MIUI 14 Xiaomi.EU V14.0.9.0 Nitro | Android 13

ShanSheyyy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Bumin
Cihazım
Mi9T
Konular
10
Cihazımız her ne kadar donanımsal olarak iyi gözüksede günümüzün baya baya gerisinde kalıyor malesef.Güncel oyunlarda kasmalar başladı.Kamera zaten arka kamera idare eder ama ön kamera vasatında altında.Benimde tercihlerim arasında poco f5 yada huawei marka bir cihaz.Sanırım Mi9T ile son yaz ayını bitireceğim

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Benim pil 2778 görünüyor bu romda mobil veri ile 3-4 saat wifi ile 4-5 saat ekran süresi alabiliyorum :)
Bu teli ilk aldığım zamanlar 9 saatleri görüyordum miui 10du sanırım tam hatirlamiyorum :)
Bu telefonu aldım alalı bu 8-9 saati hiç görmedim keşke bi görebilseydim facepalm~~

ErdincFE

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdinc
Cihazım
Mi9t
Konular
1
Kasıyor bende 🥹 aosp sınırsız fotoğraf olayı var onu seviyorum
Telefondan telefona romanların davranış değiştirmesine de çok garip gayet akıcı bende. Güncel arayüzler de hoş geliyor göze :) sınırsız fotoğraf olayını Magisk modülü ile kullanıyorum sagolsun çok iş görüyor 😃
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu telefonu aldım alalı bu 8-9 saati hiç görmedim keşke bi görebilseydim facepalm~~
İlk aldığım zamanlardaydi artık bende görmüyorum. Bugün deji aldım bakalım iyileşme var gibi tam şarj sonrası nasıl olur göreceğiz :)

Ordinaryus1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
Mi 9t
Konular
0
Telefondan telefona romanların davranış değiştirmesine de çok garip gayet akıcı bende. Güncel arayüzler de hoş geliyor göze :) sınırsız fotoğraf olayını Magisk modülü ile kullanıyorum sagolsun çok iş görüyor 😃
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İlk aldığım zamanlardaydi artık bende görmüyorum. Bugün deji aldım bakalım iyileşme var gibi tam şarj sonrası nasıl olur göreceğiz :)
Fotoğraf olayı sadece magisk modülü mü atıyorsun yoksa başka işlemler var mı

Kaputt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 9t
Konular
17
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Xiaomi.EU V14.0.9.0 Nitro | Android 13
Geliştirici; Nitrogradient

•XTBUİ üzerine kirli flash yapılabilir.
•XTBUİ'den daha hızlı ve akıcı
MIUI 14 - XTBUİ Nitro Edition 14.1.2.0 - A13 | UNOFFICIAL konusunda ki tüm hata duzeltmelerini kapsar. Ekstra olarak artık NFC açınca durum çubuğunda NFC simgesi çıkıyor.

•Kullandığım en hızlı MIUI14 Rom ✓

Ana Ekran'da ki dock bulanıklığı rom ile alakalı değildir Cemiuiler kullanarak yaptım. Konusu forumda var Cemiuiler olarak aratırsanız çıkar.

İndirme Linki;

Kamera uygulamasında sorun yaşarsanız bunu apk olarak kurarak kamera uygulamasını güncelleyin;

Sorun yaşamamak için kullanmanız gereken Orangefox. Bu Orangefox"u kullanmıyorsanız lütfen hata bildiriminde bulunmayın, genelde hataların sebebi başka bir custom recovery kullandığınız için oluyor. Bu recovery ile kurduğunuzda DFE flashlamaniza gerek yoktur.

Emre reyiz aynı mı 😁

Üst Alt