Ana Başlık Xiaomi FullHD DLP Android Projeksiyon Cihazı Kullananlar (Netflix desteği gelmiştir)

yunusaguler

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
yns
Cihazım
android projeks
Konular
0
bu cihaza tavan askı aparatı bulamadım maalesef. Bulanınız kullananız varsa ALLAH rızası için söylesin :)) az beri çeksem perdeyi aşıyor az ileri götürsem küçülüyor. Tavana asıp kurtulacam artık :)

Ali334

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi8
Konular
0
bu cihaza tavan askı aparatı bulamadım maalesef. Bulanınız kullananız varsa ALLAH rızası için söylesin :)) az beri çeksem perdeyi aşıyor az ileri götürsem küçülüyor. Tavana asıp kurtulacam artık :)
Aynı sorun bende de var tam ayarında koyunca makine direk ortada kalıyor doğru düzgün birşey izlenmiyor, bari ekran küçültme falan koysalardi şuna

yunusaguler

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
yns
Cihazım
android projeks
Konular
0
Konuyla alakali fikri olan var mi?

huseyinos

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Memur
Konular
7
MErhaba,
Ben de Blitzwolf VP6 alp alır almaz satarak bu cihazdan almaya karar verdim.
lazer olmadığı Kesin ve sıradan DLP hatta yeni çıkan sensörler 0.47 bu cihaz 0,33 inç çip ile geliyor kafadan 1.0 geride aslında.
ikinci olay çin versiyonunda hem USB 3,0 hemde 3D var bunda eksiklik olarak görsek de 3D de kontrast yetmiyor bu yüzden de yabancı forumlarda 3D keyif veremediği söyleniyor.
Aslı soruma gelecek olursak elimde XIAOMI 20.000 MAH 45W POWERBANK var bununla bu cihazı çalıştırma imkanım var mı?
daha önce harici güç kaynağı ile çalıştırabilen oldu mu?
cihaz Max 65W çekiyor çok zorlandığında o kuvveti çekiyor muhtemelen.
tahminimce ortalama 50W çekiyordur.

Üst Alt