Satış Xiaomi, Huawei, LeEco, Zte, Meizu listesi şok fiyatla kılıf cam koruma da geldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tacobel

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
garou
Cihazım
xperia z
Konular
0
Kılıf cam sözü vardı bunlar mühim değil de çeviriciyi bulamadım bulunduğum ilçede, şu an mağdur durumdayım, orijinal şarj aletini kullanamadığımdan zarar görecek diye korkuyorum.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zenex'e bir kaç ay sonra bir imei işim düşecek şu an biraz tuzlu fiyata yapıyor :)
Bulamazssan istanbuldan postalarim sana problem etme, en azindan ttec falan gibi sacma aletlerle sarj etme bari bu donemde.

Sent from my Xperia Z using Tapatalk

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Kılıf cam sözü vardı bunlar mühim değil de çeviriciyi bulamadım bulunduğum ilçede, şu an mağdur durumdayım, orijinal şarj aletini kullanamadığımdan zarar görecek diye korkuyorum.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zenex'e bir kaç ay sonra bir imei işim düşecek şu an biraz tuzlu fiyata yapıyor :)
Cihaz imei ye geldiğinde kaliteli bir dönüştürücü hediye ederim :)

catacoken

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 2 mi5s
Meslek
Çiftçi + Arıcı
Konular
1
Koray bey iade yaptı. 50 60 tl zararla kapattık. Beklediğimiz cabasi

tomy1925

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bünyamin
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
1
Benim forumda takip ettigim kadariyla 50 tl, 100tl fazla ödeme yaptigini iddaa ediyordu,insanların mağdur olmaması adına (kendi beyani)siz neden 60 tl kadar mağdur oldunuz hocam?

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
Benim forumda takip ettigim kadariyla 50 tl, 100tl fazla ödeme yaptigini iddaa ediyordu,insanların mağdur olmaması adına (kendi beyani)siz neden 60 tl kadar mağdur oldunuz hocam?
50tl fazla iade yaptım zaten.

kartal21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
tekin
Cihazım
mi 5s
Meslek
emekli
Konular
3
Geçmiş olsun kardeşim, boşu boşuna bekledin, keşke 50 veya 100 tl fazla verseydin de elinde stok olan birinden alsaydın...

catacoken

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 2 mi5s
Meslek
Çiftçi + Arıcı
Konular
1
Geçmiş olsun kardeşim, boşu boşuna bekledin, keşke 50 veya 100 tl fazla verseydin de elinde stok olan birinden alsaydın...
Adam stok dedi ki alırken hafta ici elinde olur dedi sonuç bu 405 $ yatır dım aradaki fark 109 tl oldu 50tl fazla gönderdi 50-60 zarar ettik okadar. Bekledigimiz cabası

catacoken

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 2 mi5s
Meslek
Çiftçi + Arıcı
Konular
1
Fazla gönderidi zaten o halde zarar ziyan aradigım 50 100 tl değil vaad edilen cihaz gelmesiydi imesiz de olsa alayım dedim o da olmadı olmayınca olmuyo artık bi önemide yok.

damn2u

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
R.Note 5 Pro
Konular
7
Fiyatlar diğer satıcılara göre biraz daha uygun diye bende bu ilan üzerinden alırım diye düşünüyordum fakat vazgeçtim. Özellikle yedekte cihazı olmayan, beklemek durumunda kalan kişileri çok iyi anlıyorum. Bol sabır ve bol şans diliyorum hepinize.

Sanırım dövizde ki bu dalgalanma yüzünden biz de istediğimizi elde etmek için daha da bekleyeceğiz gibi görünüyor.

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
Fiyatlar diğer satıcılara göre biraz daha uygun diye bende bu ilan üzerinden alırım diye düşünüyordum fakat vazgeçtim. Özellikle yedekte cihazı olmayan, beklemek durumunda kalan kişileri çok iyi anlıyorum. Bol sabır ve bol şans diliyorum hepinize.

Sanırım dövizde ki bu dalgalanma yüzünden biz de istediğimizi elde etmek için daha da bekleyeceğiz gibi görünüyor.
stok cihaz alırsınız. 2016'da stokta onlarca cihaz aynı anda oluyordu. Şu anda bile 4-10 kadar stok cihazım var. Sanski sadece parayı alıp 30-40 gün sonra ürün teslim ediyormuşum gibi izlenim yaratmışsınız ya da öyle anlamışsınız.

ucuz almak isteyen ön ödemeli alır, GARANTİLİ, ürünlerinin arkasında duran satıcıdan almak isteyen fiyatına bakmaz stoktan alır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt