki sorumluluklarımız arasında yer almamasına karşın bizlerin iş yükü de fazlasıyla artıyor ve yaşanan mağduriyetler bizleri de rahatsız ediyor. Bizlerin alışveriş bölümünü açmamızın temel sebebi üyelerimizin ucuz, hızlı ve güvenilir bir şekilde Xiaomi ürünlerine ulaşmalarını sağlayabilmek, ancak özellikle bu konu içerisinde bu amaçlardan oldukça uzaklaşılmış görünüyor. Eğer ki yaşanan iletişim problemlerinin ve mağduriyetlerin nedeni zaman içerisinde giderilebilecek iş yükünün fazla olması gibi bir durumsa isterseniz neden ortadan kalkana kadar konuyu kapatalım ve forumumuz üzerinden satışlarınıza bir süre ara verin?

hakantr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
mi4 4g
Konular
5
Ben de Kasim sonunda cihazi verdim bekliyorum

GT-N5110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt