Ana Başlık Xiaomi FullHD DLP Android Projeksiyon Cihazı Kullananlar (Netflix desteği gelmiştir)

edabas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eda
Cihazım
Xiaomi mijia
Konular
0
Öncelikle geçmiş olsun, hard reset atmayı denediniz mi acaba ?
Denemediyseniz yazı devamında linkini paylaşacağım hard rest yöntemi işinize yarayabilir.
Öncelikle geçmiş olsun, hard reset atmayı denediniz mi acaba ?
Denemediyseniz yazı devamında linkini paylaşacağım hard rest yöntemi işinize yarayabilir.

Merhaba, teşekkürler. Attığınız linkteki gibi reset atmayı denedim fakat başarılı olamadı maalesef. Bunun için başka bir çözüm yolu var mıdır? Tekrar teşekkürler.

Ali334

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi8
Konular
0
Şuan için benim bildiğim başka bir çözüm yolu yok malesef. Yabancı forumlarda da aynı problemi yaşayanlara denk geldim fakat çözüm bulan yok gibi. Bulunduğunuz ülkede Xioami yetkili servisine başvurmanız en iyi çözüm gibi duruyor.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

realspek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
JASEEN
Cihazım
Mİ PRO
Konular
0
Xiaomi FullHD DLP Android Projeksiyon cihazım açıldıktan 20 dk sonra wifi kopuyor, Bağlı görünüyor ama internet kullanılamıyor. Wifiyi kapatıp açıyorum, bağlı diyor internet kullanılabiliyor. 20 dk sonra tekrar kapanıyor. Bağlı göstermeye devam ediyor, internet kullanılamıyor. Bu konu da çözüm var mıdır? Ne yapabili
aynı sorun benim cihazda da mevcut yukarı açıklana yolların çoğunu denedim çözüm bulamadım. aynı ağda bağlı olan telefonumda bir problem yok ama projeksiyon bağlı gözükmesine rağmen veri çekemiyor. siz çözüm bulabildiniz mi ?

volkan-ylz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
volkan
Cihazım
redmi note 10 p
Konular
1
Alttaki linkde 3750 tl geliyor. satıcıya yazdım içinden siyah kumandamı çıkıyor diye etrafta okudugum kadarıyla son sürüm siyah kumanda çıkan cihazlarmış eski sürümde beyaz kumanda çıkıyormuş. sizin fikriniz nedir almalımıyım. yoksa sorunlu cihazmı? fikir verirseniz sevinirim.

Katereze

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orhan
Cihazım
Mi6
Konular
0
Evet arkadaşlar uzun zamandır konuyla alakalı yazan olmamış, biraz yardıma ve fikirlerinize ihtiyacım var, cihazı yaklaşık 7 aydır kullanan biri olarak netlik sorunu arada bezdirse de asıl sorunum WiFi kopma sorunu.
Bu sorun bazen 15 dk bazen ise 1 saat bazen 30 dk ama her zaman başıma geliyor. reset attım, modemin 5 ghz bandını kapattım yok bir türlü çözemiyorum, bir fikri veya önerisi olan var mı acaba..
Usb üzerinden kablo veya bir usb ağ anteni ile bağlanamazmıyız acaba..
Teşekkürler.

eagleblackx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mijia projeksiy
Konular
0
Wifi bağlantı kopması yaşıyordum 1 saatte 1 defa kopuyordu. Bir video izledim statik ip ye çevirdim ve saat tarih ayarını otomatikten manuele çevirdim. 2 gündür wifi kopması yaşamıyorum.

Katereze

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orhan
Cihazım
Mi6
Konular
0
Wifi bağlantı kopması yaşıyordum 1 saatte 1 defa kopuyordu. Bir video izledim statik ip ye çevirdim ve saat tarih ayarını otomatikten manuele çevirdim. 2 gündür wifi kopması yaşamıyorum.
Hocam benim WiFi statike geçmiyor, ne zaman denesem WiFi komple gidiyor, ağa bağlı ama İnternet yok diyor, hangi değerleri girdiniz acaba statik ip de acaba?

eagleblackx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mijia projeksiy
Konular
0
Hocam benim WiFi statike geçmiyor, ne zaman denesem WiFi komple gidiyor, ağa bağlı ama İnternet yok diyor, hangi değerleri girdiniz acaba statik ip de acaba?
Benim modemim 192.168.1 bloğuyla çalışıyor. Cihaza 192.168.1.55 verdim dns olarak 8.8.8.8 8.8.4.4 google dnsleri kullandım . Ama buradaki duzelmesinin asıl nedeni tarih saat i manuele almam bence. Önceden de statik ip denemiştim duzelmemisti.

Katereze

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orhan
Cihazım
Mi6
Konular
0
Benim modemim 192.168.1 bloğuyla çalışıyor. Cihaza 192.168.1.55 verdim dns olarak 8.8.8.8 8.8.4.4 google dnsleri kullandım . Ama buradaki duzelmesinin asıl nedeni tarih saat i manuele almam bence. Önceden de statik ip denemiştim duzelmemisti.
Hocam tarih ve saati denedim çözüm olmadı bende, denemediğim bir tek statik kaldı, şimdi bunuda deneyeceğim, ip bloğu dediğiniz olay modem arayüzüne girdiğimiz adres sanırım?

eagleblackx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mijia projeksiy
Konular
0
Hocam tarih ve saati denedim çözüm olmadı bende, denemediğim bir tek statik kaldı, şimdi bunuda deneyeceğim, ip bloğu dediğiniz olay modem arayüzüne girdiğimiz adres sanırım?
Evet modem ipsi 192.168.1 ile başlıyorsa sonuna 254 e kadar bir sayı verebilirsiniz. 192.168.2 ile başlıyorsa bunun sonuna bir sayı vereceksiniz. Önceden denediğinizde belki bağlı olan başka bir cihazla ipler çakışmış da olabilir.

Üst Alt