MIUI 14 Xiaomi.EU V14.0.9.0 Nitro | Android 13

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Hocam ekran görüntülerindeki temayı ve simgeleri verebilir misiniz
Ekran Görüntülerinde ki İconlarin olduğu tema;

Başka bir tema yok hocam ekran görüntülerinde diğerleri stock tema ürünü. Pil simgesinin hangi tema olduğunu hatırlamıyorum silmiştim temasını.

mstfgrlr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi9t
Konular
7
Hayırlı akşamlar kardeşim bir sorum olacaktı, nitro xtbuı ve normal xtbuı da ben seslerden titreşimi kapattım şöyleki , ondroidin Can sürümlerinde jaoatınca zil sesleri altındaki diğer sesleri kilit ekranında tuşlara basınca titreşim vermiyordu, lakin bu iki romda da kapanmıyor, nasıl kapatabilirim, bunun için de aynısı geçerli mi acaba. Sinir etti beni. Tüm titreşim ayarlarını erişilebilirlikten kapatınca anca kapanıyor. Nasıl normal sessizde olan titreşimi kapatmadan kilit kodunu tuşlarken çıkan titreşimi kapatabilirim. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Hayırlı akşamlar kardeşim bir sorum olacaktı, nitro xtbuı ve normal xtbuı da ben seslerden titreşimi kapattım şöyleki , ondroidin Can sürümlerinde jaoatınca zil sesleri altındaki diğer sesleri kilit ekranında tuşlara basınca titreşim vermiyordu, lakin bu iki romda da kapanmıyor, nasıl kapatabilirim, bunun için de aynısı geçerli mi acaba. Sinir etti beni. Tüm titreşim ayarlarını erişilebilirlikten kapatınca anca kapanıyor. Nasıl normal sessizde olan titreşimi kapatmadan kilit kodunu tuşlarken çıkan titreşimi kapatabilirim. Şimdiden teşekkür ediyorum.
Bilgim yok hocam.

ErdincFE

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdinc
Cihazım
Mi9t
Konular
1
Teşekkür ederim Emrespect hocam güzel rommuş gerçekten. Yalnız kamera uygulamasında sıkıntı yaşıyorum. Güncellemeyi de yükledim fakat fotoğraf çekince bir süre sonra kameraya bağlanamıyor diyor on kamerayı açıyor ve uygulamayı kapatıyor. Gcam lerde sıkıntı yok, genelde gcam kullandığım için cokta önemli değil ama çözüm var mı merak ettim. wasntme~~

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Teşekkür ederim Emrespect hocam güzel rommuş gerçekten. Yalnız kamera uygulamasında sıkıntı yaşıyorum. Güncellemeyi de yükledim fakat fotoğraf çekince bir süre sonra kameraya bağlanamıyor diyor on kamerayı açıyor ve uygulamayı kapatıyor. Gcam lerde sıkıntı yok, genelde gcam kullandığım için cokta önemli değil ama çözüm var mı merak ettim. wasntme~~
Konuda ki kamerayı kurduğunuzda düzelmiş olması gerekiyordu hocam. Düzgün yüklenmişmi diye kontrol edin sonra kamera uygulamasının verilerini temizleyin.

ErdincFE

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdinc
Cihazım
Mi9t
Konular
1
Konuda ki kamerayı kurduğunuzda düzelmiş olması gerekiyordu hocam. Düzgün yüklenmişmi diye kontrol edin sonra kamera uygulamasının verilerini temizleyin.
Dediklerinizi yaptım değişiklik yok ilginçtir ki HDR açıkken çekimde sıkıntı yok kapatınca hata veriyor facepalm~~

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Dediklerinizi yaptım değişiklik yok ilginçtir ki HDR açıkken çekimde sıkıntı yok kapatınca hata veriyor facepalm~~
Şuan başka romda olduğum için bakamıyorum hocam ama bayağı süre kullandım bu romu sorun yaşamadım, çevremden de kullanıp sorun yaşayan pek yoktu.

ErdincFE

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdinc
Cihazım
Mi9t
Konular
1
Şuan başka romda olduğum için bakamıyorum hocam ama bayağı süre kullandım bu romu sorun yaşamadım, çevremden de kullanıp sorun yaşayan pek yoktu.
Hocam maşallah aynı romda bir hafta kalmıyorsun sanırım 😃. Büyük bir sıkıntı çıkartmazs 5-6 ay kullanırım ben bunu. Gcam kullandığım için kamera uygulaması çok elzem değil benim için zaten.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Hocam maşallah aynı romda bir hafta kalmıyorsun sanırım 😃. Büyük bir sıkıntı çıkartmazs 5-6 ay kullanırım ben bunu. Gcam kullandığım için kamera uygulaması çok elzem değil benim için zaten.
Aslında kalıyorum eskiden iki günde bir degistirirdim ancak artık aylarca kalıyorum ama bazı durumlardan dolayı değiştirmek istedim romu. Uzun süre kullanilabilecek bir rom

can_nez

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YiğitCan
Konular
13
android 11den temiz kurulum ile bu roma geçtim ancak pil bölümünde android sistemi %40 civarı pil kullanıyor %25in altında kullandığını görmedim konum bt falan kapalı sadece mobil veri ile wifi açık o kadar nasıl bir yol izlemeliyim düzeltmek için veya roma has bir durum mu

Üst Alt