MIUI 14 Xiaomi.EU V14.0.9.0 Nitro | Android 13

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Xtbui ye göre iyi mi hocam tavsiye eder misiniz yarın akşam yükleme yaparım

Memnun musunuz hocam
XTBUİ'den daha Bugsuz olduğu kesin, hız konusunda çok büyük bir farklılık olduğunu düşünmüyorum.

ErdincFE

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdinc
Cihazım
Mi9t
Konular
1
Xtbui ye göre iyi mi hocam tavsiye eder misiniz yarın akşam yükleme yaparım

Memnun musunuz hocam
ilk kurduğum bir iki gün ufak tefek sıkıntıları vardı ama kullanmaya devam ettikçe oturdu rom. sık sık rom değiştirmeyi seven biri değilim. sarj süresi olsun hızı olsun günlük kullanıma gayet uygun görünüyor. can sıkacak bir buga rastlamadığım sürece bu romda kalırım.

ShanSheyyy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Bumin
Cihazım
Mi9T
Konular
10
Aosp romları paylaşmayı bıraktım forumda sebeplerinden birisi de bu aslında. Sadece MIUI paylaşıyorum.
Elleriniz dert görmesin hocam , zaten sizin sayenizde bu başlık hala ayakta duruyor.Ama görülen oki rom piyasası açısından bu cihazın son yılı .

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Elleriniz dert görmesin hocam , zaten sizin sayenizde bu başlık hala ayakta duruyor.Ama görülen oki rom piyasası açısından bu cihazın son yılı .
Aylar önce böyle bir konuda tahminde bulunmuştum, bu cihazın Android 14 ile birlikte rom piyasası biteceği yönünde düşünüyorum. Android 15'i bu cihazda pek görebileceğimizi sanmıyorum ama 14'ü görebileceğimize emin gibiyim.

Ama evet, bu hikayenin yavaş yavaş sonuna geliyoruz bence de. Zaten bende telefon değiştirmeyi düşünüyorum artık :/

ErdincFE

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdinc
Cihazım
Mi9t
Konular
1
Aylar önce böyle bir konuda tahminde bulunmuştum, bu cihazın Android 14 ile birlikte rom piyasası biteceği yönünde düşünüyorum. Android 15'i bu cihazda pek görebileceğimizi sanmıyorum ama 14'ü görebileceğimize emin gibiyim.

Ama evet, bu hikayenin yavaş yavaş sonuna geliyoruz bence de. Zaten bende telefon değiştirmeyi düşünüyorum artık :/
Hocam hangi telefona geçersen haber verde arkandan gelelim bi öncü kuvvet iyi oluyor 😅. Hanıma dün İPhone aldık bende bi acaba dedim ama kullanırken ayrı bi bunalım geldi bana alışık olmadığımdan herhalde :)

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Hocam hangi telefona geçersen haber verde arkandan gelelim bi öncü kuvvet iyi oluyor 😅. Hanıma dün İPhone aldık bende bi acaba dedim ama kullanırken ayrı bi bunalım geldi bana alışık olmadığımdan herhalde :)
Ya OnePlus ya da başka bir Xiaomi düşünüyorum. Normalde bu cihazla bir iki yıl daha planlıyordum ama yakın zamanda ekranı kırıldı ve değişim yaptım şuan ki ekrandan pek memnun değilim o yüzden kullanma hevesim oldukça azaldı. Tek düşmede kırılacak hissi veriyor ayrıca. Malum bu cihazın ekranı da oldukça pahalı bir daha değişik yapacağıma değişim için vereceğim parayı yeni telefon almak için üstüne koymak daha mantıklı geliyor.

OnePlus 9, Poco X3 Pro gibi seçenekler var şuan aklımda. Zaman gösterecek :D

ErdincFE

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdinc
Cihazım
Mi9t
Konular
1
Ya OnePlus ya da başka bir Xiaomi düşünüyorum. Normalde bu cihazla bir iki yıl daha planlıyordum ama yakın zamanda ekranı kırıldı ve değişim yaptım şuan ki ekrandan pek memnun değilim o yüzden kullanma hevesim oldukça azaldı. Tek düşmede kırılacak hissi veriyor ayrıca. Malum bu cihazın ekranı da oldukça pahalı bir daha değişik yapacağıma değişim için vereceğim parayı yeni telefon almak için üstüne koymak daha mantıklı geliyor.

OnePlus 9, Poco X3 Pro gibi seçenekler var şuan aklımda. Zaman gösterecek :D
Ben bugün yarın bataryayı deji ile değiştirip bir süre daha kullanmayı düşünüyorum :) sende o süre zarfında yeni romlari test etmiş olursun 😁

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Ben bugün yarın bataryayı deji ile değiştirip bir süre daha kullanmayı düşünüyorum :) sende o süre zarfında yeni romlari test etmiş olursun 😁
Batarya performansınız nasıl hocam günlük olarak kaç saat alıyorsunuz. Ben 3-4 saat civarında alıyorum 😅

Üst Alt